Новости

Як змінити шпалери робочого столу в Windows

 1. Як змінити шпалери робочого столу в Windows 7
 2. Як змінити шпалери робочого столу в Windows 10
 3. Ще по темі:

У цьому матеріалі ви дізнаєтеся, як змінити фон робочого столу в найпопулярніших операційних системах - Windows 7 і Windows 10. Фон робочого столу або як його ще називають шпалери на робочий стіл - це невід'ємна частина інтерфейсу операційної системи, яка визначає її зовнішній вигляд і настроюється самим користувачем відповідно до його переваг.

Як змінити шпалери робочого столу в Windows 7

Спочатку в Windows 7 вже є невеликий набір фонових зображень, серед яких можна вибрати потрібний і встановити його в якості шпалер на робочий стіл. Якщо штатні зображення не влаштовують, то фон легко можна змінити на будь-яку іншу картинку, взяту з інтернету або на своє власне фото. Отже, міняємо шпалери на робочому столі Windows 7.

Найпростіший спосіб поміняти шпалери на робочому столі - це відкрити в провіднику Windows папку, в якій зберігаються зображення і фотографії, натиснути правою кнопкою миші на потрібній картинці для виклику контекстного меню, в якому необхідно вибрати пункт «Зробити фоновим зображенням робочого столу».

Найпростіший спосіб поміняти шпалери на робочому столі - це відкрити в провіднику Windows папку, в якій зберігаються зображення і фотографії, натиснути правою кнопкою миші на потрібній картинці для виклику контекстного меню, в якому необхідно вибрати пункт «Зробити фоновим зображенням робочого столу»

Інший спосіб має на увазі захід у налаштування персоналізації Windows 7.

 1. Клацніть правою кнопкою мишки в будь-якому вільному місці робочого столу для виклику контекстного меню.
 2. Виберіть пункт «Персоналізація».
 3. У вікні налаштувань персоналізації клацніть внизу по посиланню «Фон робочого столу».
 4. У вікні, виберіть одне або кілька зображень з наявних в системі або викличте випадає "Розташування зображення» для вибору картинок або фото, які перебувають в бібліотеці зображень. Якщо потрібно вибрати фон з іншої папки, то вказати її можна натиснувши на кнопку «Огляд».
 5. Після установки шпалер робочого столу натиснути кнопку «Зберегти зміни».

При виборі декількох зображень для фону робочого столу, вони будуть мінятися з періодичністю, встановленої користувачем.

Як змінити шпалери робочого столу в Windows 10

В ОС Windows 10 зміна шпалер теж не представляє труднощі. Тут також можлива установка фону кліком правою кнопкою миші на зображенні, з вибором в контекстному меню пункту «Зробити фоновим зображенням робочого столу».

Для зміни шпалер через налаштування персоналізації, необхідно клікнути на будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші з вибором необхідного пункту контекстного меню (як описано вище для Windows 7) і вибором в лівій панелі розділу «Фон»

Для зміни шпалер через налаштування персоналізації, необхідно клікнути на будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші з вибором необхідного пункту контекстного меню (як описано вище для Windows 7) і вибором в лівій панелі розділу «Фон»

У правій панелі доступні штатні фонові зображення, можливість вказівки папки (кнопка «Обзор») до призначених для користувача картинками або фотографіями, а також можна вибрати режим слайд-шоу для періодичного перемикання шпалер робочого столу.

Як бачите, змінити шпалери в операційній системі Windows дуже просто.

Поділитися.

Ще по темі:

 • Як встановити і налаштувати заставку Раніше, за часів громіздких ЕПТ моніторів, заставка виконувала функцію зберігача екрану монітора в той час, коли картинка на екрані довго не змінювалася. У таких монітора не [...]
 • Налаштування звуку на комп'ютері Підключіть колонки до комп'ютера, підключивши їх до відповідного роз'єму (найчастіше позначеному символом невеликого мегафона або колонок) на комп'ютері, ноутбуці або моніторі. В [...]
 • Що таке панель управління Windows і як її відкрити? Панель управління Windows - це частина користувацького інтерфейсу операційної системи, де зібрані елементи для основної настройки Windows і виконання важливих операцій. Наприклад, з [...]
 • Вибір програм, що використовуються за замовчуванням Користувач може самостійно вибрати програми, за допомогою яких відкриваються ті чи інші документи. Щоб реалізувати це, виконайте команду «Пуск> Панель [...]
 • Як встановити дату і час на комп'ютері Незважаючи на те, що значення часу і дати на комп'ютері задаються під час установки операційної системи Windows і синхронізуються через інтернет, можуть виникнути моменти, коли ці [...]

Що таке панель управління Windows і як її відкрити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: