Активація Windows 8

  1. необхідність активації
  2. Ключ активації
  3. Активація за допомогою ключа
  4. KMS Activator

Кожна операційна система, що розробляється корпорацією Майкрософт, поширюється платно Кожна операційна система, що розробляється корпорацією Майкрософт, поширюється платно. І Віндовс 8 не є винятком. З метою боротьби з піратством розробники створили безліч систем захисту і перевірок на справжність. Однією з них є активація ОС Windows 8. Вона потрібна, щоб користувач міг підтвердити, що він саме придбав продукт, а не просто завантажив його в інтернеті. У даній статті розглядається, як активувати Windows 8 за допомогою ключа (в тому числі і по телефону), а також спеціальні утиліти - активатори.

необхідність активації

Операційна система має пробний період, протягом якого на користувача не буде накладатися жодних обмежень. Поки він триває, ви можете без будь-яких проблем користуватися Віндовс. Але коли він підійде до кінця, комп'ютер почне постійно повідомляти вам про необхідність активувати систему. І використовувати він буде безліч настирливих методів.

Звичайно, жодна з цих проблем не знижує швидкодію ПК і не заважає працювати за ним в звичайному режимі. Проте, раптова перезавантаження під час роботи або проходження улюбленої гри може зіпсувати чимало нервів. Тому рекомендується активувати Windows 8, щоб раз і назавжди забути про подібні проблеми.

Ключ активації

Активаційний ключ - 25-значний код, який йде в комплекті до всіх дистрибутивів Віндовс. Якщо ви купуєте «коробочки» версію системи, ключ буде розташований на спеціальній наклейці. Ви можете приклеїти її до корпусу комп'ютера або покласти в надійне місце, щоб не втратити. У разі якщо ви купуєте цифрову версію Віндовс, ключ буде переданий вам в електронному вигляді. Активаційний ключ - 25-значний код, який йде в комплекті до всіх дистрибутивів Віндовс

Код багаторазовий, але діє всього на 1 комп'ютер одночасно (існують спеціальні дистрибутиви для корпорацій, але про них мова в даній статті не йде). Якщо ви повторно систему, потрібно повторно активувати Windows 8 за допомогою того ж самого ключа. Тому не втратьте його.

Також варто пам'ятати, що кожної версії операційної системи відповідає власний код. Тобто, ви не зможете активувати Windows 8 Professional за допомогою коду для Home або, тим більше, для Віндовс 7.

Якщо ви не купували ліцензійну версію, а просто встановили завантажену з мережі, ви можете спробувати знайти ключ на спеціалізованих форумах або в групах в соціальних мережах. Далі в статті описується процес активації за допомогою коду.

Активація за допомогою ключа

Якщо у вас є код (ви його придбали або знайшли в мережі), ви можете легко активувати ОС за допомогою спеціального інтерфейсу. По-перше, ви можете просто перейти по посиланню, яке знаходиться в постійно вискакують вікнах з вимогою підтвердження автентичності.

Якщо ж вам не хочеться чекати чергового вікна, потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Клацніть правою кнопкою миші по значку «Комп'ютер». Ви можете знайти його на панелі швидкого доступу, на робочому столі або (якщо ви використовуєте версію 8.1) в меню «Пуск».
  2. У розкрився випадаючому списку потрібно вибрати «Властивості».
  3. Відкриється вікно з інформацією про встановлену операційну систему і характеристики вашого персонального комп'ютера. Прокрутіть вміст до самого кінця.
  4. Знайдіть розділ з назвою «Активація Windows» і клікніть по розташованої в ній гіперпосиланням «Змінити ключ продукту».
  5. У вікні необхідно ввести свій ключ продукту. Дефіси будуть вводитися автоматично через кожні 5 символів.
  6. Натисніть «Далі», щоб перейти до наступного кроку - вибору способу активації. Найпростіше вибрати перевірку через інтернет - комп'ютер самостійно зв'яжеться з сервером і зареєструє вашу ОС. Якщо ж підключення до мережі у вас немає, ви можете зв'язатися зі співробітником Майкрософт по телефону і продиктувати код для перевірки.

KMS Activator

Існує і альтернативний безкоштовний спосіб активації. Для цього використовуються спеціальні утиліти - активатори Windows 8. Вони змінюють деякі записи в системному реєстрі, змушуючи ваш комп'ютер вважати, що активація вже була проведена. Деякі діють по іншому шляху - вони просто продовжують термін дії терміну ознайомлення, відтягуючи появи дратівливих повідомлень.

Найбільш популярною програмою для цих цілей вважається KMS Activator. Він має безліч версій: для Windows 7 або 8, для пакетів Microsoft Office різних поколінь. Деякі дистрибутиви комбіновані - одна утиліта на всі випадки життя. Найбільш популярною програмою для цих цілей вважається KMS Activator

Все, що вам необхідно зробити - завантажити утиліту з інтернету, запустити (вона не вимагає установки) і натиснути кнопку «Активувати Windows 8». Після успішної активації комп'ютер буде автоматично перезавантажений - і все нагадування і обмеження зникнуть. Все, що вам необхідно зробити - завантажити утиліту з інтернету, запустити (вона не вимагає установки) і натиснути кнопку «Активувати Windows 8»

У разі, якщо після установки чергових оновлень у вас злетіла активація Windows 8 - нічого страшного. Таке іноді трапляється. Просто скористайтеся активатором ще раз і продовжуйте роботу з комп'ютером.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: