Як зараз безкоштовно оновитися до Windows 10

  1. Оновлення через Upgrade Assistant
  2. Оновлення, використовуючи ключ від попередніх версій
  3. Чистий установка Windows 10.

Акція по апгрейду Windows 7, і 8.1 до Windows 10 для всіх користувачів завершилася в кінці літа 2016 року. Незважаючи на те, що термін акції з безкоштовного переходу закінчився вже дуже давно, тривалий час працювало багато інших способів - від переведення часу в системі, до активації Windows 10 уже наявними ключами попередніх версій сьомого чи восьмого поколінь.

Незважаючи на те, що термін акції з безкоштовного переходу закінчився вже дуже давно, тривалий час працювало багато інших способів - від переведення часу в системі, до активації Windows 10 уже наявними ключами попередніх версій сьомого чи восьмого поколінь

Але через те, що в січня 2018 представники компанії Майкрософт заявили про офіційне закриття будь-яких можливостей щодо оновлення, здається, що отримати безкоштовно ліцензійну Windows 10 вже не представляється можливим. Але як показує практика, багато варіанти з тих, що працювали раніше, активні досі. Давайте розглянемо найбільш зручні та ефективні з них.

На даний момент робочими є три методи безкоштовного оновлення: за допомогою утиліти помічника Windows Upgrade Assistant, активація системи ключем від попередніх версій, і чиста установка Windows 10 (актуально для користувачів, які раніше вже скоювали перехід, але з яких-небудь причин повернулися на попередні версії).

Можливі варіанти оновлення:

Перш, ніж розглядати діючі варіанти оновлення, потрібно врахувати наступні моменти:

  1. Процес переходу на Windows 10 не можна зробити з Windows Vista або XP.
  2. В систему, з якої відбувається перехід, повинні бути встановлені актуальні оновлення.
  3. Поточна система повинна бути активована або придбаний офіційний ключ.
  4. Залізо комп'ютера має підтримуватися Windows 10.

Оновлення через Upgrade Assistant

Довгий час після припинення акції для всіх користувачів за безкоштовним оновленню, Майкрософт надавала можливість безкоштовного переходу на нову версію Windows 10 для людей з обмеженими можливостями. Спочатку період даної акції було продовжено до 31 грудня 2017, але після закінчення цього терміну, можливість оновитися була активна ще до 18 січня 2018 року.

Компанія навіть створила окремий для того, щоб зробити апгрейд було максимально комфортним. Однією з особливостей даної акції було те, що користувачеві, для підтвердження своєї недієздатності, не потрібно було проходити ніяких спеціальних перевірок або підтверджень. Оновитися міг кожен охочий, який зайшов на сайт і завантажив утиліту Windows 10 Upgrade Assistant.

На даний момент, на головній сторінці сайту Майкрософт по оновленню для людей з обмеженими можливостями, знаходиться оголошення про припинення даної акції. Компанія зазначає, що тепер єдиний варіант - придбання оригінальної версії вже встановленою на новому пристрої, або покупка окремої повноцінної версії програмного забезпечення. Жодних посилань на завантаження даної утиліти не надається.

АЛЕ файл з завантажувачем (Windows 10 Upgrade Assistant) до сих пір доступний на сайті Microsoft, качайте поки є доступ.
Якщо файл зникне з завантажень, напишіть в коментах, спробуємо викласти його просто на сайт (якщо на той момент в цілому такий варіант поновлення ще буде працювати).


При першій установці, програма перевірить актуальну версію помічника по оновленню.

При першій установці, програма перевірить актуальну версію помічника по оновленню

Після цього необхідно буде ознайомитися і погодитися з умовами ліцензійної угоди.

Після цього необхідно буде ознайомитися і погодитися з умовами ліцензійної угоди

Помічник по установці перевірить можливість апгрейда до Windows 10 на даний комп'ютер.

Помічник по установці перевірить можливість апгрейда до Windows 10 на даний комп'ютер

І, якщо всі пункти пройшли позитивну перевірку, після натискання кнопки ОК запуститься процес оновлення до Windows 10. Після завершення оновлення підхоплюється ключ минулій версії, і на виході користувач може використовувати активовану систему.

Після завершення оновлення підхоплюється ключ минулій версії, і на виході користувач може використовувати активовану систему

Якщо утиліта при першому запуску видає помилку, це може бути пов'язано, з тим, що говорилося раніше - Майкрософт офіційно закрила можливість цього оновлення. Але, щоб обійти це обмеження, досить змінити час системи на будь-який, яка буде раніше 31.12.2017.

Для цього потрібно клікнути по годинах на панелі завдань і зайти в зміна дати і настройки часу.

Після потрібно зайти в розділ змінити дату і час.

І потім вибрати будь-яку дату, яка буде раніше обумовленого терміну 31.12.2017.

Після даної процедури можна буде спробувати запустити програму помічника для поновлення ще раз, він повинен безперебійно запуститися і провести оновлення системи.

Оновлення, використовуючи ключ від попередніх версій

Даний метод є найпростішим і швидким. Для початку вже необхідно бути власником ключа Windows сьомого чи восьмого покоління. Для переходу на Windows 10 необхідно:

Система повинна прийняти ключ від попередньої версії і провести активацію.

Чистий установка Windows 10.

Необхідно зробити застереження ще раз про те, що даний спосіб підходить для користувачів, які раніше вже скоювали оновлення на Windows 10. Полягає він у тому, щоб просто зробити чисту установку Windows 10, а ключ активації повинен автоматично підхопить системою.

Чисту установку рекомендується проводити за тим же способом, який описаний в попередньому розділі або докладніше дізнатися про це можна з нашої статті.

Ключ активації повинен бути прийнятий автоматично через те, що при першому оновленні до Windows 10 користувач став володарем цифрової ліцензії. Це означає, що ключ активації прив'язується до хеш сумі обладнання, яке встановлено в системі користувача. Потім після входу в обліковий запис Майкрософт, дані про активації зберігаються на серверах компанії, і цифрова ліцензія автоматично закріплюється як за профілем користувача, так і за обладнанням системи.

Тут необхідно врахувати той факт, що якщо з яких-небудь причин раніше була змінена конфігурація комп'ютера, то відновити ліцензію буде проблематично і тільки через технічну підтримку від Майкрософт.

***
У даній статті, розглянуті найбільш актуальні безкоштовні способи оновлення до Windows 10 з попередніх версій. Якщо ви знаєте про інших дієвих методах обов'язково діліться ними в коментарях.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: