Новости

Установка Windows 7

Як самостійно встановити операційну систему Windows 7 з диска до себе на комп'ютер або ноутбук? Це досить довгий і не зовсім простий процес.

для установки Windows 7 (Або Windows 8 або Windows 10) потрібні: комп'ютер або ноутбук, диск з операційною системою (можна скористатися і флешкою), дана інструкція, ну і, мабуть, уважність!

перед перевстановлення Windows 7 запам'ятайте два основних моменти, які потрібно виконати:

  • Перше - це заздалегідь визначитися, на який розділ жорсткого диска буде встановлена ​​ОС. У більшості випадків, як правило, це диск C: \. А також, не варто забувати, що Ваш робочий стіл повністю і цілком знаходиться на диску C: \, точніше, тут: C: \ Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Робочий стіл. Заздалегідь подумайте про збереження архіважливих файлів для вас, скопіюйте їх з диска С, на інший диск або флешку. Що стосується програм, встановлених на диску C: \ то вони теж будуть видалені, але це не привід перетягувати всю папку з програмами на інші диски. Простіше знову встановити ці програми на чисту ОС.
  • Другий момент - це драйвера до вашого комп'ютера або ноутбука. Не потрібно забувати про них. До більшості ноутбуків драйвера йдуть в комплекті, але якщо їх немає, шукаємо на офіційному сайті виробника і викачуємо їх заздалегідь. Якщо пропустити цей важливий момент, то після установки Windows , Ви можете залишитися без інтернету, адже не факт, що дистрибутив, який Ви підготували для перевстановлення віндовс буде спочатку містити драйвера вашої мережевої карти.

Установка Windows 7 з диска:

В дисковод вставляємо диск з операційною системою Windows і перезавантажуємо комп'ютер. Основне завдання - налаштувати завантаження комп'ютера з DVD-диска. Зробити це можна 2 способами:

  1. Змінити пріоритет завантаження в BIOS (з HDD на DVD-диск).
  2. Вибрати пристрій (DVD-диск) в спеціальному завантажувальному меню;

Спосіб перший, вибір пристрою в завантажувальному меню. після установки Windows , Необхідність повертати завантаження з HDD відпадає. Адже, на старих комп'ютерах ця функція відсутня. В такому випадку доведеться зайти в BIOS і змінити пріоритет завантаження.

Пуск - перезавантаження, чекаємо, коли екран згасне і при перших ознаках пробудження системи (поява логотипу), натискаємо і утримуємо клавішу Delete на клавіатурі. Чому саме клавіша Delete? Це можуть бути клавіші F1, F2, F3 + F2, F10, Ctrl + Alt + Esc, Ctrl + Alt + S, Esc.

Універсальної кнопки для входу в BIOS або завантажувальний меню не існує, все залежить від виробника комп'ютера (материнської плати). Вірний спосіб - прочитати інструкцію від материнської плати або від комп'ютера. Залишається лише вибрати потрібний пристрій зі списку:

Якщо все зроблено коректно і правильно, і диск записаний, установка повинна початися відразу після вибору пристрою через завантажувальний меню. Так само, існує, другий варіант - зміна пріоритету завантаження безпосередньо в BIOS.

Після включення комп'ютера на екрані можна побачити повідомлення: «Press DEL to enter setup». Це означає, що необхідно натиснути клавішу Delete для входу в BIOS. Якщо все зробити правильно, з'явиться програмна оболонка, схожа на старий DOS.

Значно може відрізнятися інтерфейс, в залежності від виробників BIOS (AMI, Phoenix - Award), але принцип дій залишається той же. Для навігації та зміни параметрів використовуйте стрілки на клавіатурі, клавішу Enter і + \ -.

У верхньому меню виберіть Boot, запис «Boot Device Priority» і натискаємо Enter. Потрібно виставити пріоритет, для завантаження ноутбука або комп'ютера ні з жорсткого диска, а з диска, що містить операційну систему. За допомогою стрілок на клавіатурі встановіть CD / DVD-привід в списку завантаження на перше місце. Це тимчасово, потім все повернемо на місце.

Якщо все зробити правильно, то побачимо наступне вікно: «Press any key to boot from CD or DVD» Якщо все зробити правильно, то побачимо наступне вікно: «Press any key to boot from CD or DVD». Потрібно натиснути будь-яку клавішу, наприклад, пробіл.

На цьому етапі установки це робиться тільки 1 раз. Бачимо наступне вікно «Windows is loading files».

Відбувається вилучення файлів. Де ми побачимо напис «Starting Windows» і саме вікно установки Windows 7. установка виндовс почалася !! Вибираємо потрібний нам мову і натискаємо «Встановити». Далі вибираємо редакцію Windows 7:

Вибираємо ОС, яку слід встановити за допомогою ключів. Вибираємо ОС, яку слід встановити за допомогою ключів

Ознайомимося і погодимося з умовами ліцензії. Тепер потрібно вибрати тип установки - вибираємо «Повна установка». Далі вибираємо розділ, на який буде Ознайомимося і погодимося з умовами ліцензії . Щоб не було проблем при виборі розділу, заздалегідь до установки Windows подивіться, скільки гігабайтів займає ваш диск С. Якщо на жорсткому диску один розділ і він більше 250 Гб, правильніше буде створити два локальних диска. Один розділ - спеціально для Windows (зазвичай відводять приблизно 50-100 Гб), а інший - під зберігання вашої особистої інформації.

Установник попереджає, що наші дані будуть видалені. Нам це і треба, нас цікавить чиста перевстановлення віндовс . Погоджуємося і чекаємо. Весь процес займає лічені секунди. Після форматування, вільного місця стало більше, тиснемо «Далі».

Процес установки запущений.

Це займає 15-25 хвилин Це займає 15-25 хвилин. Коли встановиться система, вона запропонує ввести ім'я комп'ютера та ім'я користувача. А так же, за бажанням, можна ввести пароль і підказку. Не забуваємо про налаштування безпеки. Вказуємо свій часовий пояс. Якщо ноутбук або комп'ютер підключений до мережі і Windows містить драйвер вашої мережевої карти, варто вказати тип мережі.

Якщо ви міняли пріоритет завантаження в BIOS, то потрібно повернутися і заново виставити завантаження з жорсткого диска (HDD).

Наші майстри проведуть установку виндовс в Вінниці , переустановку Windows швидко та якісно!

Як самостійно встановити операційну систему Windows 7 з диска до себе на комп'ютер або ноутбук?
Чому саме клавіша Delete?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: