Новости

Як зайти і запустити Безпечний Режим в Windows 10

  1. Як запустити безпечний режим при завантаженні Windows 10
  2. Як додати Безпечний режим в меню вибору завантаження ОС
  3. Як зайти в безпечний режим Windows 10
  4. Як зайти в безпечний режим Windows 7

При виникненні проблем з комп'ютером Windows, одним з перших кроків щодо усунення неполадок є завантаження і запуск в безпечний режим Windows. Безпечний режим - це проста, урізана версія операційної системи, завантаження тільки найважливіших файлів і драйверів. У безпечному режимі можна виправити ряд помилок з драйверами, вилікувати комп'ютер від вірусів, які не дають стабільно запуститися системі. Якщо раніше до звичного всім виндовс 7, можна було увійти за допомогою кнопки F8 при старті комп'ютера, то Windows 10, 8 цієї функції вже немає, але є трюк, який допоможе повернути кнопку F8, щоб зайти в безпечний режим при включенні комп'ютера з Windows 10 . у цьому керівництві розберемо, як зайти і запустити безпечний режим в Windows 10 з робочого столу і повернемо звичну кнопку F8, щоб весь час заходити через неї, і розглянемо як відключити безпечний режим, щоб уникнути циклічної завантаження.

Легкі способи знаходяться внизу, за умови, що ви можете завантажитися на робочий стіл.

Як запустити безпечний режим при завантаженні Windows 10

Якщо система Windows 10 не завантажується до початкового екрану і вам потрібно зайти або запустити безпечний режим при включенні Windows 10 через "БІОС", як наприклад раніше в Windows 7, клавішею F8, то вам знадобитися установча флешка з Windows 10 або потрапити іншими методами в середу відновлення Windows 10, які описані трохи нижче. Її можна створити на іншому робочому комп'ютері або коли ваш ще працював.

Якщо ви можете завантажитися на робочий стіл, то запустіть командний рядок від імені адміністратора і приступайте до кроку 3.

Крок 1. Коли ви запустилися з настановної флешки, то пройдіть до пункту установки і нижче натисніть на лінк "Відновлення системи".

Крок 2. Вас перекине в додаткові параметри windows 10. Далі перейдіть за параметрами та усунення несправностей> Додаткові параметри> Командний рядок.

Крок 3. В командний рядок введіть наступний код (можна скопіювати цілком, можна кожну команду задавати через Enter):

c:

bcdedit / set {default} bootmenupolicy legacy

exit

exit

Крок 4. Тепер ви можете запускатися в безпечному режимі за допомогою клавіші F8 в Windows 10, натискайте кнопку F8 безперервно під час запуску системи, поки не з'явиться меню зі способами завантаження. Якщо хочете повернути назад, як було, то введіть замість legacy> standard. Буде такий вигляд команди bcdedit / set {default} bootmenupolicy standard.

Ці методи допоможуть Вам викликати додаткові параметри меню windows 10 і спровокувати середу відновлення без настановної флешки:

  1. Натисніть багато раз поспіль кнопку перезавантаження на самому комп'ютері, щоб спровокувати помилку і викликати меню діагностики процесу.
  2. Увімкніть комп'ютер, дочекайтеся поки він завантажитися максимально до помилки. Далі натисніть і утримуйте кнопку живлення на комп'ютері для повного виключення. Повторіть процедуру 3 рази, на 4 раз у вас повинно з'явиться меню відновлення.
  3. Якщо у вас нічого не вийшло, то дотримуйтесь Кроку 1.

Як додати Безпечний режим в меню вибору завантаження ОС

У Windows 10 тепер є додаткові параметри запуску. Це буде виглядати так само, як якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька версій ОС. Якщо ви часто використовуйте безпечний режим, то настройка меню при виборі ОС буде дуже добре і зручно. На зображенні нижче я налаштував для себе деякі параметри. Давайте розберемо цей спосіб.

Перед виконанням цього методу, прочитайте його спочатку і до кінця, і ви зрозумієте сенс.

Крок 1. Будуть три команди для трьох створених меню. Може Вам три і не потрібно, а потрібно тільки одне меню з безпечним режимом. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди на вибір.

  1. bcdedit / copy {current} / d "Безпечний режим" - Створимо завантаження безпечного режиму.
  2. bcdedit / copy {current} / d "БП з мережею" - Створимо завантаження безпечного режиму з мережею (доступ в інтернет).
  3. bcdedit / copy {current} / d "БП CMD" - Створимо завантаження безпечного режиму з командним рядком.

bcdedit / copy {current} / d БП CMD - Створимо завантаження безпечного режиму з командним рядком

Крок 2. Далі натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть msconfig.

Далі натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть msconfig

Крок 3. У вас відкриється конфігурація системи, перейдіть у кладку "Завантаження". Ми побачимо список, який задавали через командний рядок вище. Давайте налаштуємо кожне меню.

1). Виберіть "безпечний режим" зі списку вгорі та натисніть знизу на галочку і виберіть "Мінімальна". Далі поставте галочку "Зробити ці параметри завантаження постійними" і натисніть застосувати. Можна виставити ще таймер меню, наприклад, через 10 секунд він автоматично завантажити просто windows 10. Таким чином з'явиться меню завантаження в безпечному режимі.

2). Виберіть зі списку "БП з мережею" і знизу виберіть "Мережа" і поставте галочку "Зробити ці параметри завантаження постійними". Натисніть застосувати і таким чином ми зможемо завантажити безпечний режим з мережею, тобто з можливістю виходу в інтернет.

3). Виділіть "БП CMD", нижче виберіть "Інша оболонка" і поставте галочку "Зробити ці параметри завантаження постійними". Натискаємо застосувати і OK.

Як зайти в безпечний режим Windows 10

Крок 1. Затисніть кнопки windows + X, виберіть Перезавантаження і утримуйте кнопку лівий Shift до входу в діагностичні параметри.

Крок 2. Ви потрапите в середу відновлення windows 10. У цьому середовищі ви можете скинути настройки, відновити систему і багато іншого. У середовищі відновлення, натисніть на Пошук і усунення несправностей.

Далі виберіть Додаткові параметри.

Параметри завантаження.

Натисніть кнопку Перезавантажити.

Натисніть на клавіатурі F4, щоб почати процедуру запуску системи windows 10 в безпечному режимі.

Як зайти в безпечний режим Windows 7

Спосіб 1. Windows 7 запускається при натисканні кнопки F8. Як тільки ви включили або перезавантажили комп'ютер, натискайте кнопку F8 з інтервалом в 1 секунду. Спосіб підійде і до Windows XP. Після того як викликали меню додаткових налаштувань, виберіть варіант завантаження.

Після того як викликали меню додаткових налаштувань, виберіть варіант завантаження

comments powered by HyperComments

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: