Новости

Модулі для Firefox

  1. Модулі Firefox для скачування файлів.
  2. Модулі Firefox для видалення реклами на сторінці і блокатори небажаних завантажень.
  3. Модулі Firefox для Web розробника, що дозволяють редагувати вихідний код сторінки.

Модулі для Firefox, доповнення, адд-они - саме це дозволило Mozilla FireFox виділитися з рядових браузерів. Плюс ціла армія бажаючих написати ще більше доповнень плодять і без того величезна кількість однотипних плагінів. Побачивши величезний список доповнень з невиразним описом можна розгубитися, а то і просто відмовитися користуватися Firefox'ом.

В цей статті наводиться огляд деяких випробуваних плагінів для FireFox, які дозволять зробити зі звичайного навігатора Добнєв інструмент з широкими можливостями.

Модулі Firefox для скачування файлів.

DownThemAll - плагін для закачування файлів. Фанати стверджують, що він качає зі швидкістю, що перевищує пропускну здатність каналу! (Напевно просто швидкість невірно розраховується) Є опція «Закачати все» на сторінці. Природно, підтримує докачку.

FlashGot допоможе завантажити все, що завгодно (в тому числі і всі посилання на сторінці). Стане в нагоді для скачування відео та аудіо, яке не доступно для скачування стандартними засобами. Плагін інтегрується з найпопулярнішими менеджерами закачувань. FireFTP - відмінний ftp-клієнт.

Модулі Firefox для видалення реклами на сторінці і блокатори небажаних завантажень.

Adblock Plus. Плагін для видалення реклами. Правою клавішею на банер, вибрати Adblock Plus, і можете помахати ручкою банеру. Можна так само задати маску адрес, щоб прибрати всі аналогічні банери. До того ж можна підписатися на розсилку фільтрів, і тоді велика частина реклами буде віддалятися з льоту.

NoScript - блокує виконання скриптів на сторінці, якщо вона не включена в білий список.

BlockSite - блокує завантаження сайтів. Допомагає відключити рекламу, яка автоматично відкривається в новому вікні. Модулі, що підвищують юзабіліті браузера, які роблять його більш зручним.

Foxmarks - плагін дозволяє зберігати ваші закладки та збережені паролі на сервері my.foxmarks.com. Де б ви не були, що б не сталося з вашим комп'ютером, настройки FireFox залишаться з вами.

All -in -one Sidebar - плагін, який додає панель інструментів для зручного доступу до безлічі корисних функцій.

Download Statusbar - додає в рядку статусу (внизу) інформацію про стан поточних завантажень.

Faviconize Tab - дозволяє згорнути вкладки до розмірів іконки. Допомагає економити робочий простір.

Tree Style Tab - відображає вкладки у вигляді дерева. Коли ви відкриваєте нову вкладку, вона стає на рівень нижче попередньої. Дозволяє чітко бачити послідовність відкриття вкладок.

Якщо ж вам достатньо просто групувати однотипні вкладки, спробуйте плагін Next Tab. Він просто має нову вкладку відразу ж після поточної, а не в кінці панелі.

Gmail Manager - дасть вам знати, що прийшла нова пошта. Працює для сервісів Gmail, налаштовується на кілька ящиків.

Модулі Firefox для Web розробника, що дозволяють редагувати вихідний код сторінки.

Web developer - потужна панель інструментів розробника.

Firebug - інтегрований редактор і відладчик для CSS, HTML і Javascript

Stylish - дозволяє застосовувати для користувача стилі.

Ви вже вловили, що численні доповнення Firefox дозволяють реалізовувати в браузері безліч цікавих, унікальних функцій, яких немає в Opera.

З скромного браузера, Mozilla Firefox може легко перетворитися на функціонального гіганта. Тут тільки важливо знати міру, інакше цей гігант буде важко повертатися!

І на завершення, подивіться відеоурок від TeachVideo про те, як потрібно додавати розширення в FireFox.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: