Новости

Легкий спосіб скинути пароль Windows

  1. Скидання пароля Windows
  2. скидаємо пароль

Якщо Ви забули свій пароль або трапилося щось ще, в результаті чого Ви не можете зайти в систему, існує дуже простий спосіб скинути пароль Windows 7 і Windows 8 (в останньому випадку - при використанні локального облікового запису), який підійде навіть для початківців Якщо Ви забули свій пароль або трапилося щось ще, в результаті чого Ви не можете зайти в систему, існує дуже простий спосіб скинути пароль Windows 7 і Windows 8 (в останньому випадку - при використанні локального облікового запису), який підійде навіть для початківців . Див. також: Як скинути пароль Windows 10 (Для локального облікового запису і аккаунта Майкрософт).

Вам потрібно інсталяційний диск або завантажувальний флешка Windows або ж який-небудь LiveCD, що дозволяє оперувати з файлами на жорсткому диску. Також буде цікаво: Як дізнатися пароль Windows 7 і XP без скидання і Флешки для скидання пароля Windows (Підійде і в разі необхідності отримати доступ до комп'ютера, на якому використовується канал Microsoft, а не локальна обліковий запис користувача).

Скидання пароля Windows

Завантажити з диска або завантажувальної флешки Windows 7 або Windows 8.

Після вибору мови установки, виберіть пункт «Відновлення системи» внизу зліва.

В параметрах відновлення системи виберіть «Командний рядок»

В параметрах відновлення системи виберіть «Командний рядок»

Після цього, введіть у командному рядку

copy c: \ windows \ system32 \ sethc.exe c: \

І натисніть Enter. Ця команда зробить резервну копію файлу, що відповідає за залипання клавіш в Windows в корені диска C.

Наступний крок - заміняємо sethc.exe виконуваним файлом командного рядка в папці System32:

copy c: \ windows \ system32 \ cmd.exe c: \ windows \ system32 \ sethc.exe

Після цього, перезавантажте комп'ютер з жорсткого диска.

скидаємо пароль

У відповідь на запит пароля для входу в Windows, натисніть клавішу Shift п'ять разів, в результаті запустити не обробник залипающий клавіш, як це повинно бути, а командний рядок, запущена від імені Адміністратора.

Тепер, для того, щоб скинути пароль Windows досить ввести наступну команду (в ній вказати своє ім'я користувача та новий пароль):

net user Імя_пользователя новий_пароль

Готово, тепер Ви можете увійти в Windows з новим паролем. Також, після того, як вхід був виконаний, можете повернути файл sethc.exe на місце, скопіювавши його копію, що зберігається на в корені жорсткого диска в папку C: \ Windows \ System32.

А раптом і це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: