Новости

Як встановити російську мову в Windows 10, 8.1,8, 7: інструкція з скріншот

Добрий день. Замовив я собі, чисто з цікавості, китайський планшет на Windows 8 ( Chuwi Vi8 - коштує в районі 100 $, що навіть з нашим курсом дуже не погано за відгуками не поганий, але свій огляд напишу через місяць після його приїзду. Пора вчити китайську мову. І в світлі того, що на ньому стоїть англійсько-китайська система буду готувати інструкції по його модернізації. А з його приходом на сайті будуть з'являтися інструкції по рекомендаціях з метою оптимізації системи під використання на планшеті.

Сьогодні почнемо з русифікації пристроїв (ноутбуки, пк, планшети, нетбуки, ультрабуки і т.д.) на базі ОС Windows. Так як система є мультимовної без жорсткої прив'язки до регіону, то це досить легко зробити, по-суті просто скачавши потрібну мову через інтерфейс вибору мови для оболонки, далі слідуємо за інструкцією (розташування кнопок універсально для всіх мов і якщо у вас стоїть незнайомий мову, просто тисніть в ті ж місця, що показані на скріншотах). Так само, якщо вам потрібен інший мову, робимо точно так же, тільки вибираємо потрібний вам мову.

Написав якомога повну інструкцію, так як мої колеги чомусь розбивають це на кілька інструкцій, що в моєму розумінні абсолютно не правильно.

 1. Нам потрібно потрапити в інструмент «Зміна мовних параметрів» (англійською він називається просто «Language»), для цього можна увійти в «Панель управління» - розділ «Годинник, мова, регіон» - «Додавання мови». А можна зробити простіше: натискаєте Win + R і копіюєте туди наступну команду: control.exe / name Microsoft.Language.

 2. Потрапили в інтерфейс, тиснемо кнопку Add Language.

 3. Вибираємо «Русский» і тиснемо кнопку «Add».

 4. Русский з'явився в списку мов і тепер ви можете використовувати його при наборі тексту. Але нам же потрібно більше - повністю інтерфейс російською. Тому відкриваємо опції російської мови.

 5. Тиснемо посилання «Download and install language pack». Що дослівно наводиться як «Завантажити та інсталювати мовний пакет».

 6. Система запросить дозвіл у адміністратора, тому бажано щоб ви їм і були, після цього почнеться скачування і установка пакета.

 7. По завершенню якого потрібно натиснути кнопку Close.

 8. Після установки знову відкриваємо опції мови і тепер тиснемо на текст «Make this the primary language». Ця кнопка зробить його основним в системі і змінить весь інтерфейс робочого столу на нього.

 9. Система запропонує перелогініться в поточного користувача, тому тиснемо Log off now. А після заходу в принципі весь інтерфейс робочого столу буде російською мовою, але залишилися ще вікно вибору користувача і методи деякі завантажувальні екрани, тому продовжуємо колупати настройки.

 10. Повертаємося в панель зміни мовних параметрів (повторюємо крок №1). Відкриваємо «Додаткові параметри» в меню зліва.

 11. Тиснемо по синьому тексту «Застосувати мовні параметри до екрану вітання, системним облікових записів і новим облікових записів користувачів».

 12. З'явиться вікно вибору регіональних налаштувань. Тут тиснемо кнопку «Змінити мову системи» в розділі «Мова програм, які не підтримують Юнікод».

 13. Вибираємо «Російська мова», тиснемо ОК, можна спробувати не погодитися на перезапуск, а виконати перезавантаження вже після наступної зміни налаштувань, але я коли налаштовував, перезавантажувати систему після кожного запиту. Тому краще погоджуємося на перезапуск, а потім знову повертаємося у вікно регіональних налаштувань.

 14. Тепер тиснемо на кнопку «Копіювати параметри» в розділі «Екран привітання та облікові записи нових користувачів».

 15. Ставимо обидві галочки внизу вікна і тиснемо ОК. Знову з'явиться запит перезавантаження, можу вас порадувати це була остання настройка, тому сміливо тиснемо кнопку «Перезавантажити зараз».

Радіємо повністю русифікованої операційній системі на своєму планшеті з Китаю.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, ввівши свій e-mail в поле праворуч або підписавшись на групу в Вконтакте.

Дякую за увагу!

матеріал сайту Skesov.ru

Оцініть статтю:

(14 голосів, середнє: 4.7 out of 5)

Поділіться з друзями!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: