Новости

Створення завантажувальної флешки Windows XP

  1. А чи можлива завантаження з флешки?
  2. UltraISO - проста і зручна програма для створення завантажувальних носіїв
  3. Створення ISO-образу операційної системи з завантажувального CD / DVD-диска
  4. Створення завантажувальної флешки

Ми вже писали про те, як створити завантажувальний флешку Windows 7. У тій статті говорилося про використання таких утиліт, як Windows 7 USB / DVD Download Tool і WinToFlash. Сьогодні ж наведу покрокову інструкцію створення завантажувальної флешки Windows XP за допомогою програми для запису образів UltraISO.

Навик установки операційної системи з флешки може стати в нагоді, оскільки ультрабуки і багато бюджетні моделі ноутбуків сьогодні не комплектується DVD-приводами (про створення завантажувального диска XP за допомогою Nero Burning ROM читайте тут ). Та й цілком покластися на таку апаратну частину комп'ютера, як DVD-привід, на жаль, не можна. Багато приводів відмовляються читати деякі марки дисків, подряпані або зношені диски. Флешка є все ж більш надійним носієм інформації, і, до того ж, в сотні разів стійкіше до багаторазового використання на відміну від перезаписувати диска.

Багато просто не знають, як зробити системну флешку. Якщо просто скопіювати образ з операційною системою на флешку, остання від цього не стане завантажувального, комп'ютер з неї не завантажиться операційна система Windows не встановиться. Як зробити завантажувальну флешку з Windows?

А чи можлива завантаження з флешки?

Природно, можливість завантаження комп'ютера з флешки необхідно уточнити перш, ніж приступати до всіх нижчеперелічених дій.

Переконайтеся, що BIOS вашого комп'ютера підтримує завантаження з USB-пристроїв. Увійдіть в BIOS і перейдіть в меню установки пріоритету завантажень - «First Boot Device», який знаходиться в розділі «Advanced BIOS» або «Boot» в залежності від версії BIOS. Меню «First Boot Device» має містити параметр «USB-HDD» - це зовнішній жорсткий диск, що підключається через USB-порт, яким і є флешка. Цей момент стосується швидше стареньких машин, оскільки практично всі нові комп'ютерні пристрої в обов'язковому порядку передбачають можливість завантаження з флешки.

Параметр «USB-HDD» в меню «First Boot Device» BIOS і потрібно буде вибрати під час установки Windows з завантажувального флешки.

UltraISO - проста і зручна програма для створення завантажувальних носіїв

UltraISO - це вузьконаправлена ​​і досить функціональна програма, яка, крім створення і запису ISO-файлів, дозволяє також редагувати образи дисків, змінюючи їх вміст. Головною її особливістю, яка представляє цінність саме в нашому випадку, є можливість створення завантажувальних носіїв - дисків і флешок. Плюс до цього, UltraISO оснащена функцією конвертації файлів-образів в ISO-формат, якщо образ диска вашої операційної системи виявиться записаним в іншому форматі - наприклад, «.BIN», «.NRG», «.CIF», «.IMG» або «.BWI».

UltraISO володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, який не викличе у вас ніяких труднощів, якщо ви працювали з програмами для запису дисків. В ідеалі програма є платною, проте, якщо ви - не новачок в комп'ютерних технологіях, більш того, вмієте самостійно встановлювати операційну систему, для вас не складе труднощів відшукати на торрент-трекерах «вилікуваний» версію UltraISO.

Створення ISO-образу операційної системи з завантажувального CD / DVD-диска

Якщо у вас є завантажувальний CD / DVD-диск для установки Windows, але немає його ISO-образу, програма UltraISO цю проблему дуже просто вирішить. Вставте диск в привід, запустіть програму і в верхньому меню «Інструменти» виберіть команду «Створити образ CD». У віконці, що з'явилося необхідно залишити всі налаштування без змін, лише вказати місце, куди хочете зберегти ISO-образ завантажувального диска.

Натисніть команду «Зробити» і почекайте пару хвилин, поки програма створить образ.

Створення завантажувальної флешки

Нарешті, головне питання цієї статті - власне, створення завантажувальної флешки.

У USB-порт необхідно вставити чисту флешку. У випадку з Windows 7 флешка повинна бути обсягом не менше 4 Гб, для Windows XP досить буде і 1 Гб, якщо це, звичайно ж, не кустарна збірка з вбудованим софтом.

Запустіть програму UltraISO і виберіть меню «Файл» - «Відкрити».

Відкрийте файл-образ з операційною системою в ISO-форматі.

У верхньому меню вікна програми «Самозавантаження» виберіть команду «Записати образ Жорсткого диска».

У вікні, не роблячи ніяких змін, натисніть команду «Записати». Після цього з'явиться попередження, що всі дані на зазначеному носії - тобто, на флешці - будуть стерті. Необхідно підтвердити рішення про записи, натиснувши команду «Так».

Залишилося тільки дочекатися закінчення процесу запису. Все - флешка стала завантажувальної.

А чи можлива завантаження з флешки?
Як зробити завантажувальну флешку з Windows?
А чи можлива завантаження з флешки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: