Новости

Як завантажити відео з будь-якого сайту? | Комп'ютер для початківців і чайників

Доброго часу доби всім друзям і читачам -   Rumman Доброго часу доби всім друзям і читачам - Rumman.ru ! Сьогодні мова піде про те, як завантажити відео з будь-якого сайту. Я вже піднімав цю тему в статті про те, як можна завантажити відео з YouTube , Проте я хотів би доповнити цю тему ще одним способом. Який дозволить, скачати онлайн відео і аудіо файли з будь-якого сайту, при цьому вам знадобитися всього лише програма, яка вміє витягувати аудіо і відео файли з кешу браузера.

Дуже часто користувачі подорожуючи по інтернету, дивляться відео і слухають аудіо в онлайні режимі, але при цьому, не мають можливості завантажити ці відео і аудіо файли. Насправді є дуже легке рішення даної проблеми.

Виявляється, що при перегляді відео в інтернеті, цей відео файл спочатку кешируєтся і завантажується вашим браузером на ваш комп'ютер. Тобто, хочете ви чи ні, будь-яке відео в інтернеті і будь-який аудіо, вантажиться вашим браузером в спеціально приділений каталог (КЕШ), на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Після певного часу ці тимчасові файли видаляються автоматично. Ось як виглядає папка з файлами кеш браузера:

Ось як виглядає папка з файлами кеш браузера:

Знаю, багато хто з вас подумають, що начебто проблема вирішена, досить знайти цю папку і скопіювати відео звідти :). Але, не все так просто, як здається:

По-перше папку Кеш з тимчасовими файлами браузера не просто знайти.

По-друге, часто відео буває захищений від копіювання, переміщення і так далі.

Тому, щоб не морочитися з пошуком цих файлів і вирішити проблему з копіюванням і переміщенням відео файлів, ми скористаємося спеціальною програмкою, під назвою VideoCacheView.

За допомогою цієї безкоштовної програми можна легко витягти мультимедійні файли (відео, аудіо, флеш ролики, графіку) з кешу найбільш популярних браузерів ( Google Chrome , Mozilla , Internet Explorer , Opera ), В яких ви переглядали відео при відвідуванні різних сайтів.

Виходить, для того щоб завантажити відео і аудіо з будь-якого сайту, вам досить дочекатися завантаження відео в кеш браузера, а потім дістати цей відео файл з кешу.

Отже, для того щоб витягнути з кешу браузера відео, яке ви переглянули (С умовою, щоб відео повністю завантажилася в плеєрі браузера) потрібно встановити програму VideoCacheView.

  1. завантажити програму VideoCacheView .
  2. Далі запускаєте програму, в віконці програми ви зможете побачити все відео файл, який ви переглянули і які доступні для скачування.

Далі запускаєте програму, в віконці програми ви зможете побачити все відео файл, який ви переглянули і які доступні для скачування

3. Виділіть потрібне відео і натисніть на кнопку «File-Copy Selectsd Files To».

Виділіть потрібне відео і натисніть на кнопку «File-Copy Selectsd Files To»

Після чого відкриється віконце, де потрібно вказати місце в жорсткому диску, для збереження відео файлу.

Після чого відкриється віконце, де потрібно вказати місце в жорсткому диску, для збереження відео файлу

4. Вказуємо шлях для збереження, натискаємо «Ок» і чекаємо закінчення процесу збереження.

Для більш наочного прикладу, я перейшов на сайт YouTube, переглянув відео, потім запустив програму і зберіг відео на робочий стіл. Для більш наочного прикладу, я перейшов на сайт YouTube, переглянув відео, потім запустив програму і зберіг відео на робочий стіл На робочому столі, у мене з'явився відео в форматі Mp4, яке я переглядав на YouTube. Тепер я можу дивитися цей відео ролик вже з свого комп'ютера, запустивши звичайним плеєром.

Сподіваюся моя стаття про те, як завантажити відео з будь-якого сайту буде вам корисною. Якщо ви маєте свою точку зору з даного питання або ви з чимось не згодні зі мною, то залишайте свої коментарі. Мені як автору цього блогу дуже важливо знати вашу думку!

Успіхів! І до нових зустрічей на сторінках мого блогу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: