Новости

Microsoft Security Essentials RU Антивірус скачати безкоштовно.


Microsoft Security Essentials RU 4.10.209.0 Final

Операційна система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista

Інтерфейс: є Російська, Українська

Розробник: windows.microsoft.com

Оновлене: 2017-03-29

Microsoft Security Essentials RU - оновлений безкоштовний антивірус від компанії Microsoft для ефективного захисту від всіх видів шкідливих програм. Забезпечує захист в реальному часі від вірусів, руткітів і троянів. Microsoft Security Essentials здатний також видаляти відомі шпигунські програми. Безкоштовна версія програми заснована на комерційній і може встановлюватися на комп'ютери з Windows, яка успішно проходить перевірку на справжність.

Програма розрахована на мінімальне занепокоєння користувача, тому має мінімум налаштувань і проста у використанні. Попереджувальні вікна виводяться в рідкісних випадках, коли дійсно необхідне рішення користувача.

Оновлення антивірусних баз відбувається також автоматично.

Особливості Microsoft Security Essentials:
  • Захист в реальному часі від всіх видів відомих шкідливих програм: вірусів, шпигунів, троянів, хробаків та ін.
  • Легкий і зрозумілий інтерфейс.
  • Непомітна робота в фоновому режимі.
  • Використання технології Dynamic Signature Service (DSS), яка дозволяє відправляти профіль підозрілих файлів безпосередньо розробникам антивіруса і отримати від них оновлену антивірусну сигнатуру.
  • Система мережевої перевірки проводить аналіз мережі в реальному часі і дозволяє заблокувати спроби використання мережевих вразливостей.
  • Інтеграція з Internet Explorer використовується в якості веб-захисту.
  • Невисоке споживання системних ресурсів.
  • Автоматичні оновлення антивірусних баз.

Команія Microsoft недавно оновила свій антивірусний продукт значно поліпшивши захист, тепер є автоматичне очищення зараження без втручання користувача, більш продуктивний антивірусний движок і простота управління підняли планку вимог до всіх безкоштовним антивірусів.

Коментарі до програми Microsoft Security Essentials RU, сторінка 1 (всього 6)

22-11-2017: Дамір

наш майкрософтскім не те що касперский

19-10-2016: .....

супер!

14-05-2016: Микола

Не поганий антивірус. Єдине зауваження для знову встановлюють - вимкніть сканування флешок, інакше поплатитеся часом зняття блокування з флешки і її видимість системою.

20-01-2016: Саня

Взагалі класний Антивірус це 360 security !!!

20-01-2016: Олександр

Вобще КЛАСС !!!

09-01-2016: Стас

У VoodooShield поки підтримки win 10 Нехай не заявлено, тому краще разом з MSE використовувати SecureAPlus Freemium з відключеним offline монітором, вона більш зрозуміла користувачам і також не вантажить систему.

09-01-2016: Лев

Додайте на сайт VoodooShield - укупі з оновленим MSE захист стає просто супер - легка і непробивна. Замість VoodooShield можна SecureAPlus Freemium , Є на сайті. Веб-захист ще поставити будь-яку безкоштовну і отримаєте високий рівень захисту свого комп'ютера з мінімальним навантаженням на систему.

17-12-2015: Роман Петрович

Дякуємо! Але помилки раптом припинилися, жодного збою сторінок за останній час.

16-12-2015: Роман Петрович

Відкриваємо вікно про програму там версії модулів антивіруса, і є таке "система мережевої перевірки". Функція мені не зрозуміла але при цьому антивірусі з'явилися часті глюки браузер ІЕ11 не може відобразити сторінку. Іноді обновляю по кілька разів, може і збіги але на різних сайтах.

13-12-2015: Димитр

Звідки евристика? Немає тут евристики. Антивірус просто захищає від найпоширеніших загроз, чи то пак найактуальніших. Microsoft знає про найактуальніші загрози так як моніторить всі комп'ютери з Windows (з цього приводу багато вересків) і на основі цих даних постійно вносить невеликі корекції в сигнатури. Така ось тактика оригінальна, але результати хороші.
У тестах підправлених на актуальність загроз він відразу увійшов в 10-ку кращих піднявшись з нульового і обігнав всі комерційні аналоги.
У разі потрапляння на комп неактуальною або рідкісної загрози шансів немає, але і ймовірність попадання такої мінімальна, тільки якщо її спеціально шукати.

12-12-2015: Роман Петрович

Евристика у нього є? Ну ось розширена евристика в хмарі МАПС, при чому захист не з хмари а сигнатурами які повертаються після аналізу відправлених об'єктів. Оригінально адже? По-перше немає тієї евристики, що блокує всі підряд або вимагає прийняти рішення. З іншого боку захист уповільнена ... але напевно у кожного продукту є свої пару секретів про які не треба казати. Ще приколює вельми часті оновлення аж цікаво, що можна так часто оновлювати але приємно, що поновлення маленькі вагою середнє 200Кб (економія ліміту Інтернет).

11-12-2015: Вадим

Значно поліпшили антивірус, раніше його в тестах навіть в один ряд не ставили і в результатах він не брав участі. Тепер навіть не знаю, кажуть захист добре посилили з урахуванням що він ресурсів не споживає - співвідношення захист / продуктивність відмінна.

09-12-2015: Роман

Схоже став дуже серйозним продуктом (відчувається при першій установці)

06-12-2015: mamuka1963

Погано те, що при оновленні антивірусних баз баз паралельно включається все оновленні системи ... за це треба стежити.

19-10-2015: Вітька

немає слів класс !!!

27-09-2015: Роман Петрович

До речі веб-захист вона ж є в ІЕ11 і Едге. Навіщо ставити плагін? Більш того в Вин 10 МСЕ здається став хмарним ... Більш того чомусь МСЕ не тільки для домашніх але і малого бізнесу.

08-05-2015: Едуард

MSI цілком достатньо для осудних користувачів і використання вдома, а не на банківських комп'ютерах. Найбільший плюс в ньому - абсолютно не вантажить систему, відмінно вбудовується в Windows і стоїть як рідний (рідна і є так як від Microsoft). Захищає від найпоширеніших загроз, які є актуальними в 99%. Мінус - в разі якоїсь спеціалізованої загрози не захистить, але ймовірність зловити її дуже низька, треба спеціально примудритися знайти і підчепити таку. Звичайному користувачеві, який дотримується елементарних правил обережності (встановити веб-захист AdGuard, WOT або будь-який безкоштовний плагін, не відкривати вкладення в невідомих листах,) - з MSE буде дуже комфортно, а тих хто не дотримується правил - найпотужніший і дорогий антивірус не врятує .

23-02-2015: Павло

Слабенький звичайно, але ресурсів видається не є зовсім. Для будинку зійде, краще ніж зовсім без антивіруса, ну і утримуватися від ризикованих дій (небезпечні сайти, чужі флешки, незрозумілі завантаження). І комп буде чистим довгі роки.

03-11-2014: Sveta

Я теж сиджу на MSE і вже давно. Розумію, що це базовий захист, але якщо спеціально не лізти куди попало і не випробовувати долю, то MSE укупі з періодичними перевірками сканерами / антітроянов, дають відмінний результат. Основний плюс в тому, що система абсолютно не гальмує, так як будь-який антивірус дає неабияку навантаження на систему, а MSE як захисник Windows, дає базову захист від найпоширеніших загроз, і цього цілком достатньо для домашнього комп'ютера.

19-09-2014: Ілля

Я як і Володимир перепробував купу модних антивірусів, всі вони якісь заморочений, один безперервно видає якісь повідомлення, інший все блокує без розбору, третій щоб налаштувати треба вищу освіту в області айті. За підсумком повернувся на MSI і горя не знаю. Зробив для себе висновок - якщо комп'ютер домашній і спеціально вірусів собі не запускати, то MSI саме те що треба. Ніяких клопотів з ним. Рівень детектив середній, а й комп'ютер у мене не банківський і я не лізу туди куди не можна. Плюсом можна поставити будь-який безкоштовний плагін для браузера для веб-захисту і все буде добре.

Оригінально адже?
Навіщо ставити плагін?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: