Новости

64 розрядна windows 7 або 32 біта, x64 і x86 в чому різниця?

  1. Як дізнатися яка у мене розрядність системи?
  2. Яка різниця і що це дає?

Рубрика: Windows 7 Рубрика:   Windows 7   32-розрядні і 64-розрядні версії Windows ці цифри означають архітектуру процесора, чим вище розрядність тим більше оперативної пам'яті може використовувати Ваша ОС, іноді 32 позначають як x86, тобто в будь-якому випадку x64 більш сучасна архітектура так як має 64 бітну розрядність, а x86 архітектура має всього 32 бітну розрядність

32-розрядні і 64-розрядні версії Windows ці цифри означають архітектуру процесора, чим вище розрядність тим більше оперативної пам'яті може використовувати Ваша ОС, іноді 32 позначають як x86, тобто в будь-якому випадку x64 більш сучасна архітектура так як має 64 бітну розрядність, а x86 архітектура має всього 32 бітну розрядність.

Як дізнатися яка у мене розрядність системи?

У властивостях комп'ютера або за допомогою програми Securable (_https: //www.grc.com/securable.htm), також за допомогою неї можна дізнатися чи підтримує ваш процесор 64 розрядну операційну систему.

Яка різниця і що це дає?

Шістдесяти чотирьох бітна система може побачити і працювати з більшому об'ємом пам'яті, 32 вона ж уже x86 застаріла архітектура процесора працює лише з 3 гігабайтами, до неї була 8, 16 бітні системи, все ми напевно пам'ятаємо 8 бітну Денді (ні з дуже то гарною графікою ) і 16 бітну Sega mega drive (по яскравіше ніж на денді графікою), ну а потім вже Sony Playstation 32, тоді ще з'явилася Nintendo 64 але особливою популярністю, 64 розрядність не користувалася, так як на той момент не писалися в такому масштабі програми і драйвера під неї. Але на сьогоднішній момент все змінилося, і виробники стали активно розробляти програми і драйвера, під цю систему, а чому саме зараз ?, а не тоді коли з'явилася Windows XP 64 що не користується особливою популярністю через відсутність додатків і підтримки драйверів різними пристроями, а все тому що не було необхідності для звичайного користувача, так як нам вистачало і тієї оперативної пам'яті з якої могла працювати 32 розрядна ОС, це максимальних 3 Gb.

Так що прийшов час, піднялися вимоги програм до ресурсів системи. Чи не цифри розрядності дають приріст продуктивності, а обсяг оперативної пам'яті і як програма може цей обсяг використовувати, та як сама по собі розрядність не дає швидкості, якщо ви встановили собі 64 ОС і встановили програму, яка підтримує цю розрядність, сам факт цього не дасть значного приросту, а ось робота програми з вашої ОП вже може значно прискорити роботу програми, як це відбувається, вся справа в тому що програми до цього використовували в якості буфера, на віртуальному жорсткому диску, і звернення до цього дампи значите ьно повільніше ніж звернення до оперативної пам'яті, зараз же ідея додатки полягає в використання місця під дамп саме в оперативній пам'яті комп'ютера, тим самим зменшити час на витрати при зверненні до нього.

Ось я сподіваюся хоч як то зміг мало мальськи для недосвідчених людей розібрати що до чого в цих цифрах. Так що можна підвести висновок, якщо ви офісний працівник і у вас крім офісних програм більше нічого не встановлено то вам взагалі все одно що використовувати, але краще 32, так як у вас буде не так багато папок Programm files))), поясню все справа в в тому що якщо ви встановите собі 64 бітну ОС то при установці додатків 32 бітних ви отримаєте другу папку Programm files (x86) так як всі програми зберігаються окремо по розрядності. З цього для офісу або використання в домашніх умовах для руху вперед не буде користувачів і не геймерів я б рекомендував 32.

Якщо ви вже ПРОюзер і Игроман то 64 система це для вас, так як на сьогоднішній момент ігор потрібно вже більше оперативної пам'яті ніж 3 Гб, та й професійні програми як фотошоп або відео редактори вже можуть використовувати в своїх цілях великий обсяг оперативної пам'яті.


Теги: windows


Поділися з друзями:Схожі статті

коментарів 7 для запису 64 біт windows 7 або 32 біта, x64 і x86 в чому різниця?

Як дізнатися яка у мене розрядність системи?
Яка різниця і що це дає?
Як дізнатися яка у мене розрядність системи?
Яка різниця і що це дає?
Але на сьогоднішній момент все змінилося, і виробники стали активно розробляти програми і драйвера, під цю систему, а чому саме зараз ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: