Новости

Як завантажити відео на Ютуб (YouTube)

Тепер, коли Ви зареєструвалися в YouTube, можна завантажувати свої відео. Для цього дотримуйтесь покрокової інструкції як завантажити відео на Ютуб:

Завантажувати відео на Ютуб можна тільки власні, в форматах, що знаходиться внизу статті і тривалістю не більше 15 хвилин.

Якщо у вас канал з хорошою репутацією, завжди завантажували відео, дотримуючись авторські права та інші умови відеохостингу, обмеження тривалості відео не більше 15 хвилин можна зняти (читайте: як зняти обмеження )

Крок 1

Відразу після реєстрації в Ютубі необхідно створити власний канал і налаштувати його. Натисніть в правому верхньому кутку на фото аккаунта, виберіть у спадному меню і зайдіть в Мій канал.

Тепер, коли Ви зареєструвалися в YouTube, можна завантажувати свої відео

Як завантажити відео на YouTube. Крок 1

Тут ви можете додати оформлення каналу, посилання, створювати плейлисти, дивитися і редагувати історію ваших переглядів і т.п.

крок 2

Налаштуйте аккаунт YouTube: в випадаючому меню клацніть Налаштування YouTube. При необхідності встановіть з'єднання з акаунтів в Twitter, Facebook, налаштуйте конфіденційність, електронні повідомлення і т.д.

Як завантажити відео на YouTube. крок 2

крок 3

Тепер про найголовніше: для того, щоб завантажити відео на створений акаунт в Ютубі, сміливо тисніть у верхній частині сторінки на Додати відео:

Тепер про найголовніше: для того, щоб завантажити відео на створений акаунт в Ютубі, сміливо тисніть у верхній частині сторінки на Додати відео:

Як завантажити відео на YouTube. крок 3

крок 4

На сторінці завантаження, Ви можете завантажувати не тільки один відео файл, а й відразу кілька файлів, перетягнувши мишею з комп'ютера або зробити запис з веб-камери, створити слайд-шоу з фотографій, скористатися відеоредактором.

Щоб завантажити відео на Ютуб, натисніть Виберіть файли на комп'ютері. У вікні, знайдіть необхідне відео та натисніть кнопку Відкрити:

Як завантажити відео на YouTube. крок 4

крок 5

Почалося завантаження ролика на Ваш канал в Ютубі. Поки файл завантажується, напишіть назву відео, його опис і теги. Виберіть категорію відео зі списку і конфіденційність. Після завершення завантаження, починається його обробка.

Попийте кави, коли настане щасливий момент і обробка відео закінчиться, Ви побачите повідомлення Завантаження завершено. З'являться значки відео, одне з яких буде головним оформленням. При редагуванні відео можна поміняти значок, вибравши будь-який з трьох запропонованих варіантів або завантажити власну картинку ( по цій інструкції ):

Як завантажити відео на YouTube. крок 5

крок 6

Завантажені Вами відео можна відредагувати, для цього перейдіть в Менеджер відео: клацніть зображення профілю в правому верхньому кутку сторінки і в випадаючому списку виберіть Менеджер Відео.

Ви побачите повний список завантажених роликів і зможете змінити інформацію про відео, настройки, видалити або поліпшити відео, додати анотацію, титри і т.п.

Клацніть Змінити. Після проведених змін, не забудьте Зберегти зміни:

Після проведених змін, не забудьте Зберегти зміни:

Як завантажити відео на YouTube. крок 6

Щоб уникнути помилки при завантаженні відео:

  • Завантажуйте відео в максимально високій якості, розміром не більше 20 ГБ.
  • При завантаженні користуйтеся тільки сучасними браузерами (Google Chrome, Firefox), бажано їх останніми версіями.
  • Тимчасово вимкніть налаштування безпеки браузера: антивіруси, програми для захисту від шпигунського ПЗ ...
  • Назва файлу повинна містити лише стандартні символи, без ком і знаків наголоси.
  • Перед завантаженням відео переконайтеся, що воно коректно відтворюється на комп'ютері, особливо, якщо збираєтеся завантажувати файл з відеокамери або з зовнішнього жорсткого диска, USB-диска.
  • YouTube відхиляє також відео неприйнятного змісту.

Процес завантаження відео займає від кількох хвилин до кількох годин, що залежить від розміру і якості відео.

Якщо відео завантажується надто довго, можливо ви намагаєтеся завантажити неприпустимий для YouTube формат файлу. Такий контент слід конвертувати перед завантаженням на Ютуб.

Формати відео, які підтримує Ютуб на сьогоднішній день: MPEG4, 3GPP, MOV, Файли MPEGPS, WebM, AVI, WMV, FLV.

Аудіо та графічні файли перетворюйте в слайд-шоу, а файли MSWMM і WLMP в відео формату WMV.

При зависанні завантаження одного відео, наприклад, якщо воно вантажиться вже годин 6, зупиніть завантаження і спробуйте заново завантажити відео, виконуючи перераховані вище умови.

Якщо відео додано на Ютуб, але обробляється вже кілька годин, видаліть його з сайту через Менеджер відео і завантажуйте заново.

Робите все правильно, але відео не завантажується на YouTube? Можливо проблема у них. Зачекайте кілька хвилин і знову зробіть спробу.

Інтерфейс YouTube часто оновлюється, тому деякі пункти інструкції можуть відрізнятися від реальності. Якщо у вас щось не виходить, задавайте питання в коментарях, ми постараємося допомогти.

Успіхів!

Збережіть корисну пораду:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: