Новости

Оновлення Windows 7, 8, XP до Віндовс 10

  1. В чому сенс?
  2. Чи можна оновитися вже зараз?
  3. Як оновити Windows (XP, 7, 8 / 8.1) до Windows 10 безкоштовно після 29.07.1016?
  4. Чи можна оновити XP до Windows 10?
  5. Як можна було перейти з XP, 7, 8 на Віндовс 10 до 29.07.2016?
  6. Що потрібно було робити, якщо приходило повідомлення про оновлення?

Не встигла «десятка» офіційно вийти, як мільйони користувачів по всьому світу вже встигли встановити її на свої комп'ютери і віртуальні машини, після чого почали люто розбирати її по кісточках. Якщо ви до цих пір не приєдналися до цього маршу любителів всього нового, сьогодні у вас є така можливість.

На жаль, безкоштовно оновити Windows (XP, 7, 8 / 8.1) до Windows 10 версії прикрили 29.07.2016 року. Але не варто впадати у відчай - залишилася одна лазівка ​​(офіційна лазівка!), Про яку ми і розповімо зараз.

В чому сенс?

Почнемо з того, що безкоштовне оновлення Windows 7 і 8 до Windows 10 цілком можливо, а ось з XP трохи складніше - потрібно спочатку отримати новішу версію. Що стосується самого переходу на нову версію, то його перевага над звичайною установкою цілком очевидно - після того, як ви оновіться, всі ваші програми та настройки будуть збережені, і вам не доведеться проводити кілька годин, відновлюючи звичну «атмосферу».

Кожна програма і кожна настройка будуть дбайливо перенесені в нову версію, а вам залишиться лише ввести пароль до вашого облікового запису, після чого можна відразу починати роботу з сучасною версією найпопулярнішою ОС.

Чи можна оновитися вже зараз?

Оновитися ви можете вже сьогодні! Природно, щоб роздобути нову версію доведеться зробити кілька додаткових дій, інакше всі користувачі б уже сиділи на «десятці» і вперто не розуміли б, що сталося з їх комп'ютером. Якщо ж слідувати інструкції, наведеної нижче, то безкоштовне оновлення не викличе будь-яких труднощів.

Як оновити Windows (XP, 7, 8 / 8.1) до Windows 10 безкоштовно після 29.07.1016?

Майкрасофт піклується про користувачів з обмеженими можливостями, пропонуючи їм безстроковий доступ до установки Windows 10 на Windows (7, 8 / 8.1). А турбота полягає в тому, що вони пропонують більш доступного режиму (віртуальна клавіатура, лупа і т. Д), які будуть в цій версії (їх можна не включати). Ви теж цілком можете зробити вигляд, що вони вам потрібні і під шумок абсолютно безкоштовно здійснити перехід з (7, 8 / 8.1) на Windows 10.

Для цього потрібно всього лише:
1) Мати ліцензійну Windows 7, 8 / 8.1;
2) Зайти на сторінку офіційного сайту Майкрасофт ;
3) Натиснути «Оновити зараз» - скочується інсталяційний файл (ярлик з'явиться на робочому столі);
4) Клацнути на скачаний файл - слідувати інструкції (в кінці буде потрібно перезавантаження).

Готово! Тепер ви знаєте, як встановити Windows 10 замість Windows (7, 8 / 8.1). Скористайтеся цим способом, поки його не прикрили.

Детальніше про цей спосіб дивись в відео + там показано, як зробити версію чистої:

Чи можна оновити XP до Windows 10?

На жаль немає. Спочатку потрібно стати володарем більш пізньої ліцензійної версії (7, 8 / 8.1). Тільки після цього буде доступно вищеописане оновлення.

Далі залишаємо поки інструкцію, по якій можна було оновити Вінду раніше. Ностальгія.

Як можна було перейти з XP, 7, 8 на Віндовс 10 до 29.07.2016?

Центр оновлення вже є на кожному комп'ютері, називається він Windows Update і зазвичай використовується для доставки на ваш ПК традиційних «латок». Як ми вже говорили, сама по собі нова версія ОС в ньому не з'явилася б, але виправити цю ситуацію можна було досить просто. Для початку потрібно було завантажити додаток Windows 10 Preparation Tool - воно розблокував би на вашому ПК можливість завантажити оновлення до нової операційної системи.

Як тільки робота програми була завершена, можна було сміливо відкривати Центр Оновлень і шукати в ньому новий пункт, який «важив» від 2.5 до 3.5 гігабайт, залежно від версії вже наявної у вас операційки (x86 або x64).

5 гігабайт, залежно від версії вже наявної у вас операційки (x86 або x64)

Ось, власне, і все - залишалося тільки натиснути кнопку «Встановити» і безкоштовне оновлення почало б скачиваться і встановлюватися. В процесі, за доброю традицією, комп'ютер б кілька разів перезавантажувався, але вже через 30-60 хвилин у вас би відбулася повна установка Windows 10 з під Windows 7, 8 / 8.1.

Що потрібно було робити, якщо приходило повідомлення про оновлення?

На деякі комп'ютери приходили повідомлення про те, як оновити Віндовс 7, 8 / 8.1 до Віндовс 10 онлайн безкоштовно. Виглядало воно приблизно так:

Отримавши дане повідомлення ви могли зарезервувати для себе безкоштовне оновлення операційної системи. Завантаження відбувалося в момент, коли воно ставало доступно, а оновити саму систему ви могли трохи пізніше - в будь-який зручний час.

Для того щоб зарезервувати його для себе, необхідно було натиснути на кнопку «Зарезервувати безкоштовне оновлення» і після цього на сторінці, що з'явилася ввести адресу електронної пошти, на який ви пізніше отримали б повідомлення про те, що файли підготовлені для скачування.

Як тільки файли були завантажені, ви могли їх встановити в будь-який зручний для вас час!

Тепер ви знаєте як можна і як не можна оновитися з Віндовс (XP, 7, 8 / 8.1) до 10 версії.

В чому сенс?
Чи можна оновитися вже зараз?
Чи можна оновити XP до Windows 10?
Що потрібно було робити, якщо приходило повідомлення про оновлення?
В чому сенс?
Чи можна оновитися вже зараз?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: