Новости

Установка Windows XP - або як правильно встановити Windows XP

  1. Створення завантажувальної флешки Windows XP за допомогою - WinToFlash Досить зручний варіант при...
  2. Підготовка жорсткого диска під час установки Windows XP
  3. Процес установки Windows XP - основний етап

Створення завантажувальної флешки Windows XP за допомогою - WinToFlash

Досить зручний варіант при завантаженні ОС Windows XP на пристрій - є використання спеціальної флешки. Тут необхідну допомогу надасть програма WinToFlash. Коли вона запускається вперше, то треба погодитися з угодою користувача і натиснути ОК. Далі видається головне вікно програми, яке має наступний вигляд.

Оскільки програма повністю переведена на російську мову, то процес роботи з нею істотно спрощується. Для створення завантажувальної флешки необхідно використовувати майстра. Він передбачає супровід по всіх етапах даного процесу. Існує й інший підхід до здійснення поставленої задачі. Для цього потрібно відкрити вкладку «Розширений режим» і натиснути на «« Перенесення програми установки Windows XP на накопичувач ». Слід вибрати відповідний диск, якщо він не заданий. Після цього натискається кнопка «Створити».

Тепер потрібно задати розташування файлів Windows XP. Тут є різні варіанти - вони можуть розташовуватися на жорсткому диску, компакт-диску або у вигляді образу. Останній момент заслуговує окремого розгляду. При наявності образу ISO, слід відкрити його будь-яким архіватором з подальшою розпакуванням. Тепер потрібно задати розташування файлів Windows XP

Наступний етап полягає в завданні того, яка саме флешка повинна стати завантажувального. Обов'язково враховуйте той факт, що це спричинить за собою видалення всіх даних без можливості їх відновлення в подальшому. Рекомендується попередньо виконати збереження важливої ​​інформації на жорсткий диск. Сам процес перетворення забирає деякий час і необхідно просто почекати.

Як видно з написаного керівництво, створення завантажувальної флешки Windows XP з використанням WinToFlash не представляє проблем. Додаток забезпечує два основні режими виконання даного завдання. Майстер супроводжує користувача і є класичним підходом. Розширений режим дозволяє задати певні параметри. Наприклад, сюди можна віднести вибір різновиду завантажувача, задати виправлення деяких помилок і інше. Якщо Вам це нічого не говорить, але використовувати розширений режим не потрібно.

Завантажити програму можна на офіційному сайті розробника //wintoflash.com/home/ru/

Створення завантажувальної флешки з допомогою - WinSetupFromUSB

Досить велику популярність при створенні завантажувальних флешок користується програма WinSetupFromUSB. Вона є безкоштовно поширюваним ПЗ і пропонує простий процес виконання поставленого завдання. Цей додаток передбачає можливість використання для широкого спектра цілей. Досить велику популярність при створенні завантажувальних флешок користується програма WinSetupFromUSB

Слід більш докладно розглянути процес:

  1. Флешку необхідно вставити в USB порт пристрою і виконати запуск програми.
  2. Потрібно вказати шлях до флешки. Якщо вона є єдиним підключеним накопичувачем інформації, він вже буде за умовчанням установлюється. Коли розташування зазначено, відбувається натискання Bootice.
  3. Виводиться спеціальне вікно Bootice, де потрібно натиснути «Perform format». Буде кілька пунктів на вибір, серед яких потрібно вказати USB-HDD mode (Single Partition). Виводиться повідомлення про форматування і його слід підтвердити. Як і в попередньому випадку, рекомендується попередньо зберегти всі важливі ведення.
  4. Під час форматування відбувається закінчено, треба натиснути «Process MBR», де відбувається вибір пункту «GRuB for DOS» і натискання кнопки «Install / Config». Коли процес завершиться, Bootice можна закривати.
  5. Тепер потрібно вказати, звідки будуть братися файли операційної системи Windows XP. Як і для попереднього методу, існує кілька підходів, а принцип дій залишається тим же. Коли розташування зазначено, натискається кнопка «Go» і очікується до виконання поставленого завдання.

Основною перевагою WinSetupFromUSB є поглиблений підхід, що дозволяє використовувати великий функціонал. Програма відмінно підходить для просунутих користувачів.

Підготовка жорсткого диска під час установки Windows XP

Перед тим, як починати процес установки Windows XP на жорсткий диск вашого комп'ютера, його необхідно підготувати. Слід розуміти, що установка декількох операційних систем на один логічний диск неможлива, оскільки в цьому випадку жодна з систем не зможе коректно працювати. Тому, перед початком інсталяції необхідно виконати форматування того розділу HDD, на який ми будемо проводити встановлення.
Запускати з створеної раніше завантажувальної флешки, Перед тим, як починати процес установки Windows XP на жорсткий диск вашого комп'ютера, його необхідно підготувати
після чого на моніторі з'явиться напис «Установка Windows XP Professional». У цей час відбувається процес завантаження драйверів, які необхідні для роботи програми установки ОС.
Після цього з'являється вікно, яке пропонує вибрати один з декількох варіантів продовження роботи. Нам потрібно почати установку Windows XP, тому тиснемо клавішу Enter і погоджуємося з першим пунктом.

Читаємо ліцензійну угоду від компанії Microsoft і погоджуємося з ним, натискаючи клавішу F8
Читаємо ліцензійну угоду від компанії Microsoft і погоджуємося з ним, натискаючи клавішу F8.
Після цього ми бачимо вікно, в якому нам пропонується відновити попередню версію Windows. Таке повідомлення ви побачите тільки в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері вже встановлена ​​одна з версій Windows XP. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо не виконувати відновлення системи, а приступити до установки нової версії, оскільки тільки такий варіант здатний вирішити всі проблеми і забезпечити стабільну і надійну роботу комп'ютера. Для цього натискаємо клавішу Esc.
Тепер програма установки показує нам список логічних розділів на жорсткому диску. Рекомендується виконувати інсталяцію нової версії Windows XP на той же розділ, в якому раніше була встановлена ​​стара версія, як правило, це диск С. Вибираємо цей розділ і натискаємо клавішу Enter.
Зараз нам належить вибрати тип файлової системи, яка буде створена на логічному диску після форматування. Для сучасних комп'ютерів в більшості випадків найкраще підходить файлова система NTFS, тому вибираємо пункт «Форматувати розділ в системі NTFS» і тиснемо клавішу Enter.
Після цього програма установки покаже вікно з попередженням про те, що вся інформація з даного розділу жорсткого диска в ході форматування буде видалена. Якщо всю важливу інформацію ви заздалегідь перенесли на інші розділи - сміливо тисніть клавішу F.
Починається процес форматування, який може зайняти досить тривалий час, в залежності від обсягу логічного диска.
По завершенню процесу форматування програма установки автоматично почне копіювання файлів Windows XP на ваш комп'ютер.
Після цього буде виконана автоматична перезавантаження комп'ютера. Система почне завантажуватися з жорсткого диска комп'ютера і запуститься процес установки Windows XP в графічному режимі.

Процес установки Windows XP - основний етап

У цьому розділі буде дано безпосередню відповідь на питання «Як встановити Windows XP». Дана інформація абсолютна ідентична як для процесу установки Windows XP з компакт - диска, так і для установки Windows XP з флешки на ноутбук. Етапи «Збір відомостей», «Динамічний оновлення» і «Підготовка до встановлення» відбуваються без нашої участі. Після цього нам пропонується виконати настройку мови, регіональних стандартів для відображення чисел і грошових одиниць. Для цього тиснемо на кнопку «Налаштувати» в розділі «Місцезнаходження». У випадаючому меню вибираємо свою країну і тиснемо ОК. Після цього знову натискаємо на кнопку «Налаштувати», але в цей раз в розділі «Мова». У першому випадаючому меню ми можемо вибрати мову, який буде використаний за замовчуванням, при завантаженні комп'ютера. Нижче ви можете додати мови вводу, натиснувши кнопку «Додати» (за замовчуванням доступні дві мови, англійська й російська). Якщо натиснути на кнопку «Параметри клавіатури», ми потрапимо в меню, в якому можна задати клавішу, щоб вимкнути Caps Lock, а також змінити поєднання клавіш для перемикання розкладки клавіатури. По завершенню мовних налаштувань тиснемо «Далі» і переходимо до наступного вікна. У цьому розділі буде дано безпосередню відповідь на питання «Як встановити Windows XP»
Тут нам пропонується ввести власне ім'я і найменування організації. Вводимо абсолютно будь-які дані і тиснемо «Далі».
Тепер необхідно ввести 25-значний ліцензійний ключ до вашої копії Windows. Даний ключ знаходиться на коробці, в тому випадку, якщо ви користуєтеся ліцензійною копією. У випадку з піратською продукцією він повинен знаходитися в текстовому файлі. Вводимо даний ключ, перевіряємо правильність введення та тиснемо кнопку «Далі».

Після цього з'являється вікно для установки імені комп'ютера та пароля користувача з правами адміністратора
Після цього з'являється вікно для установки імені комп'ютера та пароля користувача з правами адміністратора. У разі роботи на домашньому комп'ютері, ви самостійно вибираєте ім'я, яке в подальшому буде присвоєно вашому ПК в домашній мережі. Якщо ви працюєте на корпоративному комп'ютері - уточніть його у адміністратора мережі. Пароль адміністратора, який ви встановлюєте в цьому ж вікні, слід запам'ятати або записати, оскільки він буде необхідний при кожному запуску Windows.
У наступному вікні ми можемо настройки дати та часу. Вибираємо потрібні налаштування і тиснемо «Далі».

Після цього переходимо у вікно «Налаштування параметрів мережі»
Після цього переходимо у вікно «Налаштування параметрів мережі». Найкраще на даному етапі пропущено встановлення локальної мережі і виконати її пізніше, після закінчення установки. Для цього вибираємо пункт "Звичайні параметри" тиснемо кнопку «Далі».
Ми залишаємо робочу групу без змін "WORKGROUP" і тиснемо далі.
Після цього починається копіювання системних файлів на жорсткий диск вашого комп'ютера. Дочекайтеся завершення процесу установки, після чого відбудеться перший запуск Windows XP. Якщо в цей час запуститься автоматична настройка монітора - дочекайтеся її закінчення і натисніть ОК.
У цьому вікні натискаємо лівою кнопкою миші на "ОК"
Після цього ми побачимо анимированное вікно вітання Windows XP.
Після цього з'являється вікно із запитом на включення системи автоматичного оновлення Windows. З досвіду роботи слід зазначити, що краще автоматичне оновлення залишити відключеним. І оновлювати систему вручну.

Далі нам буде запропоновано виконати настройку підключення до інтернету і активувати копію ОС
Далі нам буде запропоновано виконати настройку підключення до інтернету і активувати копію ОС. Цей етап поки можна пропустити.
Все готово для реєстрації в Microsoft? На дане питання відповідаємо "Ні, як небудь іншим разом" і тиснемо далі.

Наступне вікно пропонує ввести ім'я вашого профілю, а також імена інших користувачів, які також будуть працювати за цим комп'ютером
Наступне вікно пропонує ввести ім'я вашого профілю, а також імена інших користувачів, які також будуть працювати за цим комп'ютером. Зауважимо, що облікові записи з іменами Адміністратор і Гість були створені в процесі установки ОС.
На цьому установка Windows XP завершена, тиснемо кнопку «Готово» і насолоджуємося чистою операційною системою.


Все готово для реєстрації в Microsoft?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: