iTunes

iTunes - остання версія безкоштовного мультимедіа програвача від Apple для Windows і Mac OS iTunes - остання версія безкоштовного мультимедіа програвача від Apple для Windows і Mac OS. Програвач iTunes підтримує такі пристрої як: iPod, iPad IPhone і Apple TV. На сайті представлена ​​остання версія iTunes для 32-біт і 64-бітових операційних систем Windows.

Перш за все, хотілося б відзначити зручність даного програвача як нікого каталогізатора і особливо виділити його можливості в організації домашньої бібліотеки мультимедіа контенту. За допомогою медіа бібліотеки iTunes можна з легкістю знаходити і відтворювати будь-які файли, а також створювати смарт і звичайні плейлисти, настроюються по досить великій кількості параметрів. Причому режим відображення мультимедіа контенту в програвачі можна перемикати в пару кліків. Навігацію для відповідної версії програми можна здійснювати за допомогою гарячих клавіш, але відразу треба сказати, що, на жаль, вони не працюють при російській розкладці клавіатури, що можна, звичайно, віднести до незначних недоліків програвача, але які просто не помітні на тлі всіх очевидних його переваг .

Ви можете вибрати режим відображення контенту як у вигляді списку пісень, списку альбомів, сітці або режимі Cover Flow, який наочно відображає, наприклад, обкладинки альбомів з вашої музичної колекції в iTunes c застосуванням тривимірного графічного інтерфейсу, що виглядає вельми приємно і радує око. До слова сказати, цей же режим Cover Flow, Apple реалізувала і в своєму браузері Safari , Тільки там він використовується відповідно для відображення досить приємних на вигляд превью відвіданих раніше сайтів і так далі.

Для тих, хто любить, щоб вся колекція музики і відео лежала по поличках і плюс до всього радувала око, iTunes підійде як не можна краще. В iTunes також є можливість редагувати інформацію про музичні композиції, які є в медіабібліотеки програвача, таку як: назва композиції, назва альбому, рік, також можна додати обкладинку, якщо її немає, і інші метадані. Є також можливість конвертувати id-3 теги, що містять перераховані вище дані з однієї версії до іншої за пару кліків, що може бути необхідно для коректного відображення інформації про фото на різних пристроях.

Також за допомогою iTunes можна отримати доступ до брендовому онлайн магазину iTunes Store для покупки аудіо, відео, ігор та іншого цифрового контента. Варто згадати і такі служби як Genius, яка вміє створювати інтелектуальні плейлисти, керуючись вашими вподобаннями і Ping, яка представляє собою музичну соціальну мережу для користувачів даного програвача. Є також можливість вибору і прослуховування інтернет радіостанцій з величезного списку каналів, відсортованих по музичним стилям і напрямкам і інші можливості. Обов'язково варто відзначити, що якщо якась із функцій вам не потрібна, то Ви легко зможете відключити будь-яку з них в настройках програми, а при необхідності так само легко включити назад.

Зверніть увагу, що останні версії iTunes не підтримуються операційною системою Windows XP. Для того щоб завантажити iTunes для Windows XP клацніть на відповідне посилання - 32-біт або 64-біт (версія 12.1.3.6).

Завантажити iTunes для Windows безкоштовно, без реєстрації.

Завантажити 32-біт Завантажити 64-біт

iTunes - безкоштовний мультимедіа програвач від Apple для Windows і Mac OS. iTunes підтримує: iPod, iPad IPhone і Apple TV.

Версія: iTunes 12.9.5.7

Розмір: 200/262 МБ

Операційна система: Windows 10, 8.1, 8, 7

Мова: Російська версія

Дата релізу: 28 мая 2019

Статус програми:

Безкоштовна

Розробник: Apple Inc.

Офіційний сайт: www.apple.com/ru/itunes/

Що нового у версії: список змін

Рейтинг: Рейтинг:   Будь ласка, поставте оцінку програмі від 1 до 5 балів Windows Будь ласка, поставте оцінку програмі від 1 до 5 балів Windows

Дивіться також:

Дата: 29.05.2019

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: