Програма для створення слайд шоу c 3D-ефектами

Програма для створення слайд шоу c 3D-ефектами

Ви коли-небудь бачили слайд-шоу з 3D? Якщо немає, то у вас є шанс спробувати створити незвичайний фоторяд з тривимірною анімацією! 3D ефекти, повороти зображень і відео на 360 градусів, слайди з декількома шарами - все це є в програмі для створення слайд-шоу c 3D-ефектами ФОТОШОУ PRO.

Програма пропонує масу можливостей для створення оригінального, незабутнього шоу з фотографій або відеороликів. Перейшовши за посиланням: http://fotoshow-pro.ru , Ви можете переконатися, що зробити відеоролик з тривимірними ефектами може не тільки професіонал. Згадали про день народження друга в останній момент? У програмі є навіть спеціальний пункт головного меню «Слайд-шоу за 5 хвилин», в якому зібрані шаблони для тематичних відеороликів.

У програмі є навіть спеціальний пункт головного меню «Слайд-шоу за 5 хвилин», в якому зібрані шаблони для тематичних відеороликів

Вибирайте потрібні фото, відео, музичний супровід, програма сама розподілить всі по слайдах, підібравши ефекти і оформлення автоматично. Готовий ролик ви можете вдосконалити вже вручну, зробивши його більш оригінальним.

Можливості для 3D-редагування фото і відео слайдів

Якщо ви хочете створити ролик самостійно, отримавши масу задоволення, тоді зробіть це в ручному режимі. Принцип роботи - стандартний: розміщуєте фото послідовно, підбираєте ефекти для слайдів і переходів. Але на відміну від більш простих програм ФОТОШОУ PRO дозволяє редагувати слайди в тривимірній площині.

Після того, як ви розподілили фото по слайдах, можна перейти до їх редагування.

  • Вибравши шар, ви можете застосувати найрізноманітніші ефекти:
  • наближати і віддаляти зображення, розтягувати, повертати;
  • використовувати різноманітні фотофільтри;
  • додавати відображення, змінюючи його прозорість;
  • застосовувати маски.

Програма надає унікальну можливість 3D-повороту зображення в розділі «Анімація». Ви можете додати кілька фото (шарів) на один слайд і розмістити їх як забажаєте - ніяких обмежень!

Можна додавати не тільки зображення, але і відео. При цьому до відеороликів застосовується та ж сама тривимірна анімація, що і для фото.

Незвичайні 3D-ефекти

Програма для створення слайд-шоу має величезний набір 3D-ефектів, які можна застосувати для кожного слайда. Тривимірні ілюзії, повороти фотографій, поява нових шарів - все це відбувається після перетягування ефекту на слайд. Також застосувати обрану анімацію ви можете, спочатку натиснувши мишкою на кадр, а потім двічі клікнувши по обраному ефекту.

20+ 3D-переходів

Для того, щоб відео було максимально ефектним можна встановити вражаючі переходи з 4 колекцій: стандартний, 3D, градієнти і подвійні. Хіба в стандартних редакторах відео і фото можна застосовувати 3D?

Просто наведіть мишкою на вибраний перехід, і програма продемонструє його на фото. Щоб застосувати, потрібно перетягнути його у відповідності осередок між зображеннями.

Вбудована 3D-камера

Програма також надає унікальну функцію - управління 3D-камерою для кожного слайда. Ви можете додати на фон інші зображення як нові шари. Додайте їх і подоберіте анімацію, додавши ключові кадри для кожного. Можна відразу скористатися 3D-камерою, підібравши повороти, віддалення для одного фонового слайда. У будь-якому випадку ефекти тривимірної камери будуть застосовуватися до всього слайду.

У будь-якому випадку ефекти тривимірної камери будуть застосовуватися до всього слайду

Результат своїх старань ви можете відразу ж переглянути, натиснувши на кнопку Play внизу. Встановлені установки анімації при бажанні зберігаються в шаблон.

Додайте звуковий супровід - один або кілька файлів, щоб завершити створення ролика. Ви можете використовувати не всю пісню, а наприклад, вирізати цікавить куплет.

Програма для створення слайд-шоу c 3D-ефектами стане для вас приємним відкриттям. Тепер зробити вдома відео для lovestory, весільний, випускний ролик або сюрприз для друзів буде дуже легко! Ви можете завантажити її за цим посиланням: http://fotoshow-pro.ru/download.php . Безкоштовна версія дозволить ознайомитися з базовими можливостями, а щоб використовувати всі 3D-ефекти вам потрібно придбати її. Але за такі гроші 180 шаблонів анімованих слайдів і 150 ефектів переходів - це майже безкоштовно!

Схожі статті

Згадали про день народження друга в останній момент?
Хіба в стандартних редакторах відео і фото можна застосовувати 3D?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: