Установка Windows 7 з флешки на нетбук

  1. Що необхідно для того, щоб встановити «Windows» з флешки?
  2. Крок №1: Записуємо образ «Windows 7» з дистрибутивом на свою флешку
  3. Крок №2: Записуємо і встановлюємо файли на комп'ютер

Напевно кожен користувач персонального комп'ютера стикався з такою проблемою, як установка операційної системи «Windows» на комп'ютер. Дана стаття розповість, як встановити Windows 7 з флешки на нетбук. Це зовсім не так складно, як здається, варто лише мати деякі теоретичні навички (теоретичні основи ви почерпнете в цій статті) і запастися терпінням. Розглянемо детально установку операційної системи «Windows» з флешки. Напевно кожен користувач персонального комп'ютера стикався з такою проблемою, як установка операційної системи «Windows» на комп'ютер

Установка Windows з флешки

Чому з флешки, запитаєте ви? Тому що, якщо ви є власником нетбука , На ньому відсутній CD-привід . Крім того, дана стаття буде корисна тим, у кого зламався оптичний привід. Тож почнемо.

Слід відразу зазначити, що подібний спосіб установки кілька складний в порівнянні зі звичайною установкою «Windows», проте він цілком під силу кожному. Так що не бійтеся починати установку. Все, що потрібно для цього - це озброїтися знаннями, отриманими в цій статті.

В принципі, USB-установка ОС відбувається подібно установці з диска, складність тільки в тому, що не завжди легко записати сам образ з операційною системою на флешку. Це пов'язано з тим, що не всі USB-пристрої можуть підтримувати завантаження через BIOS . Тому слід вибрати правильно пристрій для запису файлів системи.

Що необхідно для того, щоб встановити «Windows» з флешки?

Буде потрібно не так вже й багато:

  1. Флеш-пристрій або картка пам'яті (не менше ніж на чотири гігабайти);
  2. ISO-образ операційної системи;
  3. Програма, за допомогою якої можна створити завантажувальний флешку;
  4. Запас терпіння.

Якщо є всі ці складові, то без особливих зусиль встановіть на свій нетбук «Windows». Перш ніж починати установку нової системи, обов'язково зробіть резервні копії всіх необхідних файлів (наприклад, важливих документів, які б не хотіли втратити) з того розділу жорсткого диска , На який плануєте встановити систему. Скопіюйте ці файли на яке-небудь зовнішній пристрій пам'яті. Отже, розглянемо покроково процедуру установки «Windows».

Крок №1: Записуємо образ «Windows 7» з дистрибутивом на свою флешку

Існує всього чотири способи запису образу ОС на флеш-пристрій. Розглянемо кожен з них окремо, щоб Ви змогли вибрати, який з них для Вас простіше і зручніше.

1. Запис за допомогою утиліти «Ultra ISO»

Якщо вже є образ системи, то необхідно завантажити спеціальну утиліту під назвою « Ultra ISO », А потім запустити її. Потім потрібно відкрити ISO-образ операційної системи за допомогою даної утиліти. Для відкриття слід натиснути вкладку «Файл» в меню цієї програми, а потім клікнути «відкрити». Після цього вкажіть утиліту шлях, по якому можна знайти образ (тобто папку, в якій він знаходиться на комп'ютері) і натисніть кнопку «відкрити».

Після цього вкажіть утиліту шлях, по якому можна знайти образ (тобто папку, в якій він знаходиться на комп'ютері) і натисніть кнопку «відкрити»

Утиліта Ultra ISO

Далі клікніть в меню вкладку «Самозавантаження» і натисніть «Запис образу жорсткого диска».

Запис образу жорсткого диска

У цей момент вставте свою флешку або карту пам'яті в нетбук. Перед тим, як форматувати флешку, обов'язково скопіюйте найважливіші свої файли на інший комп'ютер або флеш-пристрій. Тепер натисніть в програмі кнопку «Форматувати».

Натискаємо кнопку Форматувати

Виберіть тип необхідної файлової системи. Як правило, це NTFS.

Вибір файлової системи

Потім натисніть кнопку «Почати» і «Записати». Тепер залишається почекати, поки наш ISO-образ запишеться на флешку. Ось і все, ми розглянули один із способів.

2. Запис за допомогою командного рядка «Windows»

Це більш складний спосіб, який передбачає використання командного рядка. Вставте флешку в свій нетбук, а потім запустіть командний рядок ОС «Windows». Це робиться за допомогою кнопки «Пуск» - введіть в пошуковий рядок слово «cmd» і запустіть його. З'явиться командний рядок.

Тепер введіть в командний рядок команду «diskpart», натисніть кнопку «Enter».

Тепер введіть в командний рядок команду «diskpart», натисніть кнопку «Enter»

Введення команди diskpart

Програма виведе список запам'ятовуючих пристроїв, наявних на комп'ютері. Введіть «list disk». Виберіть зі списку свою флешку. Якщо Ви не знаєте, яке ім'я у вашій флешки, це можна легко дізнатися. Для цього подивіться, який розмір має ваша флешка, і введіть команду «select disk 3», якщо у неї номер 3. Програма сама вибере потрібне usb-пристрій.

Після цього введіть «clean» для того, щоб очистити командний рядок і натисніть «Enter». Вводите команду «create partition primary» і натисніть «Enter» - таким чином, Ви створите первинний розділ. Потім введіть нову команду - «select partition 1» для того, щоб вибрати перший розділ. Тепер необхідно відзначити цей розділ як активний. Для цього необхідно ввести команду «active» і натиснути кнопку «Enter».

Команда «format fs = NTFS» дозволить почати форматування вашої флешки.

початок форматування

Необхідно приписати флешці букву, це робиться за допомогою команди «assign letter = S» (якщо бажаєте призначити букву «S»). Можна вибрати іншу букву, яка не зайнята. Після цих операцій в системі з'явиться флешка вже з прописаною буквою. Потім введіть команду «Exit» ( «вийти») і натисніть «Enter». Тепер можна скопіювати файл образу операційної системи на вашу флешку.

3. Запис за допомогою утиліти «WinToFlash»

Для початку скопіюємо файли, які є на диску « Windows 7 »В якусь папку з жорсткого диска комп'ютера. У разі якщо вже є образ операційної системи, слід встановити програму під назвою «WinToFlash» і відкрити через неї ISO-образ «Windows».

Запуск програми WinToFlash

Для того щоб розпакувати файли в якусь папку, необхідно натиснути кнопку «Вилучити».

Вибір шляху копіювання

Натисніть «Ок», вибравши потрібний шлях, і чекайте, поки відбудеться копіювання файлів.

копіювання файлів

Після того, як запис буде завершена, в папці, яку вказали, будуть міститися файли «Windows 7».

Програму «WinToFlash» можна скачати в інтернеті. Запустіть її і прийміть ліцензійну угоду.

Після цього буде запущено головне віконце програми. На ньому необхідно натиснути велику галочку зеленого кольору і натиснути кнопку «Далі».

Вибір необхідних пунктів

У верхньому рядку треба вказати папку, в яку хочете отримати файли «Windows». Друге поле - вибір Вашої флешки, щоб скопіювати на неї файли. Натисніть «Далі» і знову прийміть ліцензійну угоду.

Запуск майстра підготовки

Знову натисніть «Далі», а потім кнопку «Вихід». Ось і все, готово. Тепер Ви знаєте ще один спосіб, як встановити Windows 7 на нетбук.

4. Запис за допомогою програми «USB / DVD Download Tool»

Дана програма створена спеціально для того, щоб створювати завантажувальні флешки з ISO-образів операційних систем «Windows». Скачайте цю програму в мережі і встановіть до себе на комп'ютер. Потім відкрийте її, натисніть кнопку «Browse», вкажіть шлях для образу з системою. Після цього натисніть на кнопку «Далі»,

Вкажіть шлях для образу з системою

Виберіть «USB device» (вкажіть потрібну вам флешку).

Тиснемо USB device

Далі клікніть «Begin copying».

Вибираємо необхідну флешку

Вибираємо необхідну флешку

Копіювання файлів на флешку

Почекайте деякий час, поки файли "Windows" скопійовано на вашу флеш-карту. Тепер завантажувальна флешка створена!

завершення копіювання

Перейдемо до другого кроку установки системи «Windows 7» на нетбук.

Крок №2: Записуємо і встановлюємо файли на комп'ютер

Перш ніж встановити операційну систему з флешки на нетбук, вимкніть комп'ютер після запису файлів на флешку. Включаємо назад разом з флешкою. Після цього зайдіть в BIOS . Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть на кнопку F12 на клавіатурі (іноді потрібно натиснути «Delete»).

Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть на кнопку F12 на клавіатурі (іноді потрібно натиснути «Delete»)

запуск BIOS

Потім поміняйте порядок завантаження. Натисніть вкладку «Boot» і поміняйте порядок завантаження за допомогою клавіш F5 і F6 (іноді F7 і F8). Таким чином, ви встановите свою флешку на перше місце в порядку завантаження. Як правило, флеш-пристрої мають назви на кшталт "usb-flash".

Вибір USB в якості завантажувача

Далі збережіть свої налаштування, для цього треба вибрати вкладку «Save and Exit Setup». Вийдіть з BIOS. Не витягуйте поки флешку, нетбук перезавантажиться, і після цього почнеться автоматичне встановлення операційної системи «Windows 7». Зазвичай процес установки файлів на комп'ютер займає кілька хвилин, максимум півгодини. Після того, як установка завершиться, не повинно виникати жодних проблем або складнощів, можна спокійно насолоджуватися перевагами такої прекрасної версії ОС «Windows», як «сімка».

Що необхідно для того, щоб встановити «Windows» з флешки?
Що необхідно для того, щоб встановити «Windows» з флешки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: