Як зробити мінливий фон Робочого столу на комп'ютері?

 1. Як прикрасити робочий стіл?
 2. Як зробити мінливі шпалери в Windows XP?
 3. Windows Wallpaper Changer
 4. Як зробити мінливі шпалери в Windows 7, Vista?
 5. Як зробити мінливі шпалери в Windows 8, 8.1?
 6. Як зробити мінливі шпалери в Windows 10?
 7. Як зробити мінливі шпалери на екрані блокування?
 8. Як зробити мінливі шпалери в Mac OS?
 9. Спеціальні програми для мінливих шпалер
 10. Bing Desktop
 11. DesktopMania
 12. Відеоматеріал

Одні і ті ж шпалери на робочому столі з плином часу набридають, і користувач починає їх міняти. Поміняти малюнок робочого столу на компі не складе труднощів, якщо в цьому розібратися. Багато хто вдається до допомоги програмного софта, який здатний в автоматичному режимі змінити фон робочого столу. Вирішити дану проблему можна і за допомогою вбудованих засобів Windows. У даній статті ми розглянемо, як зробити мінливий фон Робочого столу. до змісту ↑

Як прикрасити робочий стіл?

Діяльність багатьох користувачів ПК пов'язана з тривалим перебуванням перед монітором комп'ютерних пристроїв. Зі смаком оформлене робоче місце є важливим аспектом для продуктивної роботи і є важливим психологічним фактором. Якщо у вас буде прекрасний настрій, то і з запропонованої роботою ви швидко і успішно впораєтеся. А для цього потрібно зовсім небагато - правильно і красиво оформити Робочий стіл.

До найпопулярніших прикрас відносяться теми персоналізації і шпалери на робочий стіл. Тема персоналізації може бути оформлена самостійно - для цього застосовують ті картинки, які вам дуже подобаються. Існує ще один спосіб прикраси робочого столу операційної системи, який полягає в безперервно змінюються картинках на головному екрані.

Важливо! Якщо ви людина, якій важливо не стояти на одному місці навіть в дрібницях, ви можете привнести щось нове в свій комп'ютер. Дізнайтеся:

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери в Windows XP?

Як змінити робочий стіл? Функція зміни шпалер Робочого столу реалізується, тільки починаючи з операційної системи Windows 7. Саме тому в старіших версіях немає стандартних вбудованих засобів для вирішення даного завдання. Що робити користувачам більш ранніх версій? Як зробити мінливий фон Робочого столу? На допомогу можуть прийти спеціальні програми.

Важливо! Варто дуже уважно підходити до вибору програми для реалізації мінливих шпалер, оскільки зазвичай дана процедура вимагає дуже багато оперативної пам'яті. Це призводить до дуже повільної роботи процесора і частому зависання комп'ютера. Виходячи з цього, вам може бути корисно дізнатися деякі деталі щодо того, як самостійно прискорити роботу ноутбука .

Windows Wallpaper Changer

Windows Wallpaper Changer є програмним продуктом, що дозволяє змінювати шпалери робочого столу по заданому періоду. У більш ранніх версіях Windows дана програма імітує аналогічну функцію Windows 7.

Програмний продукт недавно був оновлений, після чого її інтерфейс і зовнішній вигляд були змінені, але функціонування програми не змінився. Були привнесені деякі нововведення:

 • Тепер програмний софт здатний утримувати кілька папок з цікавими варіантами картинок Робочого столу. Таким чином при бажанні в будь-який момент можна зробити ротацію зображень на робочому столі.
 • Виникнення кнопки "Start with Windows" дозволяє в процесі запуску Windows відключити автозавантаження.
 • Зовнішній вигляд теж змінився. Розроблена програма набула класичний вид - замість отруйно-зеленого кольору стала нейтрально-білого.
 • Хотілося б зупинити увагу на невеликий новинці, яка полягає в появі чек-боксу, що дозволяє включати відображення шляху до даного зображенню. Така функція має значення для тих користувачів, які застосовують чужі варіанти шпалер для Робочого столу. Зацікавившись новою картинкою, ви вже не будете витрачати час на перегляд всіх файлів в пошуках вподобаного зображення.

Важливо! Windows Wallpaper Changer дуже проста в процесі використання і не вимагає спеціальних навичок. Її зазвичай використовують для операційної системи Windows XP, оскільки вона не перевантажує оперативну пам'ять і не вимагає дуже потужного процесора. Саме тому використання даної програми в Windows XP не приведе до зависання комп'ютера. Однією з найбільш необхідних програм на комп'ютері також є таблиці. Тому дізнайтеся більше інформації, як встановити Ексель на комп'ютер .

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери в Windows 7, Vista?

Як зробити в Windows 7, Vista так, щоб зображення Робочого столу змінювалося:

 1. В першу чергу клацають на Робочому столі правою кнопкою мишки.
 2. В результаті - з'являється діалогове вікно, в якому натискаємо на нижню сходинку "Персоналізація".
 3. Після цього відкривається вікно налаштувань екрану. У самому низу знаходимо пункт "Фон робочого столу", натискаємо на нього.
 4. Ставимо галочки навпроти тих картинок, які вам сподобалися і які через певний інтервал часу будуть змінюватися.
 5. Внизу вікна встановлюємо час, через яке зображення будуть змінюватися.
 6. Якщо ви поставите галочку напроти пункту "В випадковому порядку", то в даному випадку автоматична заміна відбуватиметься у випадковому порядку. Порядок розташування картинок в цьому випадку не має ніякого значення.
 7. Після збереження вироблених дій буде відбуватися автоматична зміна ваших шпалер.

Важливо! Існує можливість додавання своїх особистих фотографій. Для цього натискаємо на кнопку "Огляд". У вікні вибираємо папку, в якій присутні ваші особисті зображення. Потім галочками відзначаємо ті фотографії, які в подальшому будуть знаходитися на вашому робочому столі. Також для додаткового зручності настройки нового зображення робочого столу ви можете встановити екранну клавіатуру на комп'ютері .

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери в Windows 8, 8.1?

Як зробити, щоб шпалери на робочому столі в ОС Windows 8, 8.1 змінювалися:

 1. Відкриваємо папку провідника Windows.
 2. У вікні вибираємо сподобалися зображення.
 3. Правою кнопкою миші клацаємо на одну з картинок.
 4. Встановлюємо час зміни зображення, для цього відкриваємо розділ "Персоналізація" і вказуємо всі необхідні параметри. Можна також поставити галочку напроти пункту "В випадковому порядку", щоб зображення виводилися хаотично.
 5. Як послідовності слайдів будуть встановлені вибрані зображення.

Як послідовності слайдів будуть встановлені вибрані зображення

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери в Windows 10?

В ОС Windows 7, Vista присутність функції "Теми" дозволило здійснити автоматичну зміну зображень на робочому столі. Така настройка була передбачена і в операційній системі Windows 8. Коли розробили Windows 10, функціонування даної настройки було відсунуто на задній план. Однак режим слайд-шоу, як і раніше залишився в новітній операційній системі. У розділі персоналізації він функціонує, як одна з налаштувань тла для робочого столу.

Для того щоб в якості слайд-шоу здійснити установку декількох зображень на фон робочого столу операційної системи Windows 10, необхідно провести наступні дії:

 1. Клацають правою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу.
 2. В відкрилися діалоговому вікні вибираємо підрозділ "Персоналізація".
 3. У вкладці фон відкриваємо випадає і вибираємо вставку "Слайд-шоу".
 4. Натискаємо на пункт "Огляд" і за допомогою однойменного програми вибираємо потрібне зображення.

Натискаємо на пункт Огляд і за допомогою однойменного програми вибираємо потрібне зображення

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери на екрані блокування?

В операційній системі Windows 10 існує спеціальна функція, яка дозволяє змінювати картинкам на тлі екрану блокування. Не всі знають, як можна активувати цю опцію.

Як зробити, щоб шпалери на екрані блокування змінювалися:

 1. Переходимо в розділ "Персоналізація".
 2. У вікні, знаходимо вкладку "Екран блокування" і натискаємо на неї.
 3. Відкриваємо випадає і вказуємо цікавить підрозділ.
 4. Встановлюємо всі необхідні параметри.

Важливо! Крім динамічних зображень, екран блокування завантажує інформацію про голосування на рахунок сподобався картинки. Таким чином, Microsoft пропонує користувачеві саме ті зображення, які йому сподобаються.

до змісту ↑

Як зробити мінливі шпалери в Mac OS?

Розглянемо, чи можна використовувати альбом з фотографіями як змінюється вигляду Робочого столу на "яблучному" пристрої. Як зробити мінливі шпалери на Робочий стіл в Mac OS:

 1. Відкриваємо меню "Системні налаштування".
 2. У вікні, знаходимо розділ "Робочий стіл і заставка" і натискаємо на нього.
 3. У бічному меню, яке розташоване зліва, вибираємо цікавить блок фотографій. До нього можуть ставитися особи, колекції, Фотопоток або інші папки.
 4. Навпаки пункту "Міняти зображення" ставимо галочку.
 5. Вибираємо проміжок часу, після закінчення якого буде відбуватися подальша зміна зображення. Час може варіюватися від 5 секунд до однієї години, або ж при вході в операційну систему і виходу з режиму сну.
 6. Вказуємо вид відображуваних зображень, які були обрані в якості заставки.
 7. Не завжди необхідні фотографії можуть мати ідеальний формат - вони можуть займати весь екран, розташовуватися по центру і так далі. Тому слід вказати і цей параметр.
 8. При необхідності - активуємо функцію "У випадковому порядку", від якої залежить порядок відображення фотографій.

Тепер ваш робочий простір набуло нового дизайн.

до змісту ↑

Спеціальні програми для мінливих шпалер

Сьогодні в інтернеті існує безліч програм, які допомагають реалізувати функцію безперервної зміни картинок на робочому столі. Іноді користувача не влаштовує стандартний варіант даної опції його ОС або він вимагає реалізацію будь-яких додаткових функцій. Тоді на допомогу прийдуть спеціальні програмні розробки. Розглянемо найбільш популярні програми, що дозволяють постійно змінювати фон робочого столу.

Bing Desktop

В інтернеті Microsoft пропонує безкоштовний програмний продукт, який з пошукового сервісу Bing знаходить зображення і один раз на добу змінює фонову картинку на робочому столі. Крім того, дана програма додає пошуковий рядок, щоб користувач дуже швидко міг відшукати нову картинку в мережі. Якщо з якоїсь причини відсутній впровадження локальних сервісів в операційну систему, то даний софт можна безперешкодно завантажити, вказавши в облікового запису інший регіон.

Важливо! Установка програми є стандартним дією, яке реалізується через інсталяційний файл. Його можна завантажити за посиланням bing.com/explore/desktop. Після інсталяції програми здійснюємо основні настройки - вибір кольору пошукової панелі, а також встановлюємо інші настройки пошуку.

Після інсталяції програми здійснюємо основні настройки - вибір кольору пошукової панелі, а також встановлюємо інші настройки пошуку

DesktopMania

Красиве зображення на Робочому столі сприяє розслабленню, радує очі, дозволяє на деякий час відволіктися від виконуваного процесу, допомагає мозку переключити свою увагу і відпочити.

Як зробити мінливий фон Робочого столу? Основною проблемою даної ситуації є те, що фонову картинку слід шукати, після чого її потрібно підігнати під дозвіл вашого екрану. DesktopMania здатна вирішити всі ці проблеми. Даний сервіс є повністю безкоштовним і складається з комбінації Windows-програми та веб-ресурсу, який містить величезну колекцію різних безкоштовних зображень, що володіють високою роздільною здатністю.

Важливо! Щоб повністю скористатися функціоналом сервісу, необхідно зареєструватися в системі "Благо" і оформити свій аккаунт.

У порівнянні з іншими сховищами "крутих шпалер для робочого столу", відмітною особливістю програмного продукту DesktopMania є те, що на сайті повністю відсутня реклама.

У порівнянні з іншими сховищами крутих шпалер для робочого столу, відмітною особливістю програмного продукту DesktopMania є те, що на сайті повністю відсутня реклама

Як користуватися цим софтом:

 • Для початку здійснюється вибір вподобаного зображення. Щоб прискорити і полегшити пошук, в програмі є сортування по різних категоріях, яких передбачено 16 штук. Кожна категорія має кілька прихованих підкатегорій. Для деяких користувачів пошук по хмарі тегів конкретному вирішенню може бути більш зручним варіантом. Щоб не витрачати вільний час, можна вдатися до вибору зображення зі свіжих надходжень, або зупинитися на найбільш популярною зображенні серед користувачів фонового зображення.

Важливо! Справжні естети, які вміють цінувати гармонійне поєднання шпалер і колірної гами схеми операційної системи, користуються добіркою зображень по переважному відтінку.

 • Перехід до будь-якого зображення передбачає завантаження зображення разом з додатком.
 • Після установки програми з'явиться можливість зміни шпалер Робочого столу в автоматичному режимі. Користувачеві необхідно тільки задати при цьому часовий інтервал.
 • З веб-ресурсу в додаток надходять шпалери. Подальша подорож по сайту DesktopMania дозволяє додавати вподобані зображення в обране. Додаток автоматично завантажує ці картинки і встановлює їх в якості шпалер на Робочий стіл комп'ютера.

Важливо! Якщо немає бажання користуватися веб-сервісом, то можна скористатися опцією, що дозволяє здійснювати подгрузку картинок з будь-якої папки, що знаходиться на комп'ютері.

 • Перебуваючи в інтерфейсі даного додатку, можна звичайним натисканням змінити поточні шпалери і зайти на сайт сервісу. Тут можна також здійснити вибір інтервалу, який необхідний для зміни фонового зображення на робочому столі.

Важливо! Якщо ви дбаєте про красу і гармонію не тільки на робочому столі, але і всередині приміщення, ознайомтеся з цікавими варіантами дизайну кімнати з комп'ютерним столом .

до змісту ↑

Відеоматеріал

Виходячи з вищевикладеного, приходимо до висновку, що DesktopMania є найкращим варіантом встановлення безкоштовних і якісних картинок на Робочий стіл. На цьому сайті відсутня реклама, не вимагають відправки SMS-повідомлень або придбати преміум-аккаунт, а користувачі, які зареєструвалися, можуть передавати свої зображення один одному і поповнювати колекцію шпалер на цьому сайті. Хоча, користуватися стандартними можливостями вашої операційної системи теж можна - все залишається на ваш розсуд.

Як прикрасити робочий стіл?
Як зробити мінливі шпалери в Windows XP?
Як зробити мінливі шпалери в Windows 10?
Як зробити мінливі шпалери на екрані блокування?
Як зробити мінливі шпалери в Mac OS?
Як змінити робочий стіл?
Що робити користувачам більш ранніх версій?
Як зробити мінливий фон Робочого столу?
Як зробити мінливий фон Робочого столу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: