Новости

Антивірус для Windows 10 завантажити безкоштовно: топ антивірусів

  1. Kaspersky Free 2017
  2. Avira Antivirus Free 2017
  3. Avast Free Antivirus 2017
  4. AVG Free Antivirus 2017
  5. Panda Free Antivirus 2017

Який антивірус для Windows 10 завантажити безкоштовно, саме в цьому питанні ми розберемося сьогодні і розповімо про кращих безкоштовних антивирусах для Віндовс 10!

Який антивірус для Windows 10 завантажити безкоштовно, саме в цьому питанні ми розберемося сьогодні і розповімо про кращих безкоштовних антивирусах для Віндовс 10

Як і попередні їй версії 8 і 8.1, Windows 10 містить в собі вбудовану антивірусний захист, яка була детально розглянута нами на минулому тижні. І хоча в своєму теперішньому вигляді вбудований «Захисник» вже може вважатися повноцінним «щитом» від загроз, його можливостей як і раніше мало для всіх сценаріїв використання комп'ютера. Інакше кажучи, якщо не «шаріться по смітниках» інтернету, то вбудованого захисника вам буде цілком достатньо. Однак якщо ви не гребують завантажувати файли з будь-яких сумнівних сайтів, тоді вам краще довірити безпеку комп'ютера сторонньому продукту і завантажити один з безкоштовних антивірусів для Windows 10.

До них тим більше варто придивитися якщо ваш процесор сильно навантажується від Antimalware service executable .

На щастя, сьогодні багато розробники пропонують безкоштовні антивіруси для Windows 10, які в деяких випадках не поступаються навіть своїм платним аналогам. Нижче представлений список найкращих з безкоштовних інструментів безпеки, які ви можете завантажити для Windows 10.

Kaspersky Free 2017

Kaspersky Free 2017

Один з найпопулярніших антивірусів, дійсно якісне ПЗ, став безкоштовним. Звичайно, залишилося і платна версія, де є набагато більше функцій захисту - захист онлайн-платежів, батьківський контроль, VPN. Однак, free версія, приурочена до ювілею компанії, працює відмінно.
Безкоштовно скачати антивірус для Віндовс 10 можна з офіційного сайту Лабораторії Касперського.

Завантажити Kaspersky Free

Avira Antivirus Free 2017

Avira Antivirus Free 2017

Avira Antivirus Free 2017 - ще один варіант, який ми рекомендуємо завантажити для захистів вашого ПК, він забезпечує всебічний захист від усіх типів загроз, захищає конфіденційність і гарантує, що ваш комп'ютер буде завжди захищений від вірусів.

Завантажити Avira Antivirus Free

Програмне забезпечення має передовий захистом даних і блокує всі види шкідливих програм: віруси, черв'яки, трояни і шпигунські програми. Також Avira включає в себе технологію хмарного сканування в реальному часі, яка дозволяє аналізувати невідомі файли в хмарі.

Avast Free Antivirus 2017

Avast Free Antivirus 2017

Avast давно відомий як один з найпопулярніших безкоштовних антивірусів для Windows. Він неймовірно простий у використанні, а його блискавичне сканування робить його ідеальним вибором для більшості користувачів Windows.

Поряд з антивірусом і захистом від інших видів шкідливого ПО безкоштовна версія Avast забезпечує захист домашньої мережі і браузера від атак ззовні.

Завантажити Avast можна безкоштовно з офіційного сайту.

завантажити Avast

AVG Free Antivirus 2017

AVG Free Antivirus 2017

AVG - це ще один дуже популярний продукт. Він блокує віруси, програми-шпигуни і інші шкідливі програми. Більш того, AVG вміє сканувати посилання і попереджати про шкідливі вкладення в електронній пошті. Цей інструмент є одним з найбільш ефективних в усуненні шкідливих програм з заражених систем.

Завантажити AVG Free

Panda Free Antivirus 2017

Panda Free Antivirus 2017

Як і всі перераховані вище антивіруси Panda захищає від вірусів і інших шкідливих програм. Він також поставляється з функцією «Набір відновлення», яка дозволяє вилікувати комп'ютер в критичних ситуаціях, в тому числі, коли система не завантажується.

Завантажити Panda Free

Ось топ-5 кращих антивірусів для Windows 10 - який з них вибрати, вирішувати вам!

Всі ці антивіруси сумісні з Windows 10, так що будь-який з них можна завантажити і використовувати без всяких побоювань.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: