Новости

Telegram для Windows 10

 1. особливості Telegram
 2. секретність телеграм
 3. Як почати використовувати Telegram?

Популярна програма для обміну швидкими повідомленнями недавно стало доступно і для користувачів, обновили свою операційну систему до Windows 10. Розробники випустили нову версію програми, зроблену спеціально для цієї ОС. Telegram для Windows 10 - це додаток, створений для обміну повідомленнями та іншими файлами. Використовуючи Телеграм, можна спілкуватися з користувачами в різних куточках планети, при цьому без обмежень і абсолютно безкоштовно.

Завантажити Telegram для Windows 10

Рекомендуємо! InstallPack Стандартний
установник Офіційний дистрибутив Telegram Тиха установка без діалогових вікон Рекомендації по установці необхідних програм Пакетна установка декількох програм

download-telegram.ru рекомендує InstallPack, з його допомогою ви зможете швидко встановити програми на комп'ютер, докладніше на сайті .

Використовуючи цю програму, можна також створювати групові чати до 200 чоловік і створювати секретні кімнати. Завантажити Telegram для Windows 10 дуже просто, а установка займе пару хвилин.

особливості Telegram

У додатку є зручна функція, яка називається «пошук в інтернеті». Не виходячи з режиму спілкування з іншим користувачем, Ви можете знайти в інтернеті файл або зображення, якого немає в пам'яті телефону, але яке потрібно відправити співрозмовникові. Протягом кількох секунд Ви отримаєте бажаний результат, і все це без перешкод спілкуванню.

секретність телеграм

Користувачі, яким необхідно максимум конфіденційності при спілкуванні в інтернеті можуть бути спокійні - спеціально для таких випадків для Telegram розробили секретні чати з шифруванням даних. Прочитати повідомлення можуть тільки відправник і одержувач, навіть розробники при всьому бажанні не зможуть отримати доступ до інформації в повідомленнях.

Інформація проходить через сервера, але після прочитання всі дані самоліквідуються, не залишаючи ніяких слідів. Розробники особливо підкреслювали надійність і безпеку Telegram, роблячи акцент на шифруванні програми.

Як почати використовувати Telegram?

Для початку роботи з Телеграм необхідно попередньо встановити програму на смартфон, який підтримує Windows Phone 8.1, Windows Phone 8, Windows Phone 7.5. Для коректної роботи на мобільному пристрої з додатком потрібно дозволити використовувати такі розділи:

 • Список контактів на мобільному телефоні;
 • Галерею фотографій і медіатеку;
 • Зйомку фотографій та відеозаписів;
 • Динамік і мікрофон;
 • Набір номера;
 • Дозволити програмі надсилати push-повідомлення;
 • Дозволити додатком відстежувати Ваше місце розташування.

Список контактів на мобільному телефоні;  Галерею фотографій і медіатеку;  Зйомку фотографій та відеозаписів;  Динамік і мікрофон;  Набір номера;  Дозволити програмі надсилати push-повідомлення;  Дозволити додатком відстежувати Ваше місце розташування

Завантаживши месенджер Telegram можна легко спілкуватися з друзями, підтримувати контакти з рідними в інших країнах, відправляти близьким фото і відео з Вашою участю. Спочатку розробники програми орієнтувалися на іноземного споживача, тому додаток вийшло англійською, але Телеграм настільки припав до душі вітчизняним користувачам, що впору очікувати від Павла Дурова виходу російськомовної версії. Ну а поки програма доступна тільки англійською мовою, але з русифікатором .

Як почати використовувати Telegram?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: