Як перевстановити Windows 10 без втрати ліцензії: чиста установка

  1. Перевстановлення Windows 10 зі збереженням ліцензії і активації
  2. Інші способи перевстановити Windows 10 на ноутбуці

Розглянемо таку ситуацію. У вас була встановлена ​​Windows 7 або 8.1. Потім ви оновили її до Windows 10. Система активізувалася автоматично. І тепер необхідно начисто перевстановити Windows 10 без втрати ліцензії. Чи будуть проблеми з активацією?

«Десятка» повинна активуватися автоматично, якщо ви будете встановлювати той же видання, яке було встановлено і активовано до цього (наприклад Pro x64 Russian) на цьому ж комп'ютері. З виходом оновлення Threshold 2 процедура активації системи була істотно допрацьована і спрощена. Тепер активувати Windows 10 має бути простіше і при чистій установці, і при оновленні.

Перевстановлення Windows 10 зі збереженням ліцензії і активації

0. Крок номер нуль: перед тим, як перевстановити ОС, зробіть резервну копію завантажувального і системного розділів, якщо вам вкрай дорога ваша ліцензія або ПЗ, встановлене в системі. Ми звичайно ж перевірили нижченаведену інструкцію, однак всяке буває. І краще мати резервну копію, щоб в будь-який момент відновити Windows до поточного стану.

1. Створіть установчу флешку або диск з Windows 10 по інструкції .

Процедура створення не змінилася, проте в який би час ви не створили завантажувальний флешку, дистрибутив, що записується на неї, буде завжди актуальним завдяки фірмовій утиліті Microsoft Media Creation Tool. Нагадаємо, що в збірці 10586 істотно спростився механізм активації Windows 10. Тепер систему можна активувати ключем від Windows 7 або 8.1.

2. Підключіть флешку і просто перезавантажте комп'ютер.

3. завантажитеся з даної флешки.

4. У вікні з пропозицією ввести ключ продукту виберіть Пропустити:

Розглянемо таку ситуацію

Перевстановлення ОС: пропустіть введення ключа продукту

5. Відформатуйте лише системний розділ. (У більшості випадків - «диск C:». Орієнтуйтеся за обсягом диска в ГБ). Інші розділи форматувати не потрібно.

6. Після чого виберіть відформатований розділ для установки Windows 10 і натисніть Далі.

Після чого виберіть відформатований розділ для установки Windows 10 і натисніть Далі

Форматуємо диск C для подальшої установки ОС

Після установки операційна система повинна бути активованою (якщо до перевстановлення вона була активована легальним чином). Через пару днів, коли ви переконаєтеся в нормальній роботі свіжовстановленому ОС, ви можете видалити папку Windows.old щоб звільнити місце на диску.

Інші способи перевстановити Windows 10 на ноутбуці

Якщо ваш ноутбук продавався з попередньо встановленою «десяткою», то у вас є ще один спосіб перевстановити операційну систему при такій потребі. У кожного виробника ноутбука є своя спеціальна процедура відновлення системи. Наприклад, якщо у вас ноутбук HP, вам потрібно перезавантажити його і натиснути клавішу F11, для Samsung - це F4. У Lenovo є взагалі спеціальна кнопка - Novo Button, яка служить для входу в BIOS і відновлення (фактично, перевстановлення) Windows.

Для того, щоб перевстановити Windows 10 на ноутбуках Toshiba необхідно при вимкненому живленні ноутбука затиснути клавішу 0 (нуль) на основному блоці клавіатури, не відпускаючи її включити ноутбук кнопкою Power. Відпустіть клавішу 0, коли ви почуєте звук системного динаміка. Деякі ноутбуки поставляються з диском відновлення. Потрібно завантажитися з нього і запустити програму Recovery.

Різниця з процедурою, яку ми описали в попередньому параграфі, полягає в тому, що при перевстановлення Windows шляхом процедури відновлення ви отримуєте операційну систему без актуальних оновлень - такою, якою вона була на момент покупки ноутбука. Але суть залишається тією ж - ви так чи інакше виконуєте чисту переустановку системи, позбавляючись від всіх збоїв і проблем старої операційної системи.

Чи будуть проблеми з активацією?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: