Новости

Відкрите з функцією прийому та захоплення аналогового відеосигналу (TV-IN)

 1. Учасники випробувань:
 2. 2. Matrox Rainbow Runner Studio for Millenium II
 3. 3. AverMedia TV-Phone "Телемастер"
 4. 4. Canopus Total3D V128 AGP
 5. 5. ASUS 3DexPlorer V3000 AGP
 6. 6. ASUS V265GT / Pro PCI
 7. підсумки:

В даний час більший інтерес викликають відеоплати, що мають функції прийому аналогового відеосигналу (далі TV-in). І це необов'язково окремі плати типу TV-tuner, багато виробників освоїли випуск сучасних потужних відеокарт з TV-in. На картах простіше, ці функції покладені безпосередньо на чіпсет. У картах потужніший і більш поліпшених, встановлені мікросхеми, спеціально відповідають за функції TV-in, як правило, це або Philips, або Zoran, або BT.

Є, звичайно, і відеокарти з інтегрованим і ТБ-тюнером, які самі по собі побудовані на потужних чипсетам (ATI All-In-Wonder Pro, наприклад, вміє і приймати TV, і виводити на телевізор, крім того, ця плата побудована на чіпсеті 3D Rage Pro, який дає велику продуктивність в 2D і 3D графіку). Але все ж переважна кількість карт має тільки можливість прийому аналогового сигналу без тюнера (або ще з функцією виведення відеосигналу на телевізор).

Таким чином, користувач має можливість у вікні на своєму "робочому столі" бачити сигнал або від відеомагнітофона, або від відеокамери. Останнім часом дуже велику популярність отримали відеоконференції через інтернет, де як раз така функція відеокарти дуже потрібна.

У цьому огляді я розглянув кілька сучасних, досить популярних відеокарт, які мають TV-in (деякі мають і інші функції, наприклад, Tv-out або тюнер, але ці можливості не розглядаються в даному огляді).

Головною метою даного огляду є визначення карти, що дає найкращу якість одержуваної «картинки», найбільші можливості по оцифровки (капчінга) "картинки", найкращий комфорт з управління.

Отже, стенд для випробувань:

 • Процесор: Intel Pentium II - 400 MHz
 • Системна плата: ASUS P2B-LS (чіпсет i440BX)
 • Оперативна пам'ять: 128 Мбайт (6 ns, PC100 SDRAM)
 • Операційна система: MS Windows 98

Всі плати були люб'язно представлені компанією IPLabs.

Учасники випробувань:

1. Matrox Rainbow Runner Studio for Mystique

В даний час більший інтерес викликають відеоплати, що мають функції прийому аналогового відеосигналу (далі TV-in)

Являє собою дочірню плату (на фото вгорі), "одягати" на відеокарту Matrox Mystique (на фото внизу). Має крім Tv-in ще можливості MPEG-1 декодера.

2. Matrox Rainbow Runner Studio for Millenium II

Повністю аналогічна попередній платі, але, з урахуванням особливостей плати Millenium II роз'єм для підключення блоку разветвителей типів з'єднань (Video in, Out, S-Video) виведений на окрему "заглушку".

3. AverMedia TV-Phone "Телемастер"

Це окрема PCI плата, що має Tv-tuner, але не є основною VGA-картою, тобто по суті це теж дочірня карта. У цій плати є ще і можливість прийому FM-радіосигналу.

4. Canopus Total3D V128 AGP

Подібна карта вже розглядалася в нашій лабораторії, але тоді була представлена ​​ще PCI плата і функції Tv-in не розглядалися. Плата має також можливості по TV-out, тобто виведення сигналу на телевізор.

5. ASUS 3DexPlorer V3000 AGP

Ця карта також раніше вже тестувалася нами. Тепер же це адаптер становить інтерес по TV-in. Плата має функцію TV-out.

6. ASUS V265GT / Pro PCI

Ця плата має, як TV-in, так і TV-out, підтримується програмним забезпеченням від ATI Technologies.

Нами була прийнята на випробування ще й карта від Hercules - Thriller3D, що має теж Tv-in, однак, програмне забезпечення для TV-in, виконане, дещо дивним чином, не змогло встановитися під системою Windows 98, тому дана карта була виключена з огляду .

Можливості TV-in тестувалися при дозволі екрану переважно в 1024х768, при 64K квітів.

підсумки:


ВИСНОВКИ: - >>Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: