Установка Windows XP з флешки. Простий спосіб створення настановної флешки WinXP.

  1. inf файл txtsetup.sif зіпсований або відсутній стан 18
  2. Як зробити завантажувальну флешку з Windows XP?

Відносно недавно я розповідав   про установку Windows 7 з зовнішнього HDD   без використання сторонніх програм

Відносно недавно я розповідав про установку Windows 7 з зовнішнього HDD без використання сторонніх програм.

Зробити установчу флешку з Windows 7 або Vista не представляє ніяких труднощів, а використання програми UltraISO взагалі зводить цей процес до пари кліків мишкою.

Описувати тут процес створення завантажувальних флешок з Win7 сенсу немає, та й тема у нас інша. Кому цікаво, без зусиль знайде потрібну інформацію в мережі - благо там все размусолено та інструкції гуляють з одного сайту на інший.

А ось з установкою Windows XP з флешки все далеко не так гладко і прозоро. Втім, я знайшов простий спосіб створення інсталяційного дистрибутива для флешки або карти пам'яті, але спочатку розповім як пішов не тим шляхом. Можливо, мій досвід комусь стане в нагоді, а хтось і доведе розпочате до логічного завершення. Хоча ... сенсу колупання в установнику Windows XP вже не бачу - система більше не підтримується і явно доживає свої останні дні. Ті, хто цікавиться читають далі, ну а кому вже не терпиться, переходять в кінець статті.

inf файл txtsetup.sif зіпсований або відсутній стан 18

Спочатку зробив завантажувальну флешку з Windows XP програмою UltraISO за аналогією з Win7. Пішов, як тоді здавалося, по простому шляху і це була помилка.

UltraISO робить установчі флешки з Windows XP!

Червоним что-ли це виділити? ... При спробі завантаження з такою флешки, ви отримаєте чорний екран і повідомлення такого змісту:

inf файл txtsetup.sif зіпсований або відсутній стан 18

У мережі повно "знаючих" профі, які тупо копіюють один у одного одну і ту ж дурну інструкцію не намагаючись перевірити роботу. Потім в коментарях розводять флейм по темі кривих дистрибутивів вінди і будь-якої іншої муті. А справа в тому, що у Windows XP досить хитрий сценарій установки, без модифікації якого нічого путнього не вийде.

Я намагався трохи "похімічити" і від цієї помилки швидко позбувся, скопіювавши txtsetup.sif з I386 в корінь карти пам'яті і перейменувавши I386 в $ WIN_NT $. ~ BT. Установник запустився, але дійшовши до моменту коли повинен з'явитися екран з пропозицією щодо обрання розділу диска для установки Windows, мене чекало нове розчарування.

Не вдалося знайти пристрій читання компакт-дисків.

Перевірте, чи включено живлення пристрою читання компакт - дисків, чи правильно він підключений до комп'ютера. Якщо це SCSI - пристрій, перевірте, чи встановлений термінатор ланцюжка пристрій SCSI. Додаткові відомості про це містяться в документації на комп'ютер або SCSI - адаптер.

Програма установки не може продовжувати роботу. Для виходу натисніть <F3>.

Експерименти з файлом $ WIN_NT $. ~ BT \ WINNT.SIF, а саме відключення пошуку CD, ні до чого не привели і в підсумку я кинув спроби самостійно довести до розуму установник Windows XP. Вирішено було копати в бік готових рішень - програм, які роблять цю невдячну роботу за тебе.

Як зробити завантажувальну флешку з Windows XP?

Скажу відразу - дуже простий установки WInXP з флешки не чекайте. Є кілька підводних каменів - диск обов'язково повинен бути Primary Master і установка проходить в 2 етапи.

WinSetupFromUSB - одна з програм, що дозволяє дуже просто створити завантажувальний флешку Windows XP. Сторінка розробника з опис роботи і історією версій з утиліти: How to install Windows from USB .

Для самих ледачих, привожу пряме посилання останньої, на даний момент, версії утиліти WinSetupFromUSB

Вже як тільки не ускладнюють різного роду "фахівці" роботу з цією програмою, доповнюючи свої опису купою абсолютно не потрібних дій, напускаючи тим самим загадковості на досить простий процес. Загалом ось мій варіант, який буде зрозумілий будь-якому новачкові:

Загалом ось мій варіант, який буде зрозумілий будь-якому новачкові:

Всього то й потрібно - вказати флешку і місце, де розташований дистрибутив з Windows XP (якщо у вас ISO образ диска, то розпакувати його можна програмою 7zip).

PS: Розповім трохи про саму завантаженні з підготовленою флешки, тому що процес установки WinXP з неї трохи відрізняється від традиційного.

При завантаженні комп'ютера або ноутбука з флешки, вам спочатку необхідно буде вибрати в меню пункт First part of Windows XP Professional SP3 setup from partition 0 і станеться початковий (текстовий) етап, по завершенні якого (завантаження з флешки) потрібно буде вибрати Second part of 2000 / XP / 2003 setup / Boot first internal hard disк.

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Червоним что-ли це виділити?
Як зробити завантажувальну флешку з Windows XP?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: