Установка Windows 7 на ноутбук Asus X54c

Ноутбук Asus X54С непоганий варіант за свої гроші, оптимальної для нього буде операційна система Windows 7. Для її установки буде потрібно завантажувальний флешка або DVD-диск з установочними файлами (Вкрай не рекомендую використовувати збірки). Як зробити завантажувальну флешку з Windows 7 читайте тут .

Після того як носій для установки готовий, вставляємо флешку / диск і включаємо або перегружаем ноутбук, натискаємо по клавіші Esc - має відкритися завантажувальний меню (Boot-menu), в ньому стрілочками вибираємо флешку або DVD привід і тиснемо Enter.

Якщо Boot-menu викликати не вдалося, тоді доведеться зайти в Bios і виставити завантаження з Флешки або DVD диска самостійно, для цього включаємо ноутбук і часто натискаємо клавішу F2 (приблизно раз в секунду або частіше). У Bios необхідно зайти на вкладку Boot і першим завантажувальним пристроєм встановити Флешку або DVD привід. (Флешка повинна бути підключена до включення ноутбука і заходу в Bios).

(Флешка повинна бути підключена до включення ноутбука і заходу в Bios)

Після цього запуститься стандартна установка Windows.

Після установки, для використання всіх можливостей встановіть драйвера, і утиліти, скачати їх можна за посиланнями нижче:

Драйвера для Asus x54c, Windows 7, 8 офіційний сайт
Драйвера для Asus x54c для Windows XP і Windows 7

Ця інструкція підійде для всіх ноутбуків 54-й серії, Asus x54x, Asus x54c, Asus x54h Asus x54l.

Submit Rating

Середня оцінка: / 5. Оцінок:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: