Новости

Skype для Windows 8

  1. Установка скайп для Metro. Запуск.
  2. Чому я видалив скайп для Windows 8
  3. підсумок

Сьогодні я підготував невеликий огляд Skype для інтерфейсу Windows 8 Metro Сьогодні я підготував невеликий огляд Skype для інтерфейсу Windows 8 Metro. Він не буде скільки-небудь професійним, просто перший погляд звичайного користувача, який звик використовувати цей засіб спілкування для роботи і комунікацій з друзями і родичами. Всі фотографії в огляді можна збільшити, клікнувши по них мишкою.

Також корисною може бути стаття: Skype

Установка скайп для Metro. Запуск.

Skype в магазині додатків Windows 8

Встановити Skype можна безкоштовно з магазину додатків, де його легко знайти в розділах «Важливе» або «Соціальні мережі». Після нетривалої установки, на Вашому екрані пуск з'явиться блакитний тайл (або плитка) із позначкою скайп. Запускаємо і заходимо в акаунт; бачимо симпатичний початковий екран зі списком контактів, останніх повідомлень, обраними контактами. Поки все дуже непогано.

Список контактів в Skype для Windows 8

Перевірка зв'язку з товаришем дружиною пройшла успішно. Коли від кого-небудь приходить повідомлення, то воно з'являється на плитці скайпу. Крім цього, на час з'являється спливаюче повідомлення про те, що хтось написав Вам в скайп.

Про надходження повідомлення в Skype

Про надходження повідомлення в Skype

Дзвінок на звичайний телефон в Skype Windows 8 Metro

Зателефонувати на звичайний мобільний телефон також не склало труднощів - все працює саме так, як потрібно. Також можна відзначити дуже приємний дизайн - взагалі-то, тут, звичайно, можуть бути абсолютно різні погляди на дизайн додатків в Windows 8 Metro, але мені вони до душі.

Ось і все, більше нічого хорошого я сказати не можу.

Чому я видалив скайп для Windows 8

Отже, ось причини, за якими я вважаю для себе категорично неприйнятним використання цієї версії Skype:

  1. Повідомлення про повідомлення бувають не завжди і не відразу після їх отримання. Вже не знаю, з чим це пов'язано, але, по відчуттях, на якийсь час, поки я працюю на Робочому столі і пишу цю статтю, скайп припиняє роботу. Судячи з відгуків в магазині, я далеко не один такий. У мене є припущення, що це якось пов'язано з заявою майкрософт про те, що коли ви не бачите плитку на екрані Пуск, вона не працює і не споживає ресурси.
  2. Надіслати файл? Ні, що ви, ми не вміємо. Показати робочий стіл? Теж немає (а мені це буває потрібно, наприклад, щоб допомогти клієнту налаштувати комп'ютер або вирішити якусь іншу проблему з ПК, не звертаючись до віддаленого управління комп'ютером). Відео дзвінок? Будьте готові, що у Вас з цим виникнуть проблеми - виникають майже у всіх: у кого-то что-то з зображенням, у мене, наприклад - «call failed», і якось це виправити неможливо: занадто мало інформації можна отримати з спостереження за поведінкою Metro додатки - в чому саме полягає помилка мені дізнатися не вдалося.
  3. Інтерфейс. Взагалі, цей момент, по-моєму, стосується не тільки Skype, але і ряду інших речей в Metro. Для того, щоб вибрати контакт, чат, зробити ще якесь стандартне дію в скайп, доводиться робити приблизно на одне-два дії більше, ніж у звичайній його версії. Навіщо мені це? Але це моє ставлення до Metro в цілому: екран пуск в Windows 8 просто заважає мені працювати і змушує здійснювати більше дій для здійснення тих же завдань ... «Не слід множити суще без необхідності». А тут його, по-моєму, напрівлекалі і наплодили. При цьому самою операційною системою Windows 8 Pro я дуже навіть задоволений.

підсумок

Скайп для Metro вилучений і встановлений старий добрий Skype, який тепер на офіційному сайті називається « Skype для робочого столу ».

Ще про Metro: я абсолютно нічого не знаю про програмування для Metro, але, в цілому, мені не сподобалися буквально всі програми для нього - створюється відчуття, що це якісь Web-додатки з обмеженим функціоналом, які можна було б запустити в браузері. Можливо, цього достатньо для планшета на Windows RT, але на робочому ПК застосувань їм я якось не бачу.

На всякий випадок: Як завантажити і встановити скайп безкоштовно з офіційного сайту (А то дуже багато якось примудряються встановлювати Skype після відправки 300-карбованцевих смс або з вірусами).

А раптом і це буде цікаво:

Надіслати файл?
Показати робочий стіл?
Відео дзвінок?
Навіщо мені це?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: