Новости

Скидання пароля адміністратора в Windows

  1. Скидання пароля адміністратора комп'ютера
  2. Створення нового облікового запису

Нагадаємо, що в комп'ютері одночасно може бути декілька   облікових записів користувачів   і для кожного користувача рекомендується використовувати свій обліковий запис

Нагадаємо, що в комп'ютері одночасно може бути декілька облікових записів користувачів і для кожного користувача рекомендується використовувати свій обліковий запис. Якщо втрачається пароль звичайного користувача, то доступ до облікового запису може відновити адміністратор комп'ютера, а в разі якщо забули пароль адміністратора комп'ютера, то починаються проблеми. Звичайно, розробники Windows передбачили такий розвиток подій і зробили можливість заздалегідь створити диск скидання пароля , Тільки чи багато людей будуть займатися такими дурницями ...

Тому розглянемо найбільш поширену ситуацію, пароль адміністратора втрачено, і диск скидання пароля відсутня. Відразу обмовимося, що розглянемо відновлення пароля адміністратора комп'ютера за допомогою штатних можливостей Windows, без використання сторонніх програм. Цей метод можна застосовувати до Windows XP, Windows 7 і Windows 8 зі звичайною обліковим записом.

Нам знадобиться інсталяційний диск з Windows або диск відновлення системи (Хоча, він у вас навряд чи є). LiveCD з Windows PE теж годиться. Сам процес завантаження докладно описаний в статті « завантажуємося в середу відновлення Windows RE », Тому повторюватися не будемо. Завантажившись в середу відновлення системи, вибираємо пункт командний рядок.

У вікні командного рядка набираєте regedit і тиснете на клавіатурі клавішу Enter. В редакторі реєстру виділяємо розділ HKEY_LOCAL_MACHINE.

Тепер вибираємо в верхньому меню Файл ⇒ Завантажити кущ.

відкриваємо системний диск (його буква, швидше за все, буде відрізнятися від «C») і переходимо по шляху <диск>: \ Windows \ System32 \ config і відкриваємо файл SYSTEM.

Якщо системний диск не відображається, то під час завантаження в середу відновлення потрібно завантажити драйвер, який використовували під час установки операційної системи Windows.

Вводимо будь-яке ім'я для завантажується куща реєстру. В даному випадку «primer».

В даному випадку «primer»

Відкриваємо підрозділ створеного нами розділу реєстру, в даному прикладі HKEY_LOCAL_MACHINE \ primer \ Setup

Тепер міняємо значення двох параметрів. Виберіть в правій частині вікна CmdLine і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Вибираєте в контекстному меню пункт «Змінити» і вводите в поле значення «cmd.exe». Те ж саме робимо з параметром SetupType, тільки його значення міняємо з «0» на «2». Результат виглядає приблизно так.

Виділяємо в лівій частині редактора реєстру створений нами розділ primer і в меню «Файл» вибираємо пункт «вивантажити кущ» і підтверджуємо виконання операції.

Закриваємо редактор реєстру, командний рядок, витягуємо компакт-диск з приводу і натискаємо кнопку «Перезавантаження» у вікні параметри відновлення системи.

Всі підготовчі дії завершені і тепер переходимо безпосередньо до відновлення пароля адміністратора в Windows. Комп'ютер буде перезавантажений і в кінці з'явиться чорний екран з написом «Програма установки готує комп'ютер до першого використання» і вікно командного рядка. Тепер ви можете піти декількома шляхами.

Скидання пароля адміністратора комп'ютера

Щоб замінити пароль існуючого облікового запису новим, скористайтеся наступною командою, після введення якої натисніть клавішу Enter.

net user ім'я_користувача новий_пароль

net user ім'я_користувача новий_пароль

У разі присутності в них прогалини, необхідно укласти їх в лапки. Щоб побачити існуючі облікові записи в комп'ютері введіть команду net user без параметрів.

Створення нового облікового запису

Так само можна легко створити новий обліковий запис або підвищити існуючу до рівня адміністратора комп'ютера. Щоб створити новий обліковий запис користувача з правами адміністратора комп'ютера, просто виконайте послідовно наступні команди, розділяючи їх натисканням клавіші Enter.

net user імя_нового_пользователя пароль_для_етого_пользователя / add
net localgroup Адміністратори імя_нового_пользователя / add
net localgroup Користувачі імя_нового_пользователя / delete

Щоб зробити існуючого користувача адміністратором комп'ютера, досить виконати дві останні команди. Коли зробите всі необхідні дії, закриваєте вікно командного рядка і можете увійти в систему, скориставшись зробленими змінами.

Тепер ви знаєте, як скинути пароль адміністратора комп'ютера штатними засобами в разі його втрати. На перший погляд може здатися, що це дуже складно і довго, але це зовсім не так. Вся операція займає кілька хвилин і основний час витрачається на перезавантаження комп'ютера. Це як раз той випадок, коли описувати довго і нудно, а на практиці все виконується просто і швидко.

Звичайно, деякі несвідомі громадяни можуть використовувати його в корисливих цілях для незаконного доступу до чужого комп'ютера. Залишається сподіватися на їх совість і страх перед кримінальним кодексом. Так само не варто забувати, що даний спосіб вимагає фізичного доступу до зламувати комп'ютера, що сильно обмежує сферу його застосування. Найважче захиститися від злому пароля адміністратора комп'ютера вдома або в офісі, де місцевий хакер вирішить отримати доступ до вашого комп'ютера, але і тут є певні заходи захисту, здатні ускладнити йому життя.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: