Як оновити Windows 7 або 8 до Windows 10 (прямо зараз)

Якщо у вас немає ліцензійного диска Windows 10, і ви замість чистої установки вибираєте оновлення - читайте сьогоднішню статтю. Так, може чиста установка і краще, але її вартість в 200 $ висуває на перший план оновлення, тим більше можна Windows 7 або 8.1 оновити до Windows 10, потім зробити скидання і система буде чистою.

Під час оновлення зберігаються всі ваші файли, настройки та програми - це один з плюсів перед чистою установкою. Якщо раніше всі Windows 7 і 8 можна було безкоштовно оновити до 10, то зараз Майкрософт обмежив дану можливість. Безкоштовно ви можете оновитися тільки за допомогою інструменту від Microsoft для користувачів з обмеженими можливостями.

Якщо у вас є ключ від Windows 7 або 8, ви можете виконати чисту установку і коли Windows запуститься - ввести ключ для активації (якщо ви спробуєте в процесі установки вводити ключ - система може його не прийняти).

Якщо на вашому комп'ютері раніше була встановлена ​​і активована Windows 10 - ви можете встановити чисту 10 ку і активація пройде навіть якщо ви не вводили ключ, адже ключ присвоюється вашому обладнанню і зберігається на серверах Майкрософт, і коли ви встановлюєте заново 10 ку тієї ж розрядності і того ж видання - активація проходить автоматично при першому підключенні до мережі інтернет.

Активована копія Windows

Для оновлення до Windows 10, потрібно щоб на вашому комп'ютері стояла активована версія Windows 7 або Windows 8.1. Якщо у вас Windows 8, то спочатку потрібно оновити її до версії 8.1, а потім вже переходити до оновлення до 10. Якщо у вас не активована Windows то в процесі установки у вас попросить ввести ключ до Windows 10. Оновлення проходить і на піратських версіях Windows , головне щоб вони були активовані.

Активована ваша Windows чи ні, можна побачити натиснувши на "Комп'ютер" правою клавішею миші і зайшовши в "Властивості" (або зайшовши в меню "Пуск" - панель управління-система).

Активована ваша Windows чи ні, можна побачити натиснувши на Комп'ютер правою клавішею миші і зайшовши в Властивості (або зайшовши в меню Пуск - панель управління-система)

Відповідний інструмент оновлення Windows

Інструмент для поновлення можна взяти тут . Як вже говорилося на початку статті - раніше ви могли оновити свою систему до 10 безкоштовно і офіційно, зараз цю можливість залишили тільки для користувачів з обмеженими можливостями. Але може у вас обмежені фінансові можливості? У будь-якому випадки оновивши систему цим інструментом ви отримаєте безкоштовну активовану версію Windows 10, з усіма інструментами і без будь-яких обмежень. Ви можете вирішити, що даний варіант вам не підходить - тоді купуйте 10 ку, або якщо у вас є ключ до Windows 7 або 8 - встановлюйте чисту 10 і активуйте її за допомогою ключа від 7 або 8.

Запуск установника поновлення

Запустіть завантажений файл Windows10Upgrade, далі дотримуйтесь рекомендацій майстра установки, натискайте колом "Далі" і "Оновити". Інструмент використовуючи інтернет завантажить на ваш комп'ютер файли, вони розміром близько 5 Гб, за цим будьте терплячі. Після завантаження почнеться установка і комп'ютер кілька разів перезавантажиться. Після закінчення встановлення вам запропонує змінити налаштування конфіденційності, ви можете залишити все за умовчанням і будь-які настройки міняти пізніше.

Windows 10 відрізняється від 8 і 7, з цього вам можуть стати в нагоді інструкції з категорії Windows 10 . У них ви знайдете: як зробити, щоб 10 виглядала як 7; як налаштувати меню пуск і панель завдань; як відображати секунди в годинах; як змінити звук при включенні комп'ютера і багато іншого.

Спочатку дана стаття була набагато більше з усіма вікнами, які вилазять в процесі оновлення, але інструмент змінився і опис було скорочено. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂

Читайте також:

Але може у вас обмежені фінансові можливості?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: