Новости

Проблеми з установкою Windows 10 на MBR-розділ. Помилка "Установка Windows на даний диск неможлива"

Встановлював Windows 10 з USB-накопичувача, коли писав інструкцію з встановлення , І зіткнувся з проблемою установки на MBR-розділ. У мене ноутбук зі старим BIOS EFI.

Є багато різних причин і рішень, за якими не виходить встановити Windows саме з флешки на диск з MBR-розділом. Так, можна форматувати жорсткий диск з MBR в GPT, але це дуже проблемна процедура.

Я зараз розповім як я вирішив цю проблему в моєму випадку. Ноутбук у мене Asus, зі звичайним сірим BIOS (AMI). Встановлював я Windows 10 (x64) з флешки, підключав її в USB 2.0. Коли доходила справа до вибору розділу для установки, то якою б я розділ не вибрав, знизу з'являвся напис «Неможливо встановити Windows на розділ ...». А якщо натиснути Далі, то з'являлося вікно з помилкою «Установка Widnows на даний диск. На вибраному диску знаходиться таблиця MBR-розділів. У системах EFI Windows можна встановлювати тільки на GTP-диск ». І все, продовжити установку неможливо.

І все, продовжити установку неможливо

При цьому, з диска все встановлювалося відмінно. Так що можете записати образ на DVD диск і встановити з нього. Але мені потрібно було показати установку саме з флешки.

Я вирішив проблему наступним чином. Чи не виставляв завантаження з флешки в BIOS, при включенні ноутбука відкрив Boot Menu. Меню, в якому можна вибрати з якого устрйоства завантажуватися. На моєму ноутбуці Asus це меню відкривається кнопкою Esc. Ще це може бути кнопка F12, F8, F11. Більш докладно в цієї статті. Там вкрай статті є інформацію по входу в завантажувальний меню.

Так ось, в цьому меню я побачив два накопичувача. Флешка з якою я хотів встановити Windows була одна, але в меню їх відображалося дві. І одна з них з міткою UEFI спочатку. А у мене BOIS щось не UEFI, а старий. Тому, я вибрав накопичувач який був без цього напису, і завантажився з нього.

Тому, я вибрав накопичувач який був без цього напису, і завантажився з нього

Після цього без проблем встановив Windows на MBR-розділ. Можна так само накопичувач без мітки UEFI виставити в параметрах завантаження в BIOS. Різниці ніякої немає. Цей спосіб повинен підійти і для Windows 8, і для Windows 7.

Ось таке рішення, думаю моя порада вам у нагоді. Описувати свій випадок в коментарях і задавайте питання.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: