Новости

Покрокова установка Windows 8.1 в картинках

 1. рекомендовані публікації

Установка Windows 8.1 не дуже складне заняття, якщо ти знаєш головний алгоритм дій і кроки для правильної установки і настройки системи. Windows 8 була випущена в жовтні 2013 року, в квітні 2014 року користувачі отримали можливість оновитися до Windows 8.1, яка стала виправленням помилок 8-й версії системи. На даний момент Windows 8 не отримує оновлення і не підтримується, на догоду версії 8.1. Windows 8.1, в свою чергу, буде підтримуватися до 10 січня 2023 року.

Для установки Windows 8 або 8.1 потрібно інсталяційний носій з якого буде надалі виконуватися установка. Для створення настановної USB-флешки або DVD-диска потрібно утиліта Media Creation Tools для версії Windows 8.1 .

Після завантаження утиліти, запустіть її і виберіть потрібний варіант образу: Мова, Випуск та Архітектура

 • Один з безлічі мов системи
 • Випуски діляться на Windows 8.1 Домашня, Професійна або Для однієї мови (яка в 90% випадків встановлювалася на ноутбуки і моноблоки).
 • x32 (x86) і x64-розрядні архітектури систем

x32 (x86) і x64-розрядні архітектури систем

Після вибору способу, виберіть розташування інсталяційний файл: Відразу запис на USB накопичувач або зберегти ISO-файл для подальшого запису на DVD диск, USB або просто для зберігання.

Після вибору способу, виберіть розташування інсталяційний файл: Відразу запис на USB накопичувач або зберегти ISO-файл для подальшого запису на DVD диск, USB або просто для зберігання

Потім утиліта покаже приблизний час завантаження і створення інсталяційного носія.

Установчий носій готовий, залишилося завантажитися з нього і почати установку. Для цього буде потрібно перезавантажити Ваш пристрій і пройти в BIOS і налаштувати пріоритет завантаження або викликати Boot menu і вибрати інсталяційний носій. Стаття про те як увійти в BIOS і викликати Boot menu буде в наступних темах.

Ми завантажилися з USB-флешки або DVD-диска і бачимо вікно установки. Нам пропонується Встановити систему або запустити відновлення системи. Кнопка Встановити продовжить процес установки, а відновлення запустить вікно можливих пунктів відновлення WinRE (середа відновлення Windows). Ми натискаємо Встановити і проходимо далі.

Потім нас зустрічає вікно введення ключа активації. Якщо у Вас є «вшитий» в ноутбук або моноблок ключ, даного етапу у Вас не буде, якщо Ви коректно вибрали образ системи. В інших випадках потрібно ввести ключ, технічний ключ підійде в цьому випадку на 100%.

Технічні ключі Windows 8 і 8.1 (це не ключі активації, вони лише пропускають етап введення ключа на момент активації і можуть допомогти в підвищенні версії Windows):

 • XKY4K-2NRWR-8F6P2-448RF-CRYQH (Windows 8 Професійна)
 • FB4WR-32NVD-4RW79-XQFWH-CYQG3 (Windows 8 Домашня)
 • XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB (Windows 8.1 Професійна)
 • 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT (Windows 8.1 Домашня)

Зверніть увагу, що є така версія як Windows 8 (.1) для однієї мови з Bing - це версія, яка поставлялася на дуже дешеві ноутбуки і чистого способу на цю систему практично не знайти. В даному випадку, якщо Ви є користувачем даної системи бажано виконувати не переустановку системи а скидання до заводського стану ноутбука.

У нашому випадку, підставимо ключ для Windows 8.1 Професійна і натиснемо Далі.

Приймає Умови ліцензійної угоди поставивши галочку в потрібному місці і натискаємо Далі.

На вікні вибору Типу установки нам пропонують 2 вибору: Оновлення і Вибіркова установка. Оновлення можливо тільки з під працюючої системи, якщо ми завантажилися поза системою (з BIOS або Boot menu, даний варіант нам буде недоступний). Якщо ми плануємо виконати переустановку, то вибираємо пункт Вибіркова установка.

На наступному вікні нам показані накопичувачі, на які буде виконуватися установка. На прикладі вказано тільки один Диск 0, як незайняте простір, це означає, що визначений порожній жорсткий диск, остаточно не готовий для установки. Для установки системи потрібно виконати розмітку диска, для цього натискаємо кнопку Створити і вибираємо потрібну нам кількість простору для створення логічного диска, на який і буде виконуватися установка Windows 8.1.

Для створення розділу і розмітки диска система може створити додаткові розділи (для MBR формату 1 доп розділ, для GPT - 3 розділу). Вони необхідні для коректної роботи системи і сервісів - завантажувальна область, область WinRE (відновлення) і ін.

Після розмітки диска, вибираємо потрібний розділ, у випадку з прикладу це Розділ 2 з типом Основний. У Вашому випадку, номери розділів і дисків можуть відрізнятися, головне знати, на який розділ буде виконуватися установка. У нашому випадку - Основний (на якому була раніше встановлена ​​система або розділ спеціально створений для установки Windows).

Після вибору потрібного розділу починається установка. В процесі установки система буде кілька разів перезавантажена, даний процес може займати від 10 хвилин (на SSD накопичувачі) до години (на старих і повільних пристроях).
Після вибору потрібного розділу починається установка

Після виконання всіх налаштувань і перезавантажень нас зустріне вікно настройки системи OOBE (O ut-Of-Box Experience). Для початку потрібно вибрати колірну гамму системи і ім'я комп'ютера.

Потім, настройка параметрів системи.

У параметрах можна вибрати налаштування Центру оновлень Windows, а також параметри Захисту та конфіденційності.

Якщо налаштувати одразу підключення до Інтернету (Wi-Fi або Lan підключення), то буде запропоновано увійти використовуючи обліковий запис Microsoft. Ваше право використовувати її або перейти на локального користувача. Обліковий запис Microsoft дозволяє змінювати пароль онлайн, а також виконує синхронізацію основних параметрів персоналізації системи. У випадку з прикладу створюється локальний профіль, тут Ви можете задати ім'я профілю, пароль і підказку до паролю.

Після введення всіх даних почнеться Завершення налаштування параметрів, займає даний процес 3-7 хвилин (в залежності від продуктивності комп'ютера).

Після чого перед Вами відкриється робочий стіл Windows 8.1.

У підсумку, система встановлена ​​і готова до подальшого використання! Якщо Ви зіткнулися з труднощами в процесі установки Windows 8.1, Ви можете залишити коментар де ми спробуємо Вам допомогти у вирішенні проблеми. Сподіваємося, що дана стаття була Вам корисна!

рекомендовані публікації

 • Windows 10 помилка 0x80070013

  У випадку з оновленням операційної системи Windows 10 може виникати помилка 0x80070013. Помилка супроводжується описом: "З встановленням оновлення виникли деякі проблеми, ...

 • Помилка 0x800f081f Windows 10

  При установці деяких додатків, може запитуватися компонент .NET Framework 3.5, який за замовчуванням встановлений в систему Windows починаючи з 7 ...

 • Помилка 0x80070570 при установці Windows

  Багато користувачів зіштовхувалися з помилкою 0x80070570 при установці Windows, в даній статті, спробуємо описати можливі методи вирішення цієї помилки. За ...

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: