Як встановити Windows на Lenovo

  1. Завантаження установника
  2. часті питання
  3. Подивіться відео як увійти в БІОС на ноутбуках Lenovo

деякі   ноутбуки Lenovo продаються   з попередньо встановленою безкоштовною операційною системою FREE Dos123, яка, м'яко кажучи :), не підходить для роботи деякі ноутбуки Lenovo продаються з попередньо встановленою безкоштовною операційною системою FREE Dos123, яка, м'яко кажучи :), не підходить для роботи. Багато власників ноутбуків Леново (і не тільки) стикаються з проблемою самостійної установки операційної системи.

Завантаження установника

Перша ж проблема, з якою можна зіткнутися, це наполеглива завантаження з жорсткого диска і ігнорування вставленого в привід диска або флешки з дистрибутивом операційної системи, наприклад Windows XP / 7/10. Це відбувається тому, що не вірно налаштований BIOS, а саме - заданий неправильний порядок завантаження . Нам потрібно для початку увійти в налаштування BIOS . Це проводиться на початковому етапі завантаження ноутбука, через кілька секунд після включення, до завантаження FREE Dos.

Система напише, що для входу в BIOS (або SETUP) необхідно натиснути клавішу DEL або одну з кнопок "F1-F12", зазвичай F2 (залежить від моделі). На моделях серії Lenovo G500 потрібно натиснути клавішу OneKey Recovery при вимкненому ноутбуці, а на деяких моделях спрацьовує Fn + F2 (F12).

На моделях серії Lenovo G500 потрібно натиснути клавішу OneKey Recovery при вимкненому ноутбуці, а на деяких моделях спрацьовує Fn + F2 (F12)

Далі знаходимо меню "Boot menu" і там виставляємо пріоритет завантаження. Для цього шукаємо напис "First boot device", заходимо в неї і із списку вибираємо "CD \ DVD-Rom". Іноді список вибору завантажувальних пристроїв не пропонується, тоді просто переходимо на позицію "CD \ DVD-Rom" і рухаємо його на самий верх натискаючи клавіші + \ -.

Іноді список вибору завантажувальних пристроїв не пропонується, тоді просто переходимо на позицію CD \ DVD-Rom і рухаємо його на самий верх натискаючи клавіші + \ -

Щоб вибрати флешку, потрібно знайти її за назвою моделі і також пересунути вгору. До речі, флешка може перебувати в підрозділі жорстких дисків (Hard Drive, HDD). Далі просто знаходимо вихід з програми SETUP - вибираємо "SAVE ALL and EXIT" -> "Yes". Або просто кнопка «F10». Для одноразової завантаження з флешки можна не заходити до биос, а замість цього натиснути F9 і вибрати з меню завантажувальний пристрій:

Для одноразової завантаження з флешки можна не заходити до биос, а замість цього натиснути F9 і вибрати з меню завантажувальний пристрій:

Для моделей серії G500, та й взагалі, рекомендується спочатку скинути всі установки за замовчуванням ( «Load Defaults») і тільки потім виставити потрібний пріоритет завантаження. Також перевірте щоб на вкладці «Startup» значення «UEFI / Legacy Boot» було в стані «Legacy Only», в іншому випадку установник може не запуститися.

Також перевірте щоб на вкладці «Startup» значення «UEFI / Legacy Boot» було в стані «Legacy Only», в іншому випадку установник може не запуститися

часті питання

Деякі цікавляться, чи не потрібна якась спеціальна версія Windows для ноутбука, на відміну від персонального комп'ютера? Ні, Windows - один для всіх, важливо лише правильно вибрати версію: XP або Seven / 10, в залежності від конфігурації Вашого ноутбука або моноблока.

Для установки Windows 7/10, в більшості випадків, буде достатньо знати, що у Вас не менше двох гігабайт оперативної пам'яті, а для x64 версій потрібно від 4 ГБ. Ще такий момент, якщо в комплекті з ноутбуком поставлявся диск з драйверами для Windows 7/10, а Вам, з якої-небудь причини, необхідно встановити Windows XP, то перед його установкою доведеться скачати всі драйвера під цю ОС.

Далі, завантажується з завантажувального диска з дистрибутивом операційної системи і слідуємо інструкції майстра-установника. Процедура не буде відрізнятися від установки на звичайний комп'ютер. Також перевстановлення нічим не відрізняється від установки. Тільки на етапі вибору цільового диска, потрібно його відформатувати, тобто стерти старі дані. Більш детальну інформацію дивіться в моєму безкоштовному видеокурсе « Як встановити Windows 7 »

Подивіться відео як увійти в БІОС на ноутбуках Lenovo

або як просто завантажитися з флешки або диска:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: