Яка збірка Windows 7 найшвидша

  1. З якого джерела ви встановлюєте систему?
  2. Які є види Windows 7?
  3. Що таке розрядність системи?

Система Windows 7 незмінно користується попитом у більшості користувачів. Чому? Вона перевірена часом і досвідом, вважається однією з найбільш зручних і гармонійних версій по наповненню. Як правило, не всім подобається нова восьма версія, хтось просто звик до сімці, не хоче її оновлювати. Що стосується десятої версії ПЗ, вона оточена спорами і плітками, адже одні вважають її найкращим продуктом від Microsoft, інші користувачі наполегливо знаходять її недоліки. Система Windows 7 незмінно користується попитом у більшості користувачів

Яка Windows 7 працює швидше?

Але тих, хто вирішив встановити «сімку», цікавить одне питання - яка Windows 7 найшвидша? Однозначно відповісти на це питання не вийде - все залежить від того, звідки ви завантажуєте програмне забезпечення, який набір можливостей вам потрібно, наскільки у вас потужний комп'ютер.

Давайте розберемося, чим відрізняються різні види Windows 7, яка буде найшвидшою на ПК, і навіщо знати про відмінності між x64 і x86.

З якого джерела ви встановлюєте систему?

Від цього безпосередньо залежить, наскільки швидко і надійно функціонує програмне забезпечення. Чому? Існує два види продуктів - ліцензійні та аматорські або піратські збірки. У першому випадку, щоб отримати ліцензійну збірку , Ви або купуєте її або дістаєте з надійних джерел. Оригінальна Windows містить тільки додані творцями елементи, мінімум помилок.

Є інші збірки, аматорські - це, по суті, така ж збірка, але зі сторонніми елементами. Вони являють собою, наприклад, додаткові функції, яких немає в чистому ПО, або сторонні файли, здатні нашкодити комп'ютеру.

Якщо ви будете завантажувати першу-ліпшу збірку, ризикуєте отримати архів з масою помилок. Відповідно, це відобразиться на безпеці ваших даних, швидкості виконання завдань.

Радимо встановлювати оригінальні збірки - купите ви її чи отримаєте на настановної флешці від знайомого, залишається вашим особистим справою. Але повторимося, сторонніх збірок, викачані з ненадійних джерел, містять помилки самого забезпечення, доповнені іншими проблемами і неполадками, не відрізняються більш високою швидкістю роботи.

Які є види Windows 7?

Кожна система, що випускається Microsoft, поставляється в різних варіантах:

  • Базова;
  • Домашня звичайна і розширена;
  • професійна;
  • Корпоративна;
  • Максимальна.

Базова версія відразу відпадає для установки через свою обмеженість - наприклад, в ній ви навіть фон робочого столу не зможете змінити. Вона, скоріше, створена для ознайомлення, перевірки комп'ютера.

Чим відрізняються проста домашня і розширена версії? Проста домашня версія стане кращим варіантом для невимогливих користувачів, в ній є підтримка тільки до 8 ГБ оперативної пам'яті, немає підтримки домену, віддаленого робочого столу, можна тільки приєднатися до локальної групі . У розширеній версії доступно управління такою групою, підтримується пам'ять об'ємом до 16 ГБ.

У базовій домашній системі немає Media Center, який допоможе перетворити комп'ютер на повноцінний розважальний центр. Тому щоб отримати більший функціонал, варто вибирати розширену домашню версію.

Але не поспішайте зупинятися саме на ній - професійна збірка має цілковитим набором можливостей, їх цілком вистачить для звичайного користування. Набагато збільшений обсяг оперативної пам'яті - до 128 ГБ, можна поставити емулятор застарілого XP, підключитися до віддаленого робочого столу і багато іншого.

Відповідно, Корпоративна версія стане в нагоді для офісів і великих компаній, а Максимальна включає всі можливі функції всіх перерахованих вище видів, але дуже дорога. Однак якщо ви максималіст і не хочете вибирати між перевагами різних варіантів - зупиніться на цьому виді.

То яка збірка Windows 7 найшвидша? По правді, вони мають однакову швидкість функціонування, а залежить все від розрядності системи.

Що таке розрядність системи?

існують 32 і 64-бітові системи , Це стосується всіх видів, крім базового варіанту Windows. Яка буде найшвидшою?

Як правило, 32-бітові системи (вони ще позначаються як x86) ставляться на ПК з оперативною пам'яттю до 4 ГБ. Це забезпечення краще сприймається при середніх характеристиках, працює швидко і ефективно.

Це забезпечення краще сприймається при середніх характеристиках, працює швидко і ефективно

Система 64-bit (x64) відрізняється трохи вищої швидкістю роботи в деяких додатках, але для її коректного відображення потрібно більше чотирьох гігабайт оперативної пам'яті . У разі, коли комп'ютер має такі даними, у нього потужний процесор, x64 розкриє його потенціал по максимуму.

Якщо ж комп'ютер слабкіше, має всього пару гігабайт оперативної пам'яті, краще не обтяжувати його забезпеченням x64 - поставте 32-бітну версію, яка буде відповідати його «начинку».

Відзначимо, що хоча x64 вважається більш потужною, на практиці це ПО показує практично таку ж швидкість роботи. Версія з меншою розрядністю не гірше справляється з поставленими завданнями.

Тому відповіддю на питання, яка Windows 7 найшвидша буде таким - та, яка відповідає обсягу оперативної пам'яті і потужності процесора.

По суті, не існує ніяких секретів продуктивності - всі види Windows 7 працюють однаково швидко. І, звичайно, ще раз радимо вам вибирати оригінальну збірку або перевірений архів від сторонніх розробників, якщо ви завантажуєте «піратське» ПЗ. В цілому вищенаведених знань про відмінності між розрядністю і видами забезпечення буде більш ніж достатньо для зваженого вибору.

З якого джерела ви встановлюєте систему?
Які є види Windows 7?
Що таке розрядність системи?
Чому?
Яка Windows 7 працює швидше?
Але тих, хто вирішив встановити «сімку», цікавить одне питання - яка Windows 7 найшвидша?
Чому?
Які є види Windows 7?
Чим відрізняються проста домашня і розширена версії?
То яка збірка Windows 7 найшвидша?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: