Новости

Установка Windows 8 без ключа

 1. Формат файлу EI.cfg
 2. Модифікація дистрибутива Windows 8 з метою можливості установки без введення ключа продукту

Всі хто хоч раз намагався встановити Windows 8, ймовірно, пам'ятають, що в процесі установки система просить вказати ключ продукту. І якщо в Windows 7 цей крок можна було пропустити, в Windows 8 подальша установка системи без введення валидного ключа неможлива. Цей крок розробників Microsoft виглядає дивним (хоча і очікуваним), позбавляючи можливості користувачів протестувати роботу нової ОС до моменту покупки ліцензійного ключа. Примітка:

даний трюк, що дозволяє встановити Windows 8 без введення ключа, не означає, що і самою операційною системою можна буде користуватися. Після установки не забудьте ввести ключ Windows 8 і активувати систему.

Щоб вимкнути запит введення ключа продукту на етапі установки оригінальної збірки Windows 8 необхідно на установчому диску операційній системі в каталозі \ sources \ створити файл з ім'ям ei.cfg.

Перш ніж приступити до опису структури файлу EI.cfg, розберемося що це за файл і навіщо він потрібен.

EI.cfg (файл конфігурації випуску) і PID.txt (файл ідентифікатора продукту) - додаткові файли конфігурації, які можуть використовуватися в процесі установки Windows 8. Дані файли зберігаються на установчому диску в каталозі \ Sources. У файлі EI.cfg можливо задати версію випуску ОС, а в PID.txt, відповідно, ключ продукту (він використовується тільки для установки Windows, але не для активації). Дані файли може застосовуватися замість файлу відповідей (AutoUnattend.xml) для часткової автоматизації установки Win 8.

У тому випадку, якщо при установці Windows 8 використовується файл відповідей, то інформація в додаткових конфігураційних файлах ігнорується, тому що файл відповідей AutoUnattend для програми-установника Windows є більш пріоритетним, ніж файли EI.cfg і PID.txt.

Формат файлу EI.cfg

У файлі EI.cfg задаються 3 параметра:

 • EditionID - ідентифікатор випуску
 • Channel - тип каналу поставки
 • VL - Тип ліцензії

Допустимі значення параметрів файлу EI.cfg:

[EditionID]

 • Core
 • Professional
 • Enterprise

[Channel]

[VL]

 • 1 - корпоративна ліцензія
 • 0 - у всіх інших випадках

Модифікація дистрибутива Windows 8 з метою можливості установки без введення ключа продукту

 1. У тому випадку, якщо є образ Windows 8 в форматі iso, розпакуйте (наприклад, за допомогою архіваторів WinRar, 7zip або WinZip) вміст інсталяційного образу з Windows 8 на свій жорсткий диск (найпростіше, звичайно, безпосередньо відредагувати iso образ, наприклад за допомогою UltraISO). Якщо є установча флешка з Windows 8 ( Як створити настановну флешку з Windows 8 , Як створити флешку для установки Windows 8 на UEFI системі ), Це набагато спрощує роботу, тому що всі зміни можна виконувати безпосередньо на флешці. Якщо в наявності є лише DVD диск - скопіюйте його вміст на комп'ютер.
 2. Створіть простий текстовий файл ei.cfg в каталозі / Sources і заповніть його наступним чином (вставте в нього наступні рядки): Всі хто хоч раз намагався встановити Windows 8, ймовірно, пам'ятають, що в процесі установки система просить вказати ключ продукту

  [EditionID]

  Professional

  [Channel]

  Retail

  [VL]

  1

 3. Збережіть зміна у файлі ei.cfg
 4. Залишилося з вийшов папок зібрати інсталяційний iso образ з Windows 8. Зробити це можна за допомогою утиліти oscdimg, яка входить до складу Windows Assesment and Deployment Kit (ADK) для Windows 8.

Припустимо, що розпакований образ Windows 8 знаходиться в каталозі D: \ Windows8ISO.

Щоб створити завантажувальний iso образ з Windows 8, з правами адміністратора виконайте команду:

oscdimg -lWin8 -m -u2 -bD: \ Windows8ISO \ boot \ etfsboot.com D: \ Windows8ISO D: \ Win8_without_key.iso

де,

 • -l - задає мітку диска
 • -m - каже, що створюється DVD образ (який більше образу CD)
 • -u2 - створює файлову систему UDF
 • -b - визначає шлях до завантажувального образу

-l - задає мітку диска  -m - каже, що створюється DVD образ (який більше образу CD)  -u2 - створює файлову систему UDF  -b - визначає шлях до завантажувального образу

В результаті виконання команди на диску D: \ повинен з'явиться файл з уставочним чином - Win8_without_key.iso.

Залишилося записати отриманий образ на DVD або USB і почати установку Windows 8.

У вікні, в якому пропонується ввести ключ Windows 8 з'явиться додаткова кнопка Skip, що дозволяє пропустити введення ключа продукту. У вікні, в якому пропонується ввести ключ Windows 8 з'явиться додаткова кнопка Skip, що дозволяє пропустити введення ключа продукту

Після закінчення установка Windows 8, ввести ключ продукту можна у властивостях комп'ютера.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: