Новости

Як створити завантажувальну флешку windows 7 з образу ISO

  1. Як створити завантажувальну флешку windows 7 за допомогою програми UltraISO
  2. Як зробити завантажувальний USB флешку використовуючи утиліту Microsoft USB / DVD Download Tool

Привіт шановні читачі блогу PomKomp.ru. Сьогодні хочу розповісти про те, як створити завантажувальний флешку windows 7 з образу ISO. Зіткнувся я тут днями з помилкою при завантаженні операційної системи. Клієнтка мабуть для економії місця вирішила стиснути диск на якому встановлена ​​операційна система. Такі дії і прищепило до виникнення помилки. Оскільки у неї моноблок Apple і немає CD приводу, то єдино правильний вихід був це відновлення системи за допомогою завантажувальної флешки.

Це підштовхнуло мене на думку, що кожен користувач повинен вміти створити завантажувальний флешку windows 7. Ось і вирішив написати коротку статтю з простим описом дій.

Перед початком хотілося б відзначити основні моменти:

  1. У вас повинен бути образ операційної системи в форматі ISO. Роздобути його можна на будь-якому торрент трекер з використанням торрент клієнта ;
  2. Обсяг USB накопичувача повинен бути не менше 4 гігабайт
  3. Перед початком робіт переконаєтеся, що на накопичувачі відсутні важливі дані і файли. Надалі нам доведеться його відформатувати.
  4. Якщо ваш комп'ютер містить USB порти 2.0 і 3.0, то при створенні завантажувального флешки виндовс 7 необхідно використовувати саме USB 2.0. Справа в тому, що дана операційна система не підтримує USB 3.0

Давайте розглянемо декілька варіантів, які, на мій погляд, є найпростішими і дієвими. А який варіант вам більше до душі вирішите самі.

Як створити завантажувальну флешку windows 7 за допомогою програми UltraISO

У мережі інтернет існує безліч програмного забезпечення, яке можна застосувати в наших цілях. Особисто мій погляд упав на програму UltraISO. Завантажити її можна за посиланням http://www.ezbsystems.com/ultraiso. Дана програма повністю переведена на російську мову і є можливість скористатися їй безкоштовно протягом пробного періоду, чого нам буде цілком достатньо.

Після того як ви перейшли за посиланням ви зможете скачати програму версії тріал вибравши пункт, як показано на зображенні.

Після того як ви перейшли за посиланням ви зможете скачати програму версії тріал вибравши пункт, як показано на зображенні

Потім вибираємо ту мову, який вам необхідний і запускаємо процес скачування. Після завантаження знаходимо програму в тій папці куди ми її скачали. Запускаємо і вибираємо пробний період.

Запускаємо і вибираємо пробний період

Якщо всі дії були виконані правильно, то перед вами відкриється вікно програми UltraISO. У ньому ми і будемо здійснювати створення завантажувальної флешки windows 7 з образу ISO.

Для початку треба згадати, куди ви зберегли образ з windows 7, або копіюємо його з електронного носія в обрану заздалегідь папку. Потім у вікні програми UltraISO у верхній частині вікна в меню "Файл" вибираємо відкрити або натискаємо клавіші Ctrl + O. Знаходимо образ операційної системи в заздалегідь записаному місці і натискаємо кнопку відкрити, підтверджуючи вибір.

Перед тим, як зробити завантажувальну флешку windows 7 рекомендується витягти всі USB накопичувачі з комп'ютера (крім того з яким ми в подальшому будемо працювати). Справа в тому, що програма UltraISO може неправильно визначити потрібну.

Далі необхідно запустити запис образу жорсткого диска. Для цього у верхній частині вікна програми обираємо пункт меню «Самозавантаження» і в розкрилася панелі вибираємо «Запис образу жорсткого диска».

У вікні, що розкрилося буде видна інформація по нашій флешці. Якщо в даний момент їх в комп'ютері кілька, то ви з легкістю зможете вибрати потрібну. Також можна побачити інформацію по створюваному образу операційної системи. Перед тим як запустити процес запису необхідно відформатувати електронний носій. Для цього натискаємо кнопку форматувати і вибираємо тип файлової системи. Якщо не виконати цю дію, то під час завантаження можуть виникнути проблеми.

Після того як ми отформатировали майбутній завантажувальний USB накопичувач, приступаємо безпосередньо до запису. Для цього натискаємо кнопку «Записати» і чекаємо деякий час до кінця процесу. Якщо ви все зробили правильно, то в кінці ви побачите напис про закінчення.

Як зробити завантажувальний USB флешку використовуючи утиліту Microsoft USB / DVD Download Tool

Крім стороннього програмного забезпечення для створення завантажувальної флешки існує також офіційна утиліта від Microsoft. Робота з нею гранично проста і не вимагає спеціальних навичок і знань.

Перше що нам знадобитися це завантажити USB / DVD Download Tool . Далі переходимо безпосередньо до установки утиліти. Запускаємо інсталяційний файл і слідуючи простим крокам закінчуємо процес установки.

Утиліта USB / DVD Download Tool повністю англійською мовою. Однак вона на стільки проста в роботі, що ви не зіткнетеся з проблемами.

Після завершення процесу установки запускаємо програму, подвійним натисканням на ярлику створеному на робочому столі.

У новому вікні вибираємо ISO образ, який ви заздалегідь записали до себе на комп'ютер.

Наступним кроком буде вибір типу носія. Оскільки ми створюємо завантажувальну флешку то вибираємо «USB device». Також є можливість вибрати DVD, але це вже не відноситься до теми цієї статті.

У новому вікні, необхідно вибрати на який USB накопичувач ми збираємося записати образ і натискаємо «Begin copyring». Перед цим дією флешка повинна вже бути вставлена ​​в ваш комп'ютер

Після того, як ви натиснули кнопку «Begin copyring» утиліта запитає вас про можливість форматування цього накопичувача. Обов'язково переконайтеся, що потрібної інформації на ньому немає, а якщо є, то скопіюйте її в окремо створену папку. Справа в тому, що в більшості випадків після форматування будь-якого носія, відновити інформацію на ньому просто неможливо.

Коли ви підтвердите, що готові відформатувати накопичувач, утиліта видасть ще одне попередження. В даному вікні також підтверджуємо наш вибір.

Якщо ви з усім погодилися і останньою дією було підтвердження свого вибору, то програма запустить процес видалення з наступним записом. Якщо все було зроблено правильно, то можна вважати, що ви самостійно зробили завантажувальну флешку windows 7.

Сподіваюся, що моя стаття допоможе вам в нелегкій справі і все пройде без запинок. Однак в нашому житті не все так ідеально як хочеться і можуть виникнути труднощі. Прошу залишати свої запитання в коментарях, і я постараюся вам допомогти.

Якщо Вам сподобалася ця стаття, то підписуйтесь на нові і скористайтеся, будь ласка, кнопочками:

СХОЖІ СТАТТІ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: