Майнінг bitcoin cash

 1. Що таке Bitcoin cash
 2. Як отримати Bitcoin cash
 3. Як Майні Bitcoin cash
 4. Пули для Майнінг
 5. Як Майні без Асіка
 6. Підключення пулу до Mining Rig Rentals
 7. Висновок BCC з пулу
 8. Складність Майнінг bitcoin cash

Велике число Майнер, дізнавшись про нові монетах Bitcoin cash, вирішують починати їх добувати. Однак все ж залишається багато питань, пов'язаних з новою гілкою криптовалюта.

Що таке Bitcoin cash

Bitcoin cash відноситься до біткоіни і має все той же блокчейн. З'явився Bitcoin cash 1 серпня 2017 року внаслідок розвилки звичного всім біткоіни. Такі зміни відбулися в світі біткоіни через те, що співтовариство не змогло прийти до одностайної думки щодо подальшого розвитку криптовалюта. Створення двох гілок біткоіни отримало підтримку у китайських Майнер, які становлять 5% від загальної чисельності видобувачів криптовалюта.

Спочатку курс криптовалюта становив приблизно 300 доларів, однак з часом цей показник зріс про 700 доларів, після чого опеньків знизився.

Спочатку курс криптовалюта становив приблизно 300 доларів, однак з часом цей показник зріс про 700 доларів, після чого опеньків знизився

Як отримати Bitcoin cash

Всі люди, які мали біткоіни отримали в такій же кількості Bitcoin cash. Новина про такий роздачі криптовалюта призвело до паніки серед населення. Велика кількість людей виводили кошти з онлайн-гаманців, для того, щоб отримати безкоштовно Bitcoin cash. Такі дії викликали великий стрибок курсу біткоіни.

Для отримання монет Bitcoin cash досить мати гаманець з серійними ключами біткоіни, а також мати невелику суму на балансі. При відсутності ключів до такого гаманцю і нульовому балансі отримати нові монети неможливо.

Існує можливість купити Bitcoin cash в обмінниках і біржах. Але, варто зазначити, що на даний момент мінімальна кількість людей змогли ввести Bitcoin cash на свій онлайн-гаманець.

Творцем нової гілки біткоіни є Аморі Січе. Він є програмістом Сан-Франциско і Facebook.

Як Майні Bitcoin cash

Для Майнінг Bitcoin cash потрібно використовувати відеокарти, які працюють на основі ASRock. На даний момент це відноситься до нестачі, але розробники дають надію, що в недалекому майбутньому такі проблеми будуть вирішені.

Щоб отримати достатню кількість нових монет потрібно придбати спеціальне обладнання. Знавці Майнінг рекомендують здійснювати видобуток Bitcoin cash, використовуючи відеокарту ASRock H110 Pro BTC. Така карта була створена для можливості використання 2 і більше графічних об'єктів. Прибутком є ​​нагорода за прораховані блоки.

Варто до уваги взяти знос обладнання, а також витрати на електроенергію.

Пули для Майнінг

Вторинний пул для придбання криптовалюта був запущений 20 серпня 2017 року. Для Майнінг Bitcoin cash зараз використовуються 144 блоку, що одержали приблизно 2% хешрейта. Майнер Bitcoin cash очікують, що ВТС топ дасть пару хешрейтов для проведення видобутку інноваційних монет.

Велике число Майнер почали займатися видобутком Bitcoin cash. Це пояснюється тим, що створені пули додали все інтерфейси на основні панелі інформації.

Хешрейт BCH є набагато більшими, що є складністю, тому Таргет. Відбуватиметься оновлення 1 раз в 2 дні.

При більш зниженою вартістю, хешрейт залишиться незмінним або трохи стане вище, тобто процес видобутку біткоіни стане більш вигідним.

Така перспектива призведе до того, що добувачі криптовалюта стануть бігати від одного до іншого блоку, щоб забезпечити більш високий прибуток. Виходячи з того, що хешрейт кілька посунеться до BCH ланцюжка, то відбудеться зниження біткоіни-Чейні. Так, 16.11.2017 загальна потужність становила 9 exahash. А ось 21.11.2017 вже відбулося зниження до 5.9 exahash.

Як Майні без Асіка

Без Асіка Майні не вийде, проте його можна орендувати. Варіантів оренди Асіка існує велика кількість. Спочатку потрібно пройти реєстрацію в пулі і здійснити всі необхідні настройки.

Зазвичай потрібно пройти невелику реєстрацію на обраному сайті. Зазвичай потрібно пройти підтвердження по смс, ввести капчу.

Після входу в систему вибирається криптовалюта. Для цієї мети на сайті повинна бути кнопка «Pool», натиснувши яку потрібно вибрати ВСС Pool.

Оренду Асіка можна здійснити на майданчику Mining Rig Rentals . Для цього потрібно зареєструватися на сайті. Щоб добувати Bitcoin cash необхідний алгоритм SHA-256. Його необхідно вибрати із запропонованого списку.

Підключення пулу до Mining Rig Rentals

Зробивши всі перераховані вище умови на сайті, з'являється можливість додати і підключити аккаунт в VIABTC до майданчика Mining rig rentals. Для цього потрібно зробити такі дії:

 1. Навести курсор на логін в верхньому меню, після чого вибрати «Pool Profiles».
 2. Створити новий профіль, натиснувши на кнопку «Create New Profile» і вибравши алгоритм SHA-256.
 3. Натиснути кнопку «Add New Pool» і у відкритому вікні заповнити відповідні поля (1 - ім'я (придумати); 2 - порт і хост пулу на якому буде проведена видобуток Bitcoin Cash).
 4. Додати новий запис в профіль, для цього зі списку вибрати створене ім'я і натиснути «Add To Profile».

Для оплати оренди обладнання потрібно ввести гроші на сервері, після чого потрібно приступити до Майнінг Bitcoin Cash на пулі VIABTC. Щоб оплатити оренду потрібно знову натиснути на меню, що випадає і вибрати «Account Balance», який знаходиться на сторінці Deposit Address. Після чого потрібно ввести потрібну суму введення коштів.

Далі потрібно вибрати тривалість оренди (годинник), після чого натиснути «Rent Now» і слідом «Instant pay now». У відкритому вікні вибрати створений профіль. Після чого всі графи в автоматичному режимі заповняться для запуску Майнінг, потрібно вселитися натиснути «Save».

Статус Воркер стає активним в пулі буквально через кілька хвилин, і можна буде отримувати нові монети.

Висновок BCC з пулу

Щоб вивести кошти потрібно мати BCH адресу. На сайті потрібно натиснути на «Wallet», після чого клікнути по «Withdrawal» і вибрати потрібну криптовалюта. Зробивши всі ці дії, потрібно вставити адресу та суму зняття. Сервер відправить смс-повідомлення з паролем, який потрібно буде ввести і натиснути «Submit». Вигідний комісійний відсоток при виведенні становить 0.0001 BCC.

Складність Майнінг bitcoin cash

Змінюється складність Майнінг Bitcoin cash кожен 2016 блок. При продуктивності 2016 блоків понад 2 тижнів, складність знижується. А ось якщо таку кількість блоків з'являється швидше, ніж за 2 тижні, то Майні стає набагато важче. Але варто зазначити, що складність Майнінг Bitcoin cash повинна бути менше складності Майнінг біткоіни, так як це призведе до зацікавленості у формуванні блокнейна Bitcoin cash.

Якщо протягом 12 годин буде вироблено менше 6 блоків, то складність Майнінг наступних 6 блоків буде на 20% нижче. Майнер здатні знизити складність на 75% за 1 день, якщо будуть діяти спільно.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: