Новости

Як відключити оновлення до Windows 10 в Windows 7 і 8.1

Ми вже не раз писали, що примусове оновлення з Windows 7 до Windows 10 найчастіше «влітає в копієчку» користувачам, заважає працювати і взагалі оновлюється без дозволу. І тому настав час поговорити, як же уникнути такого «ніжної турботи» від Microsoft.

У цьому матеріалі ми опишемо, як можна примусово відключити оновлення (в тому числі автоматичне) до «десятки».

Перший крок - завантажуємо оновлення клієнта центру оновлень Windows:

Перевантажуємо ПК.

Тепер запускаємо редактор реєстру і виконуємо в ньому деякі операції. Важливо! Не міняйте ніяких інших параметрів, крім зазначених, інакше отримаєте глючну або неробочу систему.

Не міняйте ніяких інших параметрів, крім зазначених, інакше отримаєте глючну або неробочу систему

Натискаємо Win (клавіша з емблемою Windows) + R і вводимо regedit, Enter. У лівій частині редактора реєстру відкриваємо розділ (папку) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \

Якщо в цьому розділі є підрозділ (теж зліва, не справа) WindowsUpdate, то відкриваємо його. Якщо немає -правий кнопкою миші по поточному розділу - створити - розділ, і даємо йому ім'я WindowsUpdate. Після цього переходимо до новоствореного розділу.

Тепер в правій частині редактора реєстру клацніть правою кнопкою миші по порожньому місці - Створити - Параметр DWORD 32 біта і задайте йому ім'я DisableOSUpgrade після чого двічі клікніть по новоствореному параметру і задайте йому значення 1 (один).

Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп'ютер. Тепер має сенс очистити комп'ютер від файлів установки Windows 10 і прибрати з панелі завдань значок «Отримати Windows 10», якщо ви не зробили цього раніше.

Відзначимо, що Microsoft випустила свою інструкцію по блокуванню поновлення до Windows 10. Для звичайних користувачів (домашніх і професійних версій Windows 7 і Windows 8.1) слід змінити два значення параметра реєстру (зміна першого з них якраз показано вище, HKLM означає HKEY_LOCAL_MACHINE), використовуйте DWORD 32-біта навіть в 64-розрядних системах, якщо параметрів з такими іменами немає, створіть їх вручну:

HKLM \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate, Значення DWORD: DisableOSUpgrade = 1 HKLM \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ WindowsUpdate \ OSUpgrade, Значення DWORD: ReservationsAllowed = 0

Додатково рекомендуємо поставити HKLM \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Gwx, значення DWORD: DisableGwx = 1

Після зміни зазначених параметрів реєстру рекомендую перезавантажити комп'ютер.

Після цього залишається тільки видалити папку $ Windows. ~ BT, куди і скачується оновлення, а також значок в треї.

Папку можна видалити так:

  • Натисніть клавіші Win + R і введіть cleanmgr і натисніть Ок або Enter. Через деякий час запуститься утиліта очищення диска. У ній натисніть «Очистити системні файли» і почекайте.
  • У наступному вікні відзначте пункт «Тимчасові файли установки Windows» і натисніть Ок. Після завершення очищення також перезавантажте комп'ютер (утиліта очищення при цьому видалить те, що не змогла видалити в працюючій системі).

Значок з трея забирається так:

Насамперед зайдіть в Панель управління - Центр оновлення Windows і виберіть пункт «Встановлені оновлення». Знайдіть в списку оновлення KB3035583, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Видалити». Після видалення перезавантажте комп'ютер і знову зайдіть в центр оновлення.

У Центрі оновлень натисніть по пункту меню зліва «Пошук оновлень», почекайте, а потім клацніть по пункту «Знайдено важливих оновлень», в списку ви знову повинні будете побачити KB3035583. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Приховати оновлення».

Цього має бути достатньо, щоб прибрати значок отримання нової ОС, а всіх тих дій, які були виконані до цього - щоб повністю відмовитися від установки Windows 10.

Якщо з якоїсь причини значок знову з'явився, то знову виконайте всі описані дії по його видаленню, а відразу після цього в редакторі реєстру створіть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Gwx всередині якого створіть значення DWORD32 з ім'ям DisableGwx і значенням 1, - тепер точно має працювати.

Важливо відзначити: поновлення Windows можуть повернути все так як було. Тому тримайте цю інструкцію під рукою або ж повністю вимкніть автоматичні оновлення та завантажуйте їх вручну, благо, зараз вони знову мають описи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: