Новости

Microsoft Word 2007

 1. Системні вимоги Word 2007

Microsoft Word 2007 - це надійний та перевірений часом редактор, що володіє відмінним функціональним наповненням для створення і редагування текстових документів. Незважаючи на відносно давній рядків його випуску, софт і раніше популярний серед користувачів. Простий інтерфейс - основна перевага цієї програми, а пошуки необхідного інструменту не віднімають багато часу (чого не сказати про більш пізніх випусках).

Якщо вам не потрібні нові опції (які мало використовуються для створення стандартних документів), то Word 2007 виправдає всі ваші очікування.

 1. Інтерфейс Word 2007 представлений стрічковим меню і доданий в усі компоненти Office, що дозволило згрупувати інструменти в залежності від виконуваних завдань і виконуваних команд. Кожен розділ містить вкладку з підрозділами, які стають доступними тільки в міру необхідності, не перевантажуючи панель управління.
 2. Інтерактивне форматування не вимагає підтвердження дії для того, щоб побачити змінений файл. Word 2007 надає можливість переглядати підсумковий результат ще в процесі роботи.
 3. Впровадивши додаткові безкоштовні теми і колекції, розробники полегшили користувачам роботи з файлами певного типу (звіти, книги та ін.). Із запропонованих варіантів можна вибирати вподобані титульні сторінки, яскраві оформлення для колонтитулів і багато іншого.

  Із запропонованих варіантів можна вибирати вподобані титульні сторінки, яскраві оформлення для колонтитулів і багато іншого

 4. При частому використанні однакового вмісту можна створювати окремі блоки і додавати їх в текст кількома кліками мишки.
 5. Окремим пунктом слід зазначити засіб перевірки орфографічних помилок: в Word 2007 додалися допоміжні матеріали, в тому числі словник французької мови і засіб додавання винятків. Останній інструмент починає роботу вже після першого використання текстового редактора і зберігає помічені користувачем слова, які не слід вживати. Це дозволить уникнути не відповідають і грубих словосполучень.
 6. Збір та обробка змін і приміток стали ще швидше. Під час порівняння файлів в одному вікні можна переглядати кілька версій: і оригінал, і виправлений варіант. Дистанційні, переміщені елементи відображаються в третьому віконці.
 7. Достовірність документів можна контролювати за допомогою цифрових підписів: вони можуть бути видимими або прихованими. Користувачам Word 2007 представилася унікальна можливість випробувати цю технологію безкоштовно. Ви можете скоротити чисельність непотрібних паперових процедур і перевірити справжність документа і через кілька років.

  Ви можете скоротити чисельність непотрібних паперових процедур і перевірити справжність документа і через кілька років

Системні вимоги Word 2007

 • процесор з частотою від 500 МГц;
 • ОЗУ - не менше 256 Мб;
 • жорсткий диск - 2 Гб (після установки частина обсягу звільниться).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: