Новости

Програма для конвертації відео і завантаження відеороликів з ютуба, огляд безкоштовного софта на Fototechnic.ru

  1. Як завантажити відео з ютуба

Змінюються способи подачі інформації

Змінюються способи подачі інформації.

Все більшої популярності набирають навчальні відеоуроки, вебінари. В інтернеті можна знайти масу відео-інтерв'ю з цікавими людьми, не кажучи про розважальному відео і аудіо контенті на популярному сервісі ютуб, який користується найбільшим попитом.

Практично кожен власник цифрових гаджетів стикався з ситуацією, коли подивитися відео або прослухати аудіо запис на мобільному пристрої неможливо з - за того, що апарат не підтримує той чи інший формат. Багато задавались питанням: як завантажити відео з ютуба, конвертувати його в потрібний формат і завантажити на телефон, планшет або інший мобільний пристрій.

Фототехніки пропонує огляд однієї з кращої безкоштовної програми для конвертації відео і аудіо файлів в різні формати.

Ми витратимо мінімум часу на установку програми і ще менше на вивчення її функціоналу. Інтерфейс софта гранично простий. Вам потрібно всього лише вказати програмі, яке відео або аудіо потрібно конвертувати і для якого пристрою.

Вам навіть не доведеться вивчати інструкцію Вашого апарату, для того щоб довідатися, які формати підтримує Ваш гаджет.

Програма підтримує практично всі популярні мобільні пристрої, тут і андроїд смартфони, і iphone, планшети apple, мп3 плеєри та інше, інше, інше. Всі можливості програми неможливо розглянути в рамках однієї статті.

Ви зможете конвертувати відеофайл не тільки з одного формату в інший (зараз підтримується більше 200 форматів, серед яких - mp3, mp4, avi, flv, mpeg4 і ін.), Але і конвертувати відео в mp3 аудіо формат і завантажити його на Ваш мп3 плеєр. Непогане рішення в години пік, якщо Ви користуєтесь громадським транспортом, чи не так?

Називається безкоштовна програма для конвертації відео і аудіо файлів Freemake video converter. Завантажити її можна на офіційному сайті розробника тут >>> .

Перш ніж приступити до завантаження та встановлення Freemake video converter необхідно потурбуватися про безпеку Вашого комп'ютера. Справа в тому, що сайти, що поширюють софт, в тому числі і сайти розробників, становлять найбільший інтерес для зловмисників, Такі сайти найчастіше схильні до атак, їх найчастіше зламують для розміщення шкідливого коду. Адміністратори інтернет ресурсів не завжди в змозі вчасно відстежити і усунути наслідки злому. Тому встановлений антивірус з оновленою базою на комп'ютері, на наш погляд, не буде зайвим.

Встановити програму для конвертації відео гранично просто, в процесі потрібно всього лише слідувати підказкам.

Для тих, хто з комп'ютером на «ВИ», хто бажає встановити тільки програму для конвертації і скачування відео з ютуба і не бажає встановлювати додатковий софт, присутні в установчому пакеті, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, який ми підготували для Вас - докладна, покрокова інструкція по установці програми для конвертації відео в форматі pdf.

Як завантажити відео з ютуба

Для того щоб завантажити відео з ютуба, конвертувати його для телефону, планшета або іншого мобільного пристрою буде потрібно всього лише кілька кліків. Для того щоб не бути голослівним розглянемо докладніше на прикладі:

На сайті youtube виділяємо і копіюємо URL адресу (див. Скріншот вище)

Запускаємо програму Freemake video converter і просто натискаємо на кнопку «вставити url»

Після того як дані відео з ютуба будуть завантажені в програму (див скріншот вище, синя стрілка), можна приступити до подальших кроків, наприклад конвертувати відео для ipad або iphone для цього натискаємо по «Apple» (червона стрілка на скріншоті).

Після того як дані відео з ютуба будуть завантажені в програму (див скріншот вище, синя стрілка), можна приступити до подальших кроків, наприклад конвертувати відео для ipad або iphone для цього натискаємо по «Apple» (червона стрілка на скріншоті)

Вибираємо потрібний пристрій, наприклад ipad 3

Вибираємо потрібний пристрій, наприклад ipad 3

Процес конвертації відео в mp4 для ipad3

Процес конвертації відео в mp4 для ipad3

По завершенні процесу конвертації відео, нам залишиться закрити вікна програми і завантажити відео на наш мобільний пристрій.

У висновку ще раз хочеться відзначити, що можливості Freemake video converter не обмежуються конвертацією і скачуванням відео з ютуба, повну інформацію про функціонал можна отримати на сайті розробника.

Читайте кращі огляди популярних програм і фототехніки на http://www.fototechnic.ru/

Непогане рішення в години пік, якщо Ви користуєтесь громадським транспортом, чи не так?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: