Новости

Як легально завантажити Windows 8 Enterprise?

Нова операційна система Windows 8, яка є спадкоємцем Windows 7, несе з собою масу нових можливостей і поліпшень (в порівнянні з попередницею). Від нового інтерфейсу Modern (Metro) до більш швидкого завантаження - Windows 8 обходить Windows 7 майже за всіма параметрами.

Раніше Microsoft надала нам три preview-версії Windows 8 (Developer Preview, Consumer Preview і Release Preview), по зворотного зв'язку з яких компанія покращувала свою операційну систему . Спробувавши одну з цих версій, і полюбив Windows 8, ви, напевно, хочете безкоштовно завантажити собі Windows 8. Але робити це зі сторонніх джерел не варто.

Чому не варто завантажувати Windows 8 зі сторонніх джерел?

Цього разу Microsoft дуже серйозно налаштована проти піратства. Компанія зробила масу кроків, щоб піратство не мало до Windows 8 ніякого відношення. Однак, деякі хакери вже виклали Windows 8 на торренти. Але завантажувати операційну систему звідти не варто. І ось чому:

  1. При бажанні прив'язати піратську копію Windows 8 до свого облікового запису Windows Live ID / Microsoft, ви можете залишитися без свого аккаунта. Адже Microsoft з легкістю зможе обчислити вашу піратську копію, і назавжди заблокує ваш аккаунт.
  2. При використанні піратської Windows, Microsoft також може подати на вас до суду.
  3. Нарешті, навіщо використовувати піратську копію Windows 8 RTM, якщо легально можна скачати справжню?

Як безкоштовно завантажити Windows 8?

Після закінчення розробки Windows 8, Microsoft надала її безкоштовні завантажувані копії передплатникам MSDN і Technet. Крім того, компанія також випустила спеціальну ознайомчу версію своєї операційної системи - Windows 8 Enterprise Evaluation (Корпоративна), яку можна завантажити безкоштовно і яка не вимагає ключа.

Windows 8 Enterprise Evaluation надає вам 90 днів використання Windows 8. При цьому в Інтернеті вже з'явилися спеціальні крек, які дозволяють продовжити тріальний період.

Enterprise Evaluation пропонує всі можливості Windows 8 Pro, плюс кілька опцій, на зразок Windows To Go , DirectAccess, BranchCache і RemoteFX. Крім того, ISO-файли з операційною системою знаходяться на серверах Microsoft, так що проблем зі швидкістю скачування (як з торрентів) виникнути не повинно.

Нижче представлені контрольні суми для ISO-файлів:

Windows 8 (x86) English
2511MB
Назва файлу: en_windows_8_x86_dvd_915417.iso
SHA1: 22D680EC53336BEE8A5B276A972CEBA104787F62

Windows 8 (x64) English
3416 MB
Назва файлу: en_windows_8_x64_dvd_915440.iso
SHA1: 1CE53AD5F60419CF04A715CF3233F247E48BEEC4

А ось і посилання на скачування:

  • Качаємо Windows 8 безкоштовно -
  • Качаємо Windows 8 безкоштовно -

Якщо з якихось причин ці посилання не працюють, то вам сюди . Всі ці посилання ведуть на сайт Microsoft.

Є кілька нюансів використання ознайомлювальної версії:

  1. її неможливо оновити для отримання повної операційної системи - доведеться видаляти її і ставити "нормальну" Windows 8;
  2. щоб скористатися даною ознайомчої версією, необхідно завершити її активацію до 15 серпня 2013 року;
  3. поки не існує російської версії Windows 8 Enterprise Evaluation, проте Microsoft випустила російська пакет локалізації. Де його скачати і як встановити дивіться в нашому відео нижче:

Чому не варто завантажувати Windows 8 зі сторонніх джерел?
Нарешті, навіщо використовувати піратську копію Windows 8 RTM, якщо легально можна скачати справжню?
Як безкоштовно завантажити Windows 8?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: