Як оновити версію скайп безкоштовно на windows і android

 1. Чи потрібно оновлювати скайп
 2. За додаткову плату чи оновлення в скайпі - відповідаємо
 3. Де завантажити оновлення skype до останньої версії
 4. Як оновити скайп на нову версію безкоштовно
 5. Ручне або автоматичне оновлення скайпу
 6. Оновлення skype на комп'ютері
 7. Як оновити скайп на ноутбуці
 8. Оновлення skype на телефоні
 9. Як оновити скайп на планшеті
 10. Як відключити оновлення скайпу
 11. Як видалити оновлення skype
 12. Розглянемо проблеми з оновленнями скайпу
 13. Головна сторінка скайпу недоступна - що робити
 14. Чому не працює skype після поновлення
 15. Після оновлення не запускається скайп - рішення
 16. Skype оновлюється, але не ставить перекладач
 17. Після поновлення зник скайп
 18. Що робити якщо не оновлюється skype
 19. Як вчинити, якщо не оновлюється скайп на айфоне
 20. Версії скайп, обслуговування якіх Припін

Кожен раз в улюблений багатьма популярний клієнт додається безліч нового замість вилученого старого - щось зустрічає схвалення, а щось - обурення Кожен раз в улюблений багатьма популярний клієнт додається безліч нового замість вилученого старого - щось зустрічає схвалення, а щось - обурення. Сьогодні я розповім вам про поновлення скайпу, про те, як завантажити нову версію, необхідно оновити його особисто вам, що робити, якщо прога не оновлюється. Насправді, це дійсно важлива і необхідна тема, яку не можна не підняти і до якої багато хто ставиться надмірно скептично.

Чи потрібно оновлювати скайп

Перш ніж відповідати на питання, чи потрібно оновити клієнт, варто зрозуміти, що саме дають нам нові версії: а що якщо це просто даремні пустушки, тільки лише збільшують обсяг займаної пам'яті, в тому числі і оперативної? А що якщо всі оновлення скайпу робляться тільки заради увазі - подивіться, ми працюємо, а не б'ємо байдики? А що якщо оновлювати месенджер - це і зовсім фіктивна функція, звичайний програмний скрипт?

Насправді це не так.

З новими версіями ми отримуємо:

 • новий інтерфейс. У компанії працюють професійні проектувальники інтерфейсу. Вони ніколи не забувають про зворотний зв'язок зі своїми користувачами і періодично проводять справжнісінькі опитування. Тому з кожною версією інтерфейс програми все вдосконалюється, стаючи більш орієнтованим на кінцевого користувача;
 • виправлення глюків. Мессенджер раптом різко перестав дзвонити, не може додзвонитися до співрозмовника, глючить? При відкритті він видає помилку? Нічого не закривається? Злітає інтерфейс? Клієнт погано працює на планшеті або телефоні? Щось дивне коїться з діалогами? Відповідь тільки одна: оновлення. Краще почекати пару хвилин, поки клієнт оновлюється, ніж втратити кілька годин через будь-якого бага. Або почитайте статтю - чому " вилітає скайп при дзвінку ";
 • нові можливості. Невже вам самим не буде прикро, якщо ваші друзі вже щосили буду користуватися новими, цікавими смайлами, візуальними ефектами і різними іграшками, а ви будете киснути в мотлох?

Нова версія також позбавить від програмних проблем. Як? Дуже просто. На жаль, у кожного траплялися помилки, що не дозволяють зайти в клієнт по практично надуманих причин - файлу йому не вистачає, хоча до цього всі добре було. Як би це не дивно звучало, запобігти появі багатьох подібних помилок дозволяє оновлення.

Незрозуміло, чому це працює так - можливо, при оновленнях клієнт сканує сам себе і відновлює пошкоджені ділянки коду - але цього не зміниш.

Ще один плюс в сторону поновлення: технічна підтримка. Якщо ви задасте питання на головній сторінці клієнта, але при цьому будете сидіти зі старою версією, все, що ви отримаєте у відповідь - оновіться. І це не позбавлено раціонального зерна. Навпаки, з помилкою володаря останньої версії розберуться і, можливо, додадуть це в майбутній фікс.

Не вірте спливаючих повідомленнями на різноманітних сайтах на кшталт «Терміново поновіть скайп, натисніть тут, або скайп зламається!». По-перше, це просто вірус на вашому комп'ютері, а, по-друге, таким чином ви закачаєте на комп'ютер ще одну троянську програму. Це вимагає не клієнт, а шахраї.

до меню ↑

За додаткову плату чи оновлення в скайпі - відповідаємо

Незважаючи на те, що на дворі 2018 рік, багато людей все ще вірять в платність оновлень клієнта. І навіть нам задають подібні питання із закликом: «Терміново дайте відповідь!». Поспішаю розвіяти всі сумніви: оновитися можна абсолютно безкоштовно, нікому і нікуди ніяких грошей перекладати не треба.

На підтвердження цього може служити звичайна логіка: навіщо б робити програму абсолютно безкоштовною і доступною прямо на офіційному сайті, але при цьому випускати до неї платні оновлення.

Ось кілька ознак того, що вас намагаються банально обдурити, втюхівая недобросовісну рекламу:

 • вам пропонують заплатити і завантажити на будь-якому сайті, крім www.skype.com. Якщо раптом творцям клієнта і прийде в голову така ідея, вони точно не будуть розміщувати свої реквізити на сайтах типу www.12dedfre.ru;
 • вам прийшла пропозиція в месенджер від особи, котрий представився адміністратором клієнта. Він пропонує оновити клієнт платно. Єдиний «офіційний» контакт, автоматично додає в друзі при установці, це «Echo / Sound Test Servise», та й то функція обміну повідомленнями з ним заблокована. Контакт потрібен, щоб здійснити перевірку ваших навушників, мікрофона, камери, допомогти налаштувати звук, зображення. Налаштування мікрофона в скайпі , Перевірка того, наскільки добре чути голос, може зайняти трохи часу.

Якщо оновлення за гроші пропонує вам ваш друг або майстер, просить вас слухати тільки його, обірвіть з цією людиною все контакти. Він - шахрай і спробує «розвести» вас ще раз.

Де завантажити оновлення skype до останньої версії

Насправді оновити клієнт дуже легко, але з великою ймовірністю вам просто не знадобиться це робити. Оновити скайп вручну - справа в більшості випадків абсолютно марна, воно необхідне лише в особливих ситуаціях, як-то пов'язаних з глюками, програмним забезпеченням, сумісністю або чим-небудь іншим, більш важливим, ніж потрібно звичайному користувачеві.

Якщо вам все-таки знадобилася нова версія, найпростіше рішення - просто поставити її поверх попередньої.

А скачати її легко:

 • зайдіть на офіційний сайт месенджера (якщо сумніваєтеся, просто пройдіть по посиланню трохи вище);
 • трохи почекати, тому що сторінка злегка важка і на слабких комп'ютерах може завантажуватися кілька хвилин;
 • натиснути на синю кнопку «Завантажити Скайп» посеред екрану.

Дуже уважно стежте за адресою сайту - іноді шахраї добре шифруються. Наприклад, замість skype в адресному рядку вашого браузера прописується ckype, skyre або skype. Різниця не така вже величезна, малопомітна людському оку, але в підсумку замість клієнта ви скачаєте небезпечний вірус.

до меню ↑

Як оновити скайп на нову версію безкоштовно

Оновлення месенджера теж не пов'язане ні з якими труднощами. Для цього вам не потрібно ніяких додаткових знань і професійних навичок. Знадобиться тільки установник, скачаний в попередньому кроці з офіційного сайту.

Щоб почати:

 • натисніть правою клавішею миші на установник і виберіть «Запустити від імені адміністратора». Часто для того, щоб повноцінно і правильно встановити програму, можуть знадобитися адмінських права. Це працює тільки на windows, зазвичай на 7 версії. У старіших версіях: виндовс ймовірність глюка через недостатність прав куди менше;
 • дотримуватися всіх інструкцій, які з'являтимуться на екрані.

Решта клієнт зробить за вас - і вже встановлений клієнт самостійно знайде, і сам завантажить нову версію, тільки не скасовувати почався процес. Пройшли ті часи, коли програмне забезпечення писалося для програмістів - тепер воно орієнтовано на простих людей.

Будьте уважні! Якщо у вас встановлена ​​дуже стара версія ОС, ви можете втратити доступ до клієнта і засобів на вашому рахунку або тарифу «for business». В такому випадку зверніться в техпідтримку.

Ручне або автоматичне оновлення скайпу

Ручне або автоматичне оновлення скайпу

У більшості випадків людині не потрібно оновлювати клієнт вручну, автообновление завжди приходить вчасно. Але трапляються і ситуації, написані вище. У такому випадку крім скачування з офіційного сайту на автоматі, є ще один, не менш простий і легкий вихід.

Щоб скористатися ним:

 • зайдіть в меню свого клієнта;
 • загляньте в розділ «Повідомлення». Якщо випущено нове оновлення, в цьому розділі месенджер просить: «Скачайте останнє оновлення, щоб продовжити використовувати Скайп»;
 • натисніть на інформаційне повідомлення. Скочується оновлення російською мовою, спрацює автозапуск.

Але і тут не забувайте про обережність: можливо, це оновлення не прийшло на ваш комп'ютер просто тому, що робота над ним ще не завершена, і в компанії вирішили перед випуском виправити його.

Оновлення skype на комп'ютері

Але в більшості випадків оновлення приходить на комп'ютер самостійно - навіщо зайвий раз морочитися і намагатися всюди бути першим? Ризики нарватися на шахрайський сайт, «сирі» недопрацьовані версії, багато часу і навантаження на комп'ютер, що для старих моделей може бути критичним, - подумайте, чи варто воно того?

Набагато легше просто одного разу включити на комп'ютері месенджер і почекати всього декілька хвилин, дивлячись на барвисту смугу завантаження і квітчасте синє меню. До чого вам зайве проблеми?

до меню ↑

Як оновити скайп на ноутбуці

Оновлення на ноутбуці нічим не відрізняється від стаціонарного комп'ютера Оновлення на ноутбуці нічим не відрізняється від стаціонарного комп'ютера. Незважаючи на те, що на більшості портативних пристроїв встановлена ​​або восьма (що рідше), або десята версія (що частіше) популярної операційної системи, алгоритм залишається точно таким же.

Мессенджер на нові ОС все так же сам, автоматично приймає і завантажує оновлення, сайт не змінюється ні на одному комп'ютері, а функція ручного все також знаходиться в панелі інструментів.

Компанія дбає про своїх користувачів, а тому їх року в рік не змінює свій інтерфейс, тільки коригуючи його під потреби користувачів.

Оновлення skype на телефоні

Більшість сучасних телефонів засновані на андроїд, виндовс фон або операційній системі айфонів Більшість сучасних телефонів засновані на андроїд, виндовс фон або операційній системі айфонів. Про перший ви прочитаєте трохи нижче, а ось із другими все складніше.

Якщо версія windows на вашому смартфоні дорівнює 7, з клієнтом можете попрощатися. На жаль, починаючи ще з минулих років, компанія чомусь припинила підтримку цієї ОС, аргументуючи, що їй ніхто не користується. Шукайте на веб-сайтах, бібліотеці програм колишні, «ламані» версії. Це дозволить вам повернути скайп на свій гаджет.

Оновити скайп на восьмій версії куди простіше хоча б тому, що це взагалі можливо. Просто натисніть на значок магазину, якщо біля нього блимає «1». Після цього натисніть в випадаючому списку на клієнт і внизу знайдіть кнопку «update» ( «оновити» російською).

З айфона і Айпад на Ios4 і раніше все теж погано - клієнти на них не випускаються, а техпідтримка рекомендує оновити ОС.

 • для версій старше четвертої необхідно зайти в магазин, знайти там скайп і на місці, де раніше був напис «скачати», знайти напис «оновити»;
 • почекайте, поки воно завантажується;
 • після цього потрібно зайти на свій обліковий запис.

Як оновити скайп на планшеті

Планшети в основному випускаються на android - про це говорить статистика. Оновитися на них вручну теж дуже легко - достатньо знайти додаток у магазині і натиснути на «оновити».

Після не надто довгої завантаження вам залишиться тільки увійти в обліковий запис повторно - якщо ви не налаштували автоматичний вхід. Але найчастіше на цій операційній системі месенджер оновлюється сам, якщо тільки ви не заборонили йому це. Буває, звичайно, що не починається скайп , Не відбувається його оновлення, але цього завжди є причини.

Для власників версії андроїда менше другий, функція оновлення недоступна, та й підтримка їх версії клієнта теж.

до меню ↑

Як відключити оновлення скайпу

Але не завжди нова версія буває корисною, і іноді користуватися їй не хочеться, особливо якщо ви завзятий ретроград. Для цього варто все відключити. Ось тільки на месенджері, випущеному після 7 версії, зробити це неможливо. У старіших релізах, встановлених на смартфонах і планшетах, ця функція зводилася до заборони оновлення програми, яке на різних версіях було розташоване в різних місцях.

У попередніх версіях на комп'ютері можна було зробити наступне:

 • у верхній панелі меню вибрати «Інструменти» - «Налаштування»;
 • у вікні, вибрати пункт меню «Додатково»;
 • у випадаючому меню вибрати пункт «Автоматичне оновлення»;
 • натиснути на кнопку «Вимкнути автоматичне оновлення». Щоб заборонити клієнту оновлюватися, необхідно мати права адміністратора.

Таким чином, можна легко прибрати непотрібні оновлення, але ви ризикуєте втратити зв'язок з техподдержкой. Довгий заборона призведе до примусового оновленню.

Як видалити оновлення skype

Оновлення скайпу будуть збережені. Якщо хтось говорить зворотне, це розтиражований міф. Співробітники месенджера вважають, що якщо ви погодилися оновитися, можливість відкотитися вам ні до чого.

Не варто вважати себе системним адміністратором, лазити в файлах і видаляти непотрібне, на вашу думку, «оновлене барахло». Причина заборони проста як день: ви легко можете видалити щось дуже потрібне, а потім скаржитися, що «я не можу відкрити клієнт», «він не запускається», «клієнт сам зник з компа», «він пропав» і все в такому роді.

Розглянемо проблеми з оновленнями скайпу

Але з оновленнями не все так райдужно, як здається.

Бувають і такі казуси:

 • Скайп не хоче ні відкриватися, ні оновлюватися, пише помилку, що робити? Відповідь буде таким: перезавантажте комп'ютер і подивіться, чи вдасться вам увійти на цей раз. Крім цього, ви можете повністю видалити його з комп'ютера і встановити заново, вже нову версію. Читайте докладно: " Як видалити скайп з комп'ютера повністю "І" встановити skype ".
 • Якщо ви оновили клієнт, як він і просив, але оновлення тягнеться надто довго, зависає на одному місці, рішення точно таке ж - перевстановлення.

Якщо вам не допомогла перевстановлення, і скайп не включається, то доведеться написати в техпідтримку. Решта проблем більш індивідуальні і вимагають професійного підходу, який ви забезпечити не зможете.

до меню ↑
до меню ↑

Головна сторінка скайпу недоступна - що робити

Якщо головна сторінка не працює, перше, що потрібно зробити - перевірити, з'єдналися ви з інтернетом. Якщо все нормально, доведеться перевстановити і оновити браузер.

Якщо це не допомогло, то:

 • поновіть прогу;
 • змініть статус на «онлайн» - іноді це працює;
 • скиньте настройки в своєму браузері;
 • якщо нічого з написаного не допомогло, зверніться в техпідтримку.

Чому не працює skype після поновлення

Якщо після поновлення скайп перестав запускатися, перше рішення - повне видалення та перевстановлення цього самого месенджера. Якщо ж запустити його так і не вийшло, то, швидше за все, проблема в самому оновленні.

Причина цього проста як день. Під час оновлення ви випадково на пару секунд перервали установку або обірвали зв'язок з інтернетом, тому стався збій. Це означає, що необхідні файли просто не завантажилися. Це вирішується просто.

Після оновлення не запускається скайп - рішення

Щоб клієнт заробив:

 • вийдіть з нього;
 • натисніть правою клавішею миші на властивості;
 • виберіть вкладку «Сумісність»;
 • натисніть на галочку «Запустити в режимі сумісності» і виберіть вашу ОС;
 • якщо це не допомогло, зайдіть в панель управлінь і знайдіть там пункт «Пошук проблем». Після сканування комп'ютер знайде зламані файли і «полагодить їх»;
 • якщо і після цього месенджер не став працювати, зверніться в техпідтримку, вони допоможуть відновити його функції.

до меню ↑

Skype оновлюється, але не ставить перекладач

Іноді трапляється й так, що клієнт оновлюється, але начисто ігнорує перекладач, відмовляючись його ставити, а вам, як на зло, потрібно написати повідомлення англійською мовою. У цього є тільки одне рішення: примусово активувати цю функцію. Після активації вона почне працювати постійно. Щоб вона відключилася, скористайтеся звичайним способом.

Щоб зробити це, необхідно:

 • відкрийте клієнт;
 • зайдіть в будь-який чат;
 • Відведіть туди команду «/ setupkey UI / Ecs / Features / Translator / Enabled 1» (просто скопіюйте її);
 • повністю перезапустіть клієнт.

Після поновлення зник скайп

Існує і практично нерозв'язна проблема, наприклад, ситуація, коли після поновлення клієнт просто видалив сам себе, з комп'ютера повністю зникли всі файли месенджера.

Єдиний шлях: повністю його видалити. В такому випадку ви втратите всі збережені паролі і логіни, а також всі переписки.

Щоб «полагодити» скайп, потрібно:

 • повністю видалити його з комп'ютера (бажано за допомогою потрібної програми);
 • пройдіть по шляху «Пуск» - «Стандартні» - «Виконати»;
 • у випадаючому вікні наберіть% AppData% \ Skype;
 • повністю очистіть цю папку;
 • скачайте клієнт з офіційного сайту і встановіть його.

Що робити якщо не оновлюється skype

Ще одна часта проблема, яка пов'язана з оновленням, - це відсутність нової версії як такої. Клієнт впирається і ні в яку не хоче оновлюватися, то видаючи помилки, то застигаючи на одному місці.

У такому випадку спробуйте наступне:

 • перевірте стабільність інтернет-з'єднання. Для поновлення потрібен стабільний і бажано швидкий інтернет;
 • вимкніть антивірус. Іноді він блокує приходять файли, приймаючи їх за віруси. Звичайно, відключення це тільки тимчасове;
 • повністю видаліть цей клієнт з комп'ютера і поставте старішу версію.

Як вчинити, якщо не оновлюється скайп на айфоне

Якщо ж месенджер відмовляється оновлювати себе на айфоне, у вас є тільки одне можливе рішення: повністю перевстановити клієнт, стерши сліди старого з телефону. На жаль, нічого більш зробити не можна: мало того, що проблема виникає досить рідко, так ще і айфон не дозволять своїм користувачам змінювати щось в системі або лазити по файлах.

Ще один метод - скидання налаштувань до заводських.

до меню ↑

Версії скайп, обслуговування якіх Припін

У користувачів клієнта іноді відбувається справжнісіньке горе: обслуговування його улюбленої версії припиняється, і скайп примусово оновлюється до останньої, часто не такою зручною і рідний.

Прибрали гри, підтримку html, багато смайлики і форматування тексту. Якщо сумуєте за старим версіями, ви можете скачати їх з будь-якого сайту, наприклад, з "skypetips.ru/old_version_skype.htm".

Висновки

Оновлення - це важлива частина будь-якого софта, без якого не обійтися. І навіть якщо оновлення пов'язане з проблемами, в результаті воно принесе безліч корисних функцій.

Відео огляд

А що якщо всі оновлення скайпу робляться тільки заради увазі - подивіться, ми працюємо, а не б'ємо байдики?
А що якщо оновлювати месенджер - це і зовсім фіктивна функція, звичайний програмний скрипт?
Мессенджер раптом різко перестав дзвонити, не може додзвонитися до співрозмовника, глючить?
При відкритті він видає помилку?
Нічого не закривається?
Злітає інтерфейс?
Клієнт погано працює на планшеті або телефоні?
Щось дивне коїться з діалогами?
Невже вам самим не буде прикро, якщо ваші друзі вже щосили буду користуватися новими, цікавими смайлами, візуальними ефектами і різними іграшками, а ви будете киснути в мотлох?
Як?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: