Новости

Активація Windows

 1. Відмінності версій і ліцензій Windows
 2. По інтернету
 3. Через командний рядок
 4. По телефону
 5. По телефону через командний рядок
 6. Помилки при активації Windows

Активація Windows - це процедура підтвердження легальності та достовірності продукту. З точки зору закону і розробника, якщо Ваша система працює, це не завжди може говорити про те, що продукт ліцензійний. KMS, SLIC-таблиці, корпоративні ключі (MSDN і Dream Spark також) - не завжди гарант підтвердження ліцензії. У даній статті будуть описані базові способи активації у Вас є оригінальний ключа продукту.

Для початку, слід визначити тип Вашої ліцензії. Операційні системи Windows діляться на кілька типів ліцензій:

 • Retail, Box (FPP, ESD) версія. Версія, що купується окремо від пристрою (крім OEM пакета), раніше в комплект поставки включалася коробка з диском, ключем і документацією, звідси назва Box-видання. Дана ліцензія поширюється на 1 пристрій з можливістю перенесення на інші ПК. Також, деякі «старі» версії Office розповсюджувалися в Box варіанті, можна було використовувати відразу на декількох пристроях.
 • OEM - версія, комплект збирача, попередньо встановлена ​​версія. Найбільш часто зустрічається для домашніх користувачів версія. OEM версія Windows, може надаватися з купленим ноутбуком, моноблоком або системним блоком, вартість цієї ліцензії вже включена у вартість пристрою. Дану ліцензію переносити на інше обладнання можна (за умовою осіб. Угоди) і використовувати її слід тільки на тому пристрої, який було куплено з нею.
 • Цифрова ліцензія Windows 10 - ліцензія, прив'язана до хеш сумі Вашого обладнання на момент поновлення активованої системи з версії Windows 7,8 або 8.1. Після виходу версії Windows 10 1511 (Anniversary Update) цифрова ліцензія також прив'язується і до Вашого облікового запису Microsoft для зручності реактивації Windows 10 при зміні обладнання.
 • Volume Licensing - корпоративна версія для великого парку пристроїв (часто використовуються «піратами»), ключі багаторазового активації, ключі для KMS серверів.
  У даній статті будуть описані способи для Retail, OEM і цифрових ліцензій, так як найбільш частий варіант при використанні в домашніх умовах.

Відмінності версій і ліцензій Windows

Retail версія (FPP - Full Product Package) - повноцінний продукт, яким Ви повністю можете розпоряджатися. У комплект входять інсталяційний диск, осіб. Угода, ключ продукту. Для деяких версій Windows 10 комплект становив USB-накопичувач з образом, документація і ключ продукту.

У Retail версії також входять CCP-ключі (Compliance Checking Program), ключі підвищення версії. В основному були популярні при виході Windows 8, на сайті Microsoft можна було купити CCP ключ активації для Windows 8 Pro, правда для поновлення була потрібна Windows 7. На даний момент цим ключем можна спокійно активувати Windows 8 і 8.1, проте, в разі помилки потрібно звернутися в службу підтримки.

Також є ESD версія, Electronic Software Delivery - це метод доставки ПО по електронній пошті. Вам потрібно ввести ключ, який надсилається Вам по електронній пошті. В основному за цією версією на даний момент продається Windows 10, Office 2016, Office 365.

OEM - версія, яка доступна тільки збирачам ПК, тому зазвичай не продаються простим користувачам, але їх все ж можна знайти в продажу. Ключ може бути у вигляді наклейки на корпусі Вашого системного блоку, ноутбука або моноблока. Також набуло поширення «вшивати» ключі активації в пам'ять материнської плати, так звані SLIC-таблиці.

В основному, порядок такий:

 1. Установка Windows (Якщо система Windows 10 і присутній цифрова ліцензія, то активація пройде автоматично)
 2. Введення Product Key в систему (якщо версія не збігається, повертаємося до пункту 1)
 3. Активація по інтернету (якщо немає інтернету або з'являється помилка, переходимо до пункту 4)
 4. Активація Windows по телефону

По інтернету

В першу чергу, необхідно упевниться в тому, що редакція встановленої версії і ключа продукту збігаються. Натисніть на кнопку Пуск, потім правою кнопкою миші по Комп'ютер і виберіть Властивості. У рядку видання Windows буде написана Ваша редакція. Також, редакцію Windows можна визначити, ввівши команду winver в рядку пошуку або у вікні Виконати (Win + R).

Якщо ключ і система збігаються, то переходимо наступного етапу.
У вікні властивостей системи є меню Змінити ключ продукту, або Ви можете відкрити вікно введення запуском вікна Виконати (натиснути поєднання клавіш Win + R), і введенням команди slui 3. Відкриється вікно введення Product Key, куди і буде потрібно вставити 25-значний код.

Після перевірки виконається активація, або станеться помилка. Залежно від роботи служб, правильності введення ключа і установки коректної версії Windows, помилка може відрізнятися.

Через командний рядок

Вам може допомогти командний рядок і параметр SLMGR.
Slmgr / dli - команда показує відомості про ліцензії, статус і останні 5 символів ключа активації.

Slmgr / ipk [Ключ продукту] - використовуючи дану команду, Ви можете виконати введення Product Key в систему.

Slmgr / ato - команда, яка виконує примусову активацію.

Slmgr / rearm - Здійснює скидання таймерів активації.
Slmgr / rilc - Приводить до перевстановлення всіх ліцензії, що зберігаються в каталогах% SystemRoot% \ system32 \ oem і% SystemRoot% \ System32 \ spp \ tokens.
Slmgr / cpky - видалення ключа.

Для скидання ліцензії системи команди виконуються в наступному порядку Slmgr / cpky, Slmgr / rilc, Slmgr / rearm.

Для скидання ліцензії системи команди виконуються в наступному порядку Slmgr / cpky, Slmgr / rilc, Slmgr / rearm

По телефону

Залежно від підключення до інтернету, від Вас може знадобитися активація по телефону (якщо немає можливості підключитися до сервера або активація по даному ключу була виконана протягом 60 днів на іншому обладнанні).
Якщо ж код введено некоректно або ж він неправильний, Ви будете перенаправлені на службу підтримки, де жива людина запросить знову Код установки і проконсультує по виниклих питань.
Перед тим, як викликати вікно активації, переконайтеся, що ключ внесений в систему. Для цього Ви можете скористатися командою Slmgr / dli. Якщо останні 5 символів ключа збігаються з ключем активації, то викликаємо вікно активації по телефону введенням команди slui 4.

Вибираємо країну і в наступному вікні буде відображено номер телефону служби активації, а також Код установки, трохи нижче, буде кнопка введення Коду підтвердження.
В першу чергу, зателефонуйте за вказаним номером і введіть Код установки. Якщо код введений коректно, то Вам буде продиктований Код підтвердження. Якщо ж, на одному з етапів Ви допустите помилку, то Ви будете перенаправлені на Фахівця служби, де Вам допоможуть.

По телефону через командний рядок

Якщо код установки не відображається, то Вам знову допоможе Командний рядок

Slmgr / dti - команда відобразить код установки.

Slmgr / dti - команда відобразить код установки

Slmgr / dlv [Код підтвердження] - команда виконає введення коду підтвердження і виконає активацію (також може знадобитися виконання команди Slmgr / ato).

Помилки при активації Windows

Код помилки Опис 0xC004C003, 0xC004C060, 0xC004C4A2, 0xC004C4A2, 0x803FA067L, 0xC004C001, 0xC004C004, 0xC004F004, 0xC004C007, 0xC004F005, 0xC004C00F, 0xC004C010, 0xC004C00E, 0xC004C4A4, 0xC004C4A5, 0xC004B001, 0xC004F010, 0xC004F050 Введений ключ продукту неможливо використовувати для активації Windows. Перевірте правильність введення та відповідність редакції ключа і версії Windows7 0xD0000272, 0xC0000272, 0xc004C012, 0xC004C013, 0xC004C014 Сервер активації недоступний, спробуйте пізніше або використовуйте інше підключення до інтернету. 0xC004E003 99% що ключ заблокований. 0xc004f057 Введіть наступні команди:
Slmgr / cpky
Slmgr / rearm
Slmgr / rilc 0x80072EE7 Немає інтернету, підключіть інший інтернет або виконайте активацію по телефону. 0xc004f012 Виконати в cmd:
net stop sppsvc
cd% windir% \ ServiceProfiles \ LocalService \ AppData \ Local \ Microsoft \ WSLicense
ren tokens.dat tokens.bar
net start sppsvc
cscript.exe% windir% \ system32 \ slmgr.vbs / rilc
Shutdown / r / t 60 0xC0000022
0x80070426
Зміна власника та прав доступу до розділу на групу Все до гілки HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ WPA
Надати повний доступ на c: \ windows \ system32 \ spp

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: