Як оновити Windows 7 до Windows 10

 1. Оновлення або перевстановлення?
 2. Хто може оновитися?
 3. Як оновити Windows 10 після 29.07.2016?
 4. Як відбувалося оновлення до 29.07.2016?
 5. Чим порадує десятка?

Питання про те, як Windows 7 оновити до Windows 10 цікавив багатьох користувачів ще задовго до виходу останньої, це питання ми докладно розглянемо в даній статті. В принципі, тут нічого не поробиш - всім згодом хочеться чогось новенького і користувачі комп'ютерів також не без гріха, тому з виходом операційки, яка обіцяла сподобатися всім: і фанатам вже традиційної «сімки» і щодо інноваційної, але не всім зрозумілою « вісімки », питання про встановлення нової версії встав як ніколи гостро.

Оновлення або перевстановлення?

В першу чергу, перш ніж говорити про те, як оновити Віндовс 7 до Віндовс 10, варто зважити всі за і проти даної процедури, поговоримо про те, як це зробити. Ні, ми зовсім не збираємося відмовляти вас оновлюватися, однак, оновленню в традиційному сенсі є альтернатива - нова і чиста установка.

В першу чергу, перевстановлювати все начисто варто тим, хто до неподобства «забруднив» свій ПК непотрібними програмами, невиразними «твіки» і іншою мішурою, яка створює більше проблем, ніж дає користі. У подібних випадках набагато правильніше було б не встановити оновлення, а перевстановити ОС заново.

Хто може оновитися?

Крім того, якщо ви хочете, щоб нова версія дісталася вам безкоштовно, потрібно переконатися в тому, що ви використовуєте ліцензійну версію ОС. Якщо ви хочете, щоб Microsoft безкоштовно замінили вашу стареньку піратську вінду на новеньку десяточку, доведеться трохи зменшити свій запал - незважаючи на те, що таке все-таки можливо, звичайним резервуванням з перевстановлення тут не обійтися.

Те ж хочеться сказати тим, хто хоче запустити не корпоративну 7-ку або 8-ку, а 10-ку. Для корпоративних користувачів традиційні умови не актуальні - тут доведеться все-таки заплатити. Щоб дізнатися, встановлена ​​у вас «корпоративки» або ж звичайна Віндоус, досить натиснути клавіші Win + Pause - якщо у вікні в полі з назвою ОС немає слова «Корпоративна», значить вам пощастило.

Як оновити Windows 10 після 29.07.2016?

Як багатьом вже знаю, Майкрософт припинило час неймовірної щедрості, коли будь-який бажаючий міг отримати новеньку десяту Вінду абсолютно безкоштовно за допомогою простого оновлення. Якщо раніше вас буквально переслідували повідомлення про те, що непогано б оновити свою операційну систему, то тепер двері закриті. Зараз потрібно або купувати ліцензію, або завантажувати піратські версії з багами і вірусами, або ... Або читати нас і отримати дієвий, безкоштовний і офіційний спосіб отримати заповітну 10-ку.

Майкрософт залишив невелику лазівку. Терміново користуйтеся їй, поки не прикрили!

Ми вже з'ясували, що для легального отримання десятки потрібно мати ліцензійну версію ОС. Якщо у вас все так, то:

 1. переходимо на офіційну сторінку Microsoft . Вони пропонують скачати Вінду для користувачів з обмеженими можливостями (вона буде абсолютно такий же, як звичайна, тільки є додаткові функції: віртуальна лупа, клавіатура і т.д. Їх можна не включати);
 2. Щоб переконатися в правдивості наших слів - читаємо супровідну інформацію на сторінці, можете перевірити адресу в електронній рядку (це дійсно офіційний сайт). Коли ви переконаєтеся, що це не казка і не розлучення: натисніть «Оновити зараз».
 3. На комп'ютер скочується інсталяційний файл (він виявиться на вашому робочому столі). Два рази натискаємо, щоб відкрити.
 4. Прямуємо інструкції, яка відображається перед вами. Всі дії становлять натискання кнопок: «Приймаю», «Далі», «Перезавантажити зараз».

Власне, все. Більш докладну інструкцію ви знайдете в відео на початку статті.

Як відбувалося оновлення до 29.07.2016?

Отже, щоб «допінать» вашу стару ОС до десятки, потрібно було зробити кілька дій, які ми зібрали для вас в невелику покрокову інструкцію про те, як Windows 7 можна було оновити до Windows 10 до 29.07.2016.

   1. Переконатися в тому, що у вас включено автоматичне оновлення. Як це зробити, ви можете дізнатися з відповідної статті на нашому сайті;
  1. Дочекатися появи значка про доступність оновлення. Він з'явився б в нижній частині екрана поруч з годинником;
  2. Потрібно було клацнути по ньому і слідувати екранним інструкціям. Велика частина дій, які вам довелося б зробити, полягала в натисканні на кнопки «Далі» і «Згоден».

Велика частина дій, які вам довелося б зробити, полягала в натисканні на кнопки «Далі» і «Згоден»

Варто сказати, що нова версія оновлювалася досить довго - так як сервера все-таки «не гумові», іноді доводилося провести в черзі не один день. Однак, в ряді випадків, можна було примусово змусити вашу операційну систему пошевеливаться.

Чим порадує десятка?

Резюмуючи, хочеться відзначити, що користувачі «сімки» досить швидко зможуть адаптуватися в «десятці». На відміну від тієї ж Віндовс 8 , Яку прийняли далеко не всі, тут немає горезвісного повноекранного меню - замість цього, ви отримаєте щодо звичний «Пуск», в якому крім знайомих ще з Windows XP елементів присутній область з плитками. Втім, якщо навіть це здається вам неприйнятним, ви завжди можете прибрати їх з очей геть, правда, ми б не радили цього робити - повірте, після певного досвіду використання, ви обов'язково погодитеся з тим, що таке нововведення значно спрощує роботу з ПК і робить її більш цікавою і привабливою. А тепер, коли ви знаєте, як Windows 7 оновити до Windows 10, і сама процедура переходу стала набагато простіше.

Оновлення або перевстановлення?
Хто може оновитися?
Чим порадує десятка?
Оновлення або перевстановлення?
Хто може оновитися?
Чим порадує десятка?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: