Як встановити Windows 7 на ноутбук

 1. Важливо: прочитайте, перш ніж приступити до установки
 2. Що потрібно, щоб встановити Windows 7 на ноутбуці
 3. Початок установки Windows 7
 4. Вибір мови установки
 5. запуск установки
 6. Ліцензія Windows 7
 7. Вибір типу установки Windows 7
 8. Вибір розділу для установки Windows 7
 9. Форматування розділу і установка
 10. Установка Windows 7 на ноутбук: копіювання файлів і перезавантаження

У цій інструкції докладно і з картинками буде описаний весь процес установки Windows 7 на ноутбуці, покроково, з початку і до кінця У цій інструкції докладно і з картинками буде описаний весь процес установки Windows 7 на ноутбуці, покроково, з початку і до кінця. Зокрема, ми розглянемо завантаження з дистрибутива, все діалогові вікна, що з'являються під час процесу, розбивку диска при установці і все інше до того самого моменту, коли у нас завантажиться операційна система.

Важливо: прочитайте, перш ніж приступити до установки

Перед тим, як почати керівництво, я хотів би застерегти початківців користувачів від деяких частих помилок. Зроблю це в вигляді свого роду пунктів, прочитайте уважно, будь ласка:

 • Якщо на Вашому ноутбуці вже встановлена ​​Windows 7, причому та, з якою він купувався, але Ви хочете перевстановити операційну систему, тому що ноутбук став гальмувати, Windows 7 не завантажується, зловили вірус або трапилося щось подібне: в цьому випадку, Вам краще не використовувати цю інструкцію, а скористатися прихованим розділом відновлення ноутбука, за допомогою якого в описаній вище ситуації можна відновити ноутбук до того стану, в якому Ви здобували його в магазині, причому практично вся установка Windows 7 на ноутбук пройде а томатически. Як це зробити описано в інструкції Як відновити заводські настройки ноутбука .
 • Якщо Ви хочете поміняти наявну на ноутбуці ліцензійну ОС Windows 7 на будь-яку піратську збірку Windows 7 Ultimate і саме з цією метою знайшли цю інструкцію, я настійно рекомендую залишити все як є. Повірте, ви не знайдете ні в продуктивності ні в функціональності, а ось проблеми в подальшому, швидше за все, будуть.
 • При першій-ліпшій нагоді установки, крім тих, коли ноутбук був придбаний з DOS або Linux, настійно рекомендую не видаляти розділ відновлення ноутбука (нижче опишу, що це таке і як його не видаляти, для самих початківців) - додаткові 20-30 Гб дискового простори не зіграють особливої ​​ролі, а розділ відновлення дуже може стати в нагоді, наприклад, коли Ви захочете продати свій старий ноутбук.
 • Начебто все врахував, якщо про щось забув, відмітьтеся в коментарях.

Таким чином, в цій статті йтиметься про чисту установці Windows 7 з форматуванням системного розділу жорсткого диска, в тих випадках коли відновлення встановленої операційної системи неможливо (вже видалили розділ відновлення) або перестав бути необхідним. У всіх інших випадках, рекомендую просто повернути ноутбук в заводський стан штатними засобами.

Загалом, поїхали!

Що потрібно, щоб встановити Windows 7 на ноутбуці

Все, що нам потрібно - це дистрибутив з операційною системою Windows 7 (диск DVD або завантажувальна флешка), сам ноутбук і якась кількість вільного часу. Якщо у Вас немає завантажувального носія, то ось як їх зробити:

Зауважу, що завантажувальний флешка - більш кращий варіант, який працює швидше і, в общем-то, зручніше. Особливо з урахуванням того, що на багатьох сучасних ноутбуках і ультрабуках перестали встановлювати пристрої для зчитування компакт-дисків.

Крім цього, врахуйте, що в процесі установки операційної системи ми видалимо всі дані з диска C :, тому, якщо є щось важливе, збережіть це куди-небудь.

Наступний крок - встановити завантаження з флешки або з диска в БІОС ноутбука. Про те, як це зробити можна прочитати в статті Завантаження з флешки в Біос . Завантаження з диска налаштовується тим же самим чином.

Після того, як Ви встановили завантаження з потрібного носія (який вже вставлений в ноутбук), комп'ютер перезавантажиться, і напише «Press any key to boot from dvd» на чорному екрані - натисніть будь-яку клавішу в цей момент і почнеться процес установки.

Початок установки Windows 7

Перш за все, Ви повинні будете побачити чорний екран з смугою прогресу і написом Windows is Loading Files, потім - емблему Windows 7 і напис Starting Windows (в разі, якщо для установки Ви використовуєте оригінальний дистрибутив). На цьому етапі будь-які дії від Вас не потрібні.

Вибір мови установки

Натисніть для збільшення

На наступному екрані Вас запитають про те, яка мова використовувати при установці, виберіть свій і натисніть «Далі».

запуск установки

Натисніть для збільшення

Під емблемою Windows 7 з'явиться кнопка «Встановити», яку і слід натиснути. Також на цьому екрані можна запустити відновлення системи (посилання зліва внизу).

Ліцензія Windows 7

Наступне повідомлення буде говорити «Початок установки ...». Тут хочу відзначити, що на деякому обладнанні, даний напис може «висіти» в протягом 5-10 хвилин, це не означає, що Ваш комп'ютер завис, дочекайтеся наступного етапу - прийняття умов ліцензії Windows 7.

Вибір типу установки Windows 7

Після прийняття ліцензії з'явиться вибір типів установки - «Оновлення» або «Повна установка» (інакше - чиста установка Windows 7). Вибираємо другий варіант, він ефективніше і дозволяє уникнути багатьох проблем.

Вибір розділу для установки Windows 7

Цей етап є, мабуть, найбільш відповідальним. У списку Ви побачите розділи Вашого жорсткого диска або дисків, встановлених на ноутбуку. Може також трапитися, що список буде порожнім (характерно для сучасних ультрабуків), в цьому випадку скористайтеся інструкцією При установці Windows 7 комп'ютер не бачить жорстких дисків .

Зверніть увагу, що якщо у Вас відображається кілька розділів з різними розмірами і типами, наприклад «Виробник», краще не чіпайте їх - це і є розділи відновлення, кешуючий розділи і інші службові області жорсткого диска. Працюйте тільки з тими частинами, які Вам знайомі - диск C і, якщо є диск D, які можна визначити за їх розміром. На цьому ж етапі Ви можете розбити жорсткий диск, про що докладно написано тут: як розбити диск на розділи (Проте я не рекомендую цього робити).

Форматування розділу і установка

У загальному випадку, якщо не потрібно розбивати жорсткий диск на додаткові розділи, нам буде потрібно натиснути посилання "Налаштування диска», потім - форматувати (або створити розділ, якщо ви підключили до ноутбука абсолютно новий, не використовувався довгий раніше, жорсткий диск), вибрати відформатований розділ і натиснути «Далі».

Установка Windows 7 на ноутбук: копіювання файлів і перезавантаження

Після натискання кнопки «Далі» почнеться процес копіювання файлів Windows. В процесі комп'ютер перезавантажиться (і не один раз). Я рекомендую «зловити» найпершу перезавантаження, зайти в БІОС і повернути там завантаження з жорсткого диска, потім перезавантажити комп'ютер (установка Windows 7 буде продовжена автоматично). Чекаємо.

Після того, як ми дочекалися закінчення копіювання всіх необхідних файлів, нам буде запропоновано ввести ім'я користувача і ім'я комп'ютера. Зробіть це і натисніть кнопку «Далі», встановіть, при бажанні, пароль для входу в систему.

На наступному етапі потрібно ввести ключ Windows 7. Якщо Ви натиснете «Пропустити», то Ви зможете ввести його пізніше або користуватися не активованої (пробної) версією Windows 7 протягом місяця.

На наступному екрані Вас запитають про те, як Ви хочете оновлювати Windows. Краще залишити «Використовувати рекомендовані параметри». Після цього також можна буде встановити дату, час, часовий пояс і вибрати використовувану мережу (за умови її наявності). Якщо Ви не плануєте використання локальної домашньої мережі між комп'ютерами, краще вибрати «Громадська». Надалі це можна буде змінити. І знову чекаємо.

Windows 7 успішно встановлений на ноутбук

Після того, як встановлена ​​на ноутбук операційна система Windows 7 завершить застосування всіх параметрів, підготує робочий стіл і, можливо, ще раз перезавантажиться, можна сказати, що ми завершили - у нас вийшло встановити Windows 7 на ноутбук.

Наступний етап - установка всіх необхідних драйверів для ноутбука. Про це я напишу в найближчі пару днів, а зараз лише дам рекомендацію: не використовуйте ніяких драйвер паків: зайдіть на сайт виробника ноутбука і скачайте всі останні драйвера для своєї моделі ноутбука.

А раптом і це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: