Новости

Як створити завантажувальний диск Windows 7

  1. Що потрібно, для того, щоб зробити завантажувальний диск з Windows 7
  2. Запис ISO образу на DVD для створення завантажувального диска Windows 7

Для того, щоб встановити Windows 7 на комп'ютер, потрібно завантажувальний диск або завантажувальний флешка з дистрибутивом операційної системи Для того, щоб встановити Windows 7 на комп'ютер, потрібно завантажувальний диск або завантажувальний флешка з дистрибутивом операційної системи. Судячи з того, що Ви потрапили сюди, Вас цікавить саме завантажувальний диск Windows 7. Добре, детально розповім, як його створити.

Також може бути корисним: Завантажувальний диск Windows 10 , Як створити завантажувальну флешку Windows 7 , Як поставити завантаження з диска на комп'ютері

Що потрібно, для того, щоб зробити завантажувальний диск з Windows 7

Для створення такого диска в першу чергу потрібно образ дистрибутива з Windows 7. Образ завантажувального диска - це файл ISO (мається на увазі, він має розширення .iso), який містить в собі повну копію DVD-диска з файлами Windows 7. Якщо у вас є такий образ - відмінно. Якщо ні, то:

  • Ви можете скачати оригінальний образ iso Windows 7 Ultimate , Але при цьому враховуйте, що при установці у Вас буде запитано ключ продукту, якщо Ви його не буде надано, то буде встановлена ​​повнофункціональна версія, однак з обмеженням на 180 днів.
  • Створити образ ISO самостійно з наявного у Вас диска з дистрибутивом Windows 7 - скориставшись для цього відповідною програмою, з безкоштовних можна порекомендувати BurnAware Free (хоча дивно тоді, що Вам потрібен завантажувальний диск, адже він вже є). Ще варіант - якщо у Вас є папка з усіма файлами установки Windows, то можна використовувати безкоштовну програму Windows Bootable Image Creator для створення завантажувального образу ISO. Інструкція: Як створити ISO образ

Створення завантажувального образу ISO

Також нам потрібно чистий диск DVD, на який ми будемо записувати цей образ.

Запис ISO образу на DVD для створення завантажувального диска Windows 7

Існують різні способи записати диск з дистрибутивом Windows. Насправді, якщо Ви пробуєте зробити завантажувальний диск Windows 7, працюючи в цій же ОС або в новішій Window 8, Ви можете натиснути правою кнопкою миші по файлу ISO і вибрати в контекстному меню пункт «Записати образ на диск», після чого майстер запису дисків, вбудований в операційну систему проведе Вас по процесу та на виході Ви отримаєте те, що хотіли - DVD, з якого можна встановити Windows 7. Але: може виявитися так, що цей диск буде читатися тільки на Вашому комп'ютері або ж при установці операційної системи з нього будуть виникати різні оши БКІ - наприклад, Вам можуть повідомити про те, що не вдалося прочитати файл. Причина цього в тому, що до створення завантажувальних дисків потрібно підходити, скажімо так, акуратно.

Запис образу диска слід проводити на мінімально можливій швидкості і не за допомогою вбудованих засобів Windows, а використовуючи спеціально призначені для цього програми:

  • ImgBurn (Безкоштовна програма, скачати на офіційному сайті http://www.imgburn.com )
  • Ashampoo Burning Studio 6 FREE (безкоштовно скачати можна на офіційному сайті: https://www.ashampoo.com/en/usd/fdl )
  • UltraIso
  • Nero
  • Roxio

Є й інші. У найпростішому варіанті - просто завантажте першу із зазначених програм (ImgBurn), запустіть її, виберіть пункт «Write image file to disk», вкажіть шлях до завантажувального образу ISO Windows 7, вкажіть швидкість запису і натисніть іконку, що зображає запис на диск.

У найпростішому варіанті - просто завантажте першу із зазначених програм (ImgBurn), запустіть її, виберіть пункт «Write image file to disk», вкажіть шлях до завантажувального образу ISO Windows 7, вкажіть швидкість запису і натисніть іконку, що зображає запис на диск

Записати iso образ Windows 7 на диск

Ось і все, залишилося трохи почекати і завантажувальний диск Windows 7 готовий. Тепер, встановивши в BIOS завантаження з компакт-диска Ви можете встановити Windows 7 з цього диска.

А раптом і це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: