Новости

Скільки можна заробити на Майнінг

 1. Особливості заробітку на Майнінг
 2. Як змінюється складність
 3. Шляхи заробітку на Майнінг
 4. самостійний майнінг
 5. Хмарний майнінг
 6. Що таке пули
 7. Чи вигідно Майні на процесорі
 8. Чи вигідно Майні на відеокарті
 9. Чи вигідно купувати ASIC
 10. Інші способи Майнінг
 11. ефективність
 12. Прибутковість і рентабельність
 13. Фактори, що впливають на прибутковість
 14. Ризики і можливі проблеми

Всіх зараз цікавить, як заробити на біткоіни? Напевно, це питання номер один для тих людей, які бажають отримувати прибуток через інтернет віддалено. Заробіток на Майнінг - відмінна можливість отримувати криптовалюта. Про його особливості та буде розказано в цій статті.

Особливості заробітку на Майнінг

Розглянемо основний спосіб заробітку біткоіни. Одним з методів заробітку вважається Майнінг - це один з варіантів видобутку криптовалюта за допомогою безлічі відеокарт. Він в даний час вважається найбільш перспективним для видобутку нового інформаційного золота.

Майнер повинні шукати хеш, що включає в себе кілька факторів:

 • хеш, що містить останні оброблені блоки;
 • число перекладів за останні 10 хв;
 • випадково змінюється число для задоволення різних умов системи.

Завданням Майнера є підтримка справності роботи системи. Для цієї мети проводяться грамотні переклади, виконується збереження угоди про стан системи. За роботу Майнер отримують біткоіни - криптовалюта, яку легко поміняти на справжні гроші.

Як змінюється складність

Складність видобутку різних ФОРКОМ криптовалюта визначені умовами, описаними вище. Середній період часу знаходження 1го хешу - в межах 10 хвилин. Зберігання складності виконується в блоках. За зазначений час один з них закривається. За 14 днів (2016 закритих блоків) здійснюється перерахунок складності Майнінг. При швидкості збільшення Майнінг також підвищується складності mininga біткоіни. Швидкість збільшується, коли відбувається підбір хешу набагато частіше необхідного рівня.

Шляхи заробітку на Майнінг

Майнер доступні такі способи видобутку криптовалюта:

 1. самостійна видобуток за допомогою спеціального обладнання - ASIC Майнінг;
 2. заробіток на коливанні курсів криптовалюта - покупка / продаж;
 3. групова видобуток - хмарний Майнінг.

самостійний майнінг

Основні переваги:

 • продаж обладнання - майнер завжди може продати своє господарство за тією ціною, по якій купив його, якщо воно ще на гарантії і стоїть в зібраному вигляді. Тобто, він зможе продати придбану техніку і вийти хоча б в 0%, не втративши при цьому власних грошей;
 • повна мінімізація можливості спекуляцій - користувач бачитиме потужність використовуваного обладнання і реальний дохід з нього;
 • майнер вирішить самостійно, за який саме криптовалюта полювати і добувати;
 • можливе створення повністю автоматичного способи заробітку біткоіни;
 • реалізація пасивного доходу за допомогою встановленого обладнання;
 • можливість вдало вкласти вільні інвестиції в будівництво Bitcoin ферми.

Хмарний майнінг

Майнер об'єднуються в пул, що купує за їхні кошти і підтримує в робочому стані обладнання для видобутку криптовалюта. Переваги даного методу в тому, що немає необхідності морочитися придбанням і подальшим обслуговуванням ASIC. Тобто в хмарний Майнінг необхідно вкласти певну суму коштів, після чого можна кожен день отримувати прибуток, яка ділиться між усіма учасниками.

Що таке пули

Слово «pool» в перекладі з англійської означає «басейн». Учасники об'єднуються в пули і вкладають кошти в обладнання для спільного отримання прибутку. Пули є сервери, які розподіляють завдання розрахунку між усіма Майнер. Як тільки один з них потрапляє в ціль, створюється блок і учасникам виплачується винагорода.

Чи вигідно Майні на процесорі

Відеокарта, процесор - це по факту схоже обладнання, але з різною цільової заточкою, що обумовлює ефективність Майнінг. Видобуток біткоіни і ФОРКОМ на процесорі не відрізняється ефективністю через що збільшується складності видобутку. Придбання потужного комп'ютера, а також створення досить великої ферми не окупиться через великі витрат на обладнання, електроенергію і відносній мізерності заробітку.

Чи вигідно Майні на відеокарті

Чи не кожну криптовалюта Майні на відеокарті вигідно, оскільки складність більшості мереж блокчейна досить висока. Таким чином, нагорода за знайдений блок дуже малий. Якщо ж брати до уваги витрати на електроенергію, в такому випадку можна взагалі залишитися в мінусах. Так що валюту потрібно вибирати не по легкості видобутку, а за кількістю електрики, яке буде витрачено під час процесу. Важливо, скільки в кінцевому підсумку буде отримано прибутку.

Чи вигідно купувати ASIC

В даному випадку все буде залежати від показників мегахешей ASIC на долар. Використовуючи айсик, користувач може намайніть виключно кінцеве число монет криптовалюта. В останні місяці складність видобутку монотонно зростає, додаючи у вазі кожен два тижні по 20%.

Інші способи Майнінг

Новачки для видобутку біткоіни і інших криптовалюта використовують відомі крани, що працюють стабільно і виплачують нагороди користувачам. Одним з таких ресурсів можна вважати https://freebitco.in , Що привертає сотні Майнер.

ефективність

Майнерство не завжди є ефективним. При вирішенні зайнятися таким заробітком слід враховувати безліч нюансів.

Наприклад, при роботі обладнання утворюється підвищений рівень шуму. При функціонуванні великої кількості відеокарт постійно запущено безліч кольорів, які видають високий рівень шуму. Майнер повинен розуміти, що буде працювати не один кулер, а одночасно 20-30. При такій ситуації рівень шуму зростає в 3-5 разів. По-перше, в міській квартирі такий шум заважатиме сусідам. По-друге, необхідна хороша і якісна система охолодження для відводу теплого повітря. Тому потрібно організувати систему кондиціонування, що, природно, підвищує витрати на утримання всієї ферми і процесу в цілому. Звичайного побутового кондиціонера просто не вистачить для охолодження системи по видобутку криптовалюта.

Всі витрати по обслуговуванню ферми лягають саме на Майнера. В процесі роботи її доведеться обслуговувати. Необхідно регулярно стежити за працездатністю обладнання, інтернету, надходженням електрики і відсутністю будь-яких типів збоїв в стабільному функціонуванні системи.

Прибутковість і рентабельність

Заробляти криптовалюта Bitcoin і Форк за допомогою комп'ютера можна було швидко і просто, але такі часи вже пішли. Та, в 2009 році заробіток біткоіни був доступний через комп'ютер. Крім того, саме тоді за допомогою звичайного ПК можна було заробити середньостатистичну зарплату офісного працівника. Тобто один потужний комп'ютер приносив суму біткоіни, рівну вартості середньої зарплати в 15000 - 20000 руб.

Хороші часи пішли, і зараз в 2017 році існує безліч нових способів, як заробити Bitcoin. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що Bitcoin дуже сильно виріс в ціні. Якщо в 2009 році його вартість була нижчою 1 долара, то зараз вона перевищує 10000 доларів. Зростання триває. Іншими словами за ці роки Bitcoin виріс більш ніж в 10000 разів. Чимало, чи не так? І, природно, якщо всі ці роки дана криптовалюта так добре росла в ціні, значить, вона дійсно надійне грошове вкладення і хороша інвестиція на перспективу.

Фактори, що впливають на прибутковість

Ще кілька років тому заробляти на Майнінг за допомогою пари відеокарт було цілком реально. Зараз в 2017 році даний спосіб заробітку практично себе вичерпав по тій простій причині, що вже були побудовані дуже великі Майнінг-ферми з видобутку біткоіни, які, власне, мають понад великими потужностями. Саме вони витісняють всіх конкурентів одинаків.

У Китаї будівництво Bitcoin-ферм поставлено на потік. Таким чином, вони виконують мільярди операцій в секунду і швидко витісняють всіх конкурентів одинаків. Крім того, саме в Китаї виробляється безліч обладнання для видобутку біткоіни, і його вартість там значно нижча за ринкову у нас. Більш того, навіть якщо купувати все обладнання в Японії, то в будь-якому випадку ціна буде суттєво вище, тому і собівартість будівництва в Китаї нижче.

Ще одна особливість, якої відрізняється Китай - низька вартість оплати праці і дуже низька ціна 1 кіловата електроенергії. Тобто саме там є все необхідне для видобутку будь криптовалюта в промислових масштабах на рівні великих заводів, через це рівень доходу російських Майнер значно падає.

Ризики і можливі проблеми

Тепер варто розповісти про мінуси створення власної ферми з видобутку біткоіни. Віднести до недоліків можна той факт, що Майнер потрібно купити потужне дороге устаткування, тобто необхідні початкові високі витрати. Всі ризики по працездатність даного обладнання лягають саме на користувача. У будь-який момент обладнання може вийти з ладу, перегоріти, тому майнер захищений тільки на момент гарантійного періоду експлуатації обладнання.

Великі витрати на електроенергію - щоб будь-яка біткоіновая ферма працювала, потрібні великі енергетичних витрати, але не тільки на роботу відеокарт, але і всього устаткування, зокрема систем охолодження.

Необхідно мати вільний простір (приміщення) для обладнання і його зберігання. Простіше кажучи, Майнер завжди потрібна окрема кімната для зберігання ферми, яка буде постійно працювати.

Чимало, чи не так?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: