Новости

Як запустити стару програму або гру під Windows 7

  1. Як запустити старі ігри на Windows 7?

Старі ігри на Windows 7. При переході на Windows 7 з'являється багато нових можливостей, але і не мало проблем. Перша проблема з якою стикається початківець користувач, це настройка програми.

Тим, хто до цього працював з Windows XP, набагато важче адаптуватися з новим інтерфейсом і настройками, ніж тим, хто відразу починає працювати в новій системі. Але проходить деякий час і ті, хто раніше працював в старій системі, розуміють, що все не так уже й погано, як здавалося спочатку. Навіть багато старі ігри на Windows 7 чудово запускаються. Наприклад, добре йде моя улюблена іграшка Лара Крофт (Tomb Raider 1), яка встановлювалася ще в DOS. Просто треба знати, як це зробити. Нічого складного в цьому немає. Досить увімкнути режим сумісності.

Я впевнена, що у багатьох збереглися старі ігри, які навіюють ностальгію за тими часами, коли не було такої можливості, як гра в онлайн. Але зате, які це були часи ...

Я сама бувало, грала ночі безперервно, незважаючи на те, що вранці треба було йти на роботу.

Моїми найулюбленішими іграми були, і є: Безсмертя, Tomb Raider (від першої до п'ятої версій), Аліса в задзеркаллі, Сьомий гість, Подаруночок, і багато інших не менш цікавих.

Я до сих пір з трепетом зберігаю більше двохсот дисків з іграми. Та й зараз я іноді не відмовляю собі в задоволенні пограти. Але якщо засяду, то мене краще не чіпати.

Після таких відступів від повсякденного життя я набагато краще себе почуваю і морально і фізично.

Даремно багато батьків думають, що ігри це тільки гри. Завдяки іграм моя дочка навчилася практично всьому на комп'ютері, і стала програмістом.

Раніше адже одна тільки установка іграшки іноді вимагала навичок на рівні програміста. Особливо це стосувалося ігор написаних під DOS. Це зараз клацнув по інсталяційного файлу, або кнопочки і все встановилося, і запустилось в автоматичному режимі.

А я пам'ятаю, як ми встановлювали гру Сьомий гість в Windows 98. Ось де була головоломка. Все по-англійськи, купа файлів і нічого не зрозуміло, що відбувається. Потім з'явилася Windows XP, і деякі ігри вже просто не встановлювалися. Тоді ми навчилися ставити паралельно дві системи. Одну для старих ігор - Міленіум, і одну для нових Хрюшу.

Довгий час ми не хотіли переходити на нові системи Vista і Windows 7, але тепер уже на новий комп'ютер ХР не встановив, так як її зняли з виробництва і на нове обладнання під неї немає драйверів, а грати в старі ігри хочеться.

Тепер уже сімка покращилася, і з'явилася можливість запускати старі ігри і програми. Про те як це зробити, ми зараз і поговоримо.

Як запустити старі ігри на Windows 7?

Для цього нам необхідно включити режим сумісності Windows 7.

Клацніть правою кнопкою миші на ярлику програми або гри і в випадаючому списку виберіть запис - Властивості.

Клацніть правою кнопкою миші на ярлику програми або гри і в випадаючому списку виберіть запис - Властивості

  • У вікні, перейдіть на вкладку Сумісність.

У вікні, перейдіть на вкладку Сумісність

  • Встановіть галочку навпроти запису Запустити програму в режимі сумісності з:
  • Нижче в випадаючому списку виберіть версію Windows, з якою раніше ваша програма або гра нормально працювала;
  • Нижче в Параметрах можете налаштувати:
  1. Використовувати 256 квітів. Цей режим підходить для дуже старих програм або ігор, які запускалися ще під DOS або Windows 98.
  2. Використовувати дозвіл екрана 640 х 480. Також використовується для дуже ранніх версій операційних систем.
  3. Відключити візуальне оформлення. Цей режим використовуйте, якщо спостерігаються проблеми з меню або іконками у вікнах.
  4. Відключити композицію робочого столу. Це режим відключення прозорості та ряду візуальних ефектів. Включайте його тільки при проблемах з відображенням інтерфейсу ігор або програм.
  5. Відключити масштабування зображення при високій роздільній здатності екрану. Цей режим використовуються при проблемах з непропорційним розміром вікон або неправильному відображенні шрифтів в програмі.

Рівень прав використовується тільки в тому випадку, якщо необхідно, щоб програма запускалася тільки під правами адміністратора. Для того щоб параметри вступили в силу для всіх користувачів цього комп'ютера, то натисніть кнопку Змінити параметри для всіх користувачів.

Після всіх змін натисніть кнопку Застосувати і ОК.

Таким чином, включається режим сумісності в Windows 7, і запускаються старі ігри і програми.

Хочете, щоб всі налаштування Windows 7 були у вас під рукою, тоді читайте:

Відеоролик Як запустити старі ігри на windows 7:

З повагою, Людмила

Сподобалася стаття - натисніть на кнопки:

Як запустити старі ігри на Windows 7?
Як запустити старі ігри на Windows 7?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: