Новости

Як розблокувати ноутбук якщо забув пароль

 1. Використання графічного інтерфейсу Windows
 2. Скидання пароля через безпечний режим
 3. Відновлення доступу до ноутбука через командний рядок
 4. Застосування завантажувального диска

Якщо власник ПК забув пароль, робити необдумані кроки не варто, тому що розробники Windows передбачили дану ситуацію і оснастили операційну систему спеціальним софтом, що дозволяє досить швидко скинути наявний ключ і при необхідності поміняти його на новий. Щоб розблокувати доступ до переносного комп'ютера, можна скористатися:

 • графічним інтерфейсом ОС;
 • безпечним режимом;
 • командним рядком;
 • завантажувальним диском з Windows.

Використання графічного інтерфейсу Windows

Якщо при вході в систему було виявлено, що вводиться пароль не підходить, це не завжди означає, що користувач його забув. Перше, що потрібно робити, подивитися, яка мова на ноутбуці використовується за умовчанням. Наприклад, якщо ключ був заданий англійською, а стандартною мовою є російська, то вам буде потрібно його змінити, натиснувши на клавіатурі Alt + Shift (Ctrl + Shift) або підвівши курсор на іконку мовної панелі і вибравши необхідну розкладку. Якщо при вході в систему було виявлено, що вводиться пароль не підходить, це не завжди означає, що користувач його забув

Якщо з мовою все в порядку, перевірте, чи не натиснута клавіша CapsLock, так як при введенні пароля регістр має значення. Також не зайвим буде клікнути по знаку питання, що знаходиться біля рядка введення. Зазвичай при установці нового ключа користувачі роблять собі підказку, що дозволяє дізнатися, який на ноутбуці стоїть пароль (наприклад, дівоче прізвище матері). Якщо з мовою все в порядку, перевірте, чи не натиснута клавіша CapsLock, так як при введенні пароля регістр має значення

Не виявивши ніяких проблем ні з розкладкою, ні з регістром, можна спробувати скинути або змінити пароль в меню «Облікові записи користувачів». Даний спосіб дозволяє розблокувати доступ тільки до гостьового аккаунту, тобто запис з правами адміністратора зламати не вийде.

Щоб скинути пароль від гостьового аккаунта, потрібно робити наступне:

 1. Увійти в систему з правами адміністратора.
 2. У вікні «Виконати» (знаходиться в меню «Пуск» або викликається поєднанням клавіш Win + R) ввести cmd.
 3. Потрапивши в командний рядок, прописати control userpasswords2. Це дозволить зайти у вкладку «Облікові записи користувачів».
 4. У вікні «Користувачі» вибрати аккаунт, доступ до якого потрібно розблокувати, і прибрати наявну галочку. Потім натиснути Ok.
 5. У вікні, якщо потрібно, задати новий пароль або залишити відповідні поля незаповненими.

Робити більше нічого не потрібно. Тепер при вході в систему з гостьового аккаунта вводити ключ не буде потрібно.

Скидання пароля через безпечний режим

Даний спосіб дозволяє відновити не тільки гостьовий аккаунт, але і обліковий запис Адміністратора. Робити потрібно наступне:

 1. Зайдіть в безпечний режим. Для цього під час запуску ноутбука необхідно утримувати F8. Після появи способів завантаження виберіть відповідний режим. Вхід в операційну систему виконається з вбудованого облікового запису Administrator, пароль до якого за замовчуванням відсутній. Його можна поставити вручну, однак робити цього не рекомендується.
 2. Перед вами висвітиться повідомлення про те, що «Безпечний режим» призначений для діагностики ОС. Він завантажується без драйверів, тому деякі пристрої можуть не працювати належним чином. Погоджуємося з цим.
 3. Потрапивши в графічну оболонку Windows, переходимо в «Облікові записи користувачів». Дана вкладка знаходиться в розділі «Панель управління».
 4. Вибираємо аккаунт, пароль від якого користувач забув.
 5. Якщо потрібно змінити вхідний ключ, у вікні тиснемо «Змінити». Щоб скинути пароль, вибираємо «Видалити».

Відновлення доступу до ноутбука через командний рядок

Обійти захист ноутбука також можна через командний рядок. Для цього необхідно:

 1. Включити ПК і увійти в безпечний режим з підтримкою командного рядка.
 2. У інтерпретаторі команд ввести net user MyLogin NewPassword, де MyLogin - назва вашого облікового запису (його можна подивитися при завантаженні ноутбука), а NewPassword - ваш новий вхідний ключ.
 3. Перезапустити ноутбук і в графі введення пароля вписати тільки що задане значення.

Застосування завантажувального диска

Ще одним вбудованим в ОС засобом, що дозволяє скинути пароль, який користувач забув, є використання завантажувального диска з Windows. При цьому підійде тільки та збірка операційної системи, яка встановлена ​​на проблемному ноутбуці.

Щоб зламати втрачений пароль, потрібно робити наступне:

 1. Увійдіть в БІОС і в розділі Boot навпаки 1st Boot Device встановіть CD / DVD. Збережіть зміни і покиньте BIOS.
 2. Вставте в привід диск з Windows і перезапустити ноутбук.
 3. У вікні установки натисніть «Відновити систему».
 4. Щоб обійти вхідний ключ, у вікні вибору способу завантаження натисніть «Командний рядок», а потім введіть regedit.
 5. Потрапивши в редактор реєстру, виділіть HKEY_LOCAL_MACHINE, а потім у вкладці «Файл» активуйте «Завантажити кущ».
 6. Далі відкрийте файл SAM і перейдіть в розділ, шлях до якого вказано на зображенні.
 7. Клікніть два рази ЛКМ за значенням F. Щоб скинути вхідний пароль, в таблиці, в рядку 38 поміняйте 11 на 10 і натисніть Ok. Якщо змінити інше значення, можна вивести систему з ладу, тому експериментувати не потрібно.
 8. Внісши необхідні зміни, перейдіть в меню «Файл», натисніть «Вивантажити кущ», а потім погодитеся з цією операцією, клікнувши «Так».

Після цього перезапустіть ноутбук і витягніть завантажувальний диск з DVD приводу. Якщо все зроблено правильно, під час завантаження ОС пароль вводити не потрібно, тобто вам вдалося його скинути.

Самостійно дізнатися пароль, встановлений на ноутбуці, не можна. Однак його можна обійти, і зробити це зовсім не складно. Тому якщо ви забули вхідний ключ, скористайтеся одним із засобів відновлення.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: