Новости

Як перевстановити Windows 10 без диска, втрати даних і ліцензії

  1. Як повернути Windows 10 в початковий стан?
  2. Перевстановлення Windows 10 без втрати файлів

Привіт! Вирішив сьогодні підготувати дуже корисну інструкцію по перевстановлення Windows 10. Я покажу один із способів, яким можна перевстановити систему і повернути її в початковий стан. При цьому, ми все зробимо без диска, або флешки, без втрати даних, і без втрати ліцензії. Зараз трохи поясню що до чого, і почнемо сам процес.

Я вже все перевірив на своєму комп'ютері, зробив повне відновлення Windows 10, і у мене все вийшло. По завершенню процедури переустановлення, у мене залишилася чиста система, як ніби тільки що встановлена. Без всіх моїх програм, налаштувань і т. Д. При цьому, залишилися всі мої файли, які перебували на системному розділі (диску C). Але, якщо потрібно, то можна зробити відновлення системи з видаленням всіх особистих файлів. Ну і звичайно ж збереглася ліцензія.

Я виділив три способи, якими можна перевстановити Windows 10:

  • Перший спосіб: який ми розглянемо в цій статті. Запуск відновлення через параметри самої системи. Ясна річ, що Windows 10 повинна завантажуватися. При використанні даного способу нам не знадобиться завантажувальний диск, або флешка. Буде можливість видалити, або залишити наші файли на системному диску (робочий стіл, документи). Просто система буде скинута до заводських налаштувань, і будуть видалені всі встановлені нами програми. Такий спосіб добре підходить в тому випадку, коли система все ж завантажується, але працює з якимись збоями, є помилки, проблеми з драйверами і т. Д. Або, ви просто хочете отримати свіжу систему, і зберегти свої файли.
  • Другий спосіб: запустити відновлення з завантажувального диска. Тут нам вже потрібно буде записати завантажувальний диск, або USB-накопичувач, завантажиться з нього, і запустити процес відновлення Windows 10. Спосіб хороший тим, що його можна використовувати коли наш комп'ютер, або ноутбук вже не завантажується. Але, як мені здається, краще вже використовувати третій спосіб.
  • Третій спосіб: повна і чиста перевстановлення Windows 10. По суті, це звичайна, повторна установки системи. Нам так само знадобиться завантажувальний диск , або завантажувальна флешка . І просто встановлюємо систему по цій інструкції: https://prostocomp.net/sistema/ustanovka-windows-10-c-fleshki-podrobnaya-instrukciya.html . Тобто, завантажується з накопичувача, форматіруем системний диск C, і встановлюємо Windows.

Ми будемо використовувати перший спосіб. Це як скидання налаштувань на телефоні, або планшеті. По завершенню ми отримаємо чисту систему, в якій не буде ніяких налаштувань і сторонніх програм. Але, якщо ваш комп'ютер не включається, то доведеться використовувати другий, або третій спосіб.

Як повернути Windows 10 в початковий стан?

Як я вже писав вище, процес відновлення запускається з панелі управління. Відкриваємо Пуск, і вибираємо «Параметри».

Переходимо в розділ «Оновлення та безпека». Далі, відкриваємо вкладку «Відновлення». У розділі «Повернути комп'ютер в початковий стан» натискаємо на кнопку «Почати».

Тепер дивимося уважно.

Перевстановлення Windows 10 без втрати файлів

З'явиться вікно, в якому потрібно вибрати один з двох пунктів:

  • Зберегти мої файл - коли будуть видалені всі встановлені програми і скинуті всі налаштування до заводських. Але, файли, які зберігаються на робочому столі, в папці «Документи» і т. Д., Не будуть видалені.
  • Видалити всі - коли система буде повністю відновлена, вилучені всі програми, настройки та файли на системному диску.

Виберіть відповідний для вас варіант. Я робив переустановку зі збереженням файлів.

Далі у мене вже не було можливості робити скріншоти, так що підуть фото з телефону.

Бачимо повідомлення «Все готово до повернення цього комп'ютера в початковий стан». Читаємо що буде зроблено, і натискаємо кнопку «Скидання».

Читаємо що буде зроблено, і натискаємо кнопку «Скидання»

Почнеться процес відновлення. Чекаємо.

Чекаємо

Комп'ютер перезавантажиться. Ми побачимо процес установки Windows. Знизу можна побачити, що встановлюються компоненти і драйвера. Вибачте за якість фото.

Вибачте за якість фото

Потім мій ноутбук перезавантажився ще раз. І вже почався процес налаштування параметрів.

І вже почався процес налаштування параметрів

Ще одне перезавантаження, після якої з'явиться вітання. Повідомлення, що «Ми оновили ваш ПК», і прохання не вимикати комп'ютер так як йде підготовка.

Повідомлення, що «Ми оновили ваш ПК», і прохання не вимикати комп'ютер так як йде підготовка

Трохи чекаємо, і бачимо робочий стіл.

Трохи чекаємо, і бачимо робочий стіл

Як ви можете побачити у мене на фото вище, залишилися тільки стандартні іконки, і файли. Так як я робив скидання зі збереженням даних. Всі встановлені мною програми були видалені. Ну і настройки все скинуті до заводських.

Ми отримали практично чисту систему, яку можна налаштовувати, встановлювати необхідні програми, драйвера і т. Д.

Насамперед, я раджу відразу після установки повернути значок «Мій комп'ютер» на робочий стіл . Без нього дуже незвично. Так само, ви можете відключити поновлення (Якщо вони вам не потрібні), і прибрати пароль при вході в Windows 10 . Якщо він у вас кожен раз запитується, і вам ліньки його вводити.

У наступній інструкції я постараюся розповісти про перевстановлення Windows 10 з завантажувального диска (USB-накопичувача). Коли сама система вже не завантажується, і немає можливості скористатися описаним вище способом.

Як повернути Windows 10 в початковий стан?
Як повернути Windows 10 в початковий стан?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: