Як зайти в безпечний режим Windows 7, 8, XP?

  1. Як увійти в безпечний режим на windows XP, Vista і 7?
  2. Safe Mode для Windows 8
  3. Безпечний режим для ноутбуків
  4. Якщо неможливо потрапити в безпечний режим

Що таке безпечний режим

Що таке безпечний режим? Це свого роду діагностичний режим, який дозволяє виявити неполадки, що виникають з комп'ютером. Ось вам парочка прикладів. Припустимо, ви вирішили перевстановити антивірус Avast !. Що б це зробити, необхідно спочатку видалити програму з комп'ютера. Зробити це хоч і просто, проте доведеться видаляти безліч «хвостів», тому краще скористатися спеціальною утилітою, яку можна завантажити на офіційному сайті - вона все зробить за вас, проте запускати її потрібно через безпечний режим. Або інший приклад: ви «підхопили» банер на робочий стіл. Куди ви в першу чергу повинні зайти, щоб спробувати з нього позбутися? Правильно, в Safe Mode. Сьогодні ви дізнаєтеся, як це зробити, благо, ми не займемо багато вашого часу.

Як увійти в безпечний режим на windows XP, Vista і 7?

На всіх трьох цих операційних системах процедура абсолютно не відрізняється, хіба що невеликими нюансами. Що ж вам необхідно зробити? Всього лише перезавантажте свій комп'ютер і як тільки він почне завантажуватися, періодично натискайте на клавішу F8. У сучасних комп'ютерах використовується саме ця клавіша, тому труднощів виникнути не повинно. Перед собою ви побачите чорний екран з меню, в якому ви повинні вибрати один пункт (він виділений червоним).

Перед собою ви побачите чорний екран з меню, в якому ви повинні вибрати один пункт (він виділений червоним)

Після того, як система завантажиться, з'явиться повідомлення вот такого виду:

Після того, як система завантажиться, з'явиться повідомлення вот такого виду:

Натисніть на кнопку «Так» і трохи почекайте, поки система буде завантажена до кінця.

Safe Mode для Windows 8

Насправді ця операційна система мало чим відрізняється від попередніх, однак тут існують свої нюанси. Після того, як ви перезавантажили свій комп'ютер, разом з клавішею F8 необхідно затиснути ще і Shift. Після цього перед собою ви побачите меню відновлення системи, яке необхідно включити, натиснувши кнопку See advanced repair options.

Після цього перед собою ви побачите меню відновлення системи, яке необхідно включити, натиснувши кнопку See advanced repair options

Наступний крок - натискаємо на кнопку Troubleshoot. Ось як вона виглядає:

Ось як вона виглядає:

Потрапивши в нове меню, натискаємо на Advanced Options.

Потрапивши в нове меню, натискаємо на Advanced Options

Тепер Windows Startup Settings.

Тепер Windows Startup Settings

І, нарешті, клацають по невеликій кнопці Restart, що знаходиться в правому куті, як на скріншоті.

І, нарешті, клацають по невеликій кнопці Restart, що знаходиться в правому куті, як на скріншоті

Тепер залишилося лише дочекатися того моменту, поки не перезавантажиться Windows і в уже звичному меню вибрати Safe Mode.

Як бачите, нічого складного. Головне, трохи потренуватися і тоді всі ці дії ви зможете робити з закритими очима.

Безпечний режим для ноутбуків

З ноутбуками ситуація зовсім по-іншому. У кожній моделі для переходу в Safe Mode може використовуватися своя клавіша. Наприклад, найчастіше використовуються кнопки F2, F5, F8 або F12. На деяких моделях, як правило, фірми Toshiba, можна спробувати натиснути на F10 або навіть Esc.

Як варіант, ви можете скористатися завантажувальним дисками, які дозволяють вводити систему в безпечний режим. Для цього завантажувальний диск повинен бути записаний або на оптичному диску, або на USB-флешці. Правда, самостійно вона навряд чи завантажиться, тому потрібно зробити так, що б носій запускався першим. Для цього увійдіть в BIOS (Як правило, необхідно натискати на клавішу Delete) і в розділі 1st Boots Device виберіть вашу флеш-карту.

Якщо неможливо потрапити в безпечний режим

Якщо у вас не виходить потрапити в Safe Mode, то, швидше за все, це пов'язано з наявністю вірусів на вашому комп'ютері. Спробуйте скористатися антивірусними утилітами, які допоможуть позбутися від шкідливих файлів.

Існують ситуації, коли користувач не може потрапити ні в систему (наприклад, на робочому столі сплив банер і всі дії заблоковані), ні в Safe Mode. У таких випадках може допомогти тільки використання завантажувального диска.

Іноді це пов'язано з проблемами в реєстрі . Для вирішення цього завдання в рунеті можна знайти файли з дозволом .reg, створені для тієї чи іншої ОС. Однак ніяких гарантій того, що вони спрацюють, ніхто надати не може.

Як увійти в безпечний режим на windows XP, Vista і 7?
Куди ви в першу чергу повинні зайти, щоб спробувати з нього позбутися?
Як увійти в безпечний режим на windows XP, Vista і 7?
Що ж вам необхідно зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: