Новости

Відновлення системи Windows XP з флешки

 1. Крок 1: Підготовка
 2. Крок 2: Перехід до відновлення
 3. Що можна зробити, якщо ОС запускається
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Трапляються такі ситуації, коли ОС в цілому ще працює, але має деякі проблеми і через це робота за комп'ютером може бути дуже ускладнена

Трапляються такі ситуації, коли ОС в цілому ще працює, але має деякі проблеми і через це робота за комп'ютером може бути дуже ускладнена. Особливо схильна до таких помилок операційна система Windows XP виділяється на тлі інших. Багатьом користувачам доводиться постійно оновлювати і лікувати її. У такому випадку вдаються до відновлення всієї системи за допомогою флешки, щоб повернути її до функціонального стану. До речі, для цього варіанту підійде і диск з ОС.

У деяких ситуаціях не допомагає і цей метод, тоді доведеться встановлювати систему заново. Відновлення системи допомагає не тільки повернути Windows XP до попереднього стану, але також і видалити віруси і програми, що блокують доступ до комп'ютера. Якщо ж це не допомагає, то використовуються інструкції щодо позбавлення від блокування, або ж просто заново вся система повністю. Цей варіант поганий тим, що доведеться встановлювати все драйвера і програмне забезпечення заново.

Саме відновлення системи направлено на те, щоб людина могла привести комп'ютер до робочого стану, при цьому не втративши свої файли, програми та настройки. Цей варіант необхідно використовувати в першу чергу, якщо раптом трапилася проблема з ОС, а на диску з нею багато важливої ​​та необхідної інформації. Вся процедура відновлення складається з двох кроків.

Крок 1: Підготовка

Для початку необхідно вставити флешку з операційною системою в комп'ютер і задати через BIOS її запуск на пріоритетне перше місце. В іншому випадку буде завантажуватися жорсткий диск з пошкодженої системою. Ця дія необхідно, якщо система не запускається. Після того, як пріоритети змінені, знімний носій запустить програму для установки Windows.
Для початку необхідно вставити флешку з операційною системою в комп'ютер і задати через BIOS її запуск на пріоритетне перше місце
Якщо конкретніше, цей крок передбачає такі дії:

 1. Підготуйте завантажувальний накопичувач інформації. В цьому Вам допоможе наша інструкція.

  урок: Як створити завантажувальну флешку

  Також Ви можете скористатися LiveCD, набором програм для видалення вірусів і комплексного відновлення операційної системи.

  урок: Як правильно записати LiveCD на флешку

 2. Далі поставте завантаження з нього в БІОС. Як правильно це зробити, можна також прочитати на нашому сайті.

  урок: Як виставити завантаження з флешки в Біосе

Після цього відбудеться завантаження таким чином, як нам потрібно. Можна переходити до наступного кроку. В нашій інструкції ми будемо використовувати не LiveCD, а звичайний інсталяційний образ системи Windows XP.

Крок 2: Перехід до відновлення

 1. Після завантаження користувач побачить це вікно. Натисніть «Введення», тобто, «Enter» на клавіатурі, щоб продовжити.
 2. Натисніть «Введення», тобто, «Enter» на клавіатурі, щоб продовжити

 3. Далі потрібно прийняти ліцензійну угоду. Для цього натисніть «F8».
 4. Для цього натисніть «F8»

 5. Тепер користувач переміщається на вікно з вибором повної установки з видаленням старої системи, або спробою відновити систему. У нашому випадку необхідно відновити систему, тому натисніть на кнопку «R».
 6. У нашому випадку необхідно відновити систему, тому натисніть на кнопку «R»

 7. Як тільки ця кнопка буде натиснута, система почне перевіряти файли і намагатися їх відновити.

Якщо Windows XP можна повернути до робочого стану шляхом заміни файлів, то після завершення можна знову працювати з системою після того, як буде введений ключ.

Читайте також: Перевіряємо і повністю очищаємо флешку від вірусів

Що можна зробити, якщо ОС запускається

Якщо система запускається, тобто, Ви можете бачити робочий стіл і інші елементи, можна спробувати виконати всі вищеописані дії, але без настройки БІОС. Цей спосіб займе стільки ж часу, як і відновлення через BIOS. Якщо Ваша система запускається, то Windows XP можна відновити з флешки при включеній ОС.

В такому випадку зробіть ось що:

 1. Зайдіть в «Мій комп'ютер», натисніть там праву кнопку миші і натисніть "Автозапуск" в меню. Так вийде запустити вікно з привітанням установки. Виберіть в ньому «Установка Windows XP».
 2. Виберіть в ньому «Установка Windows XP»

 3. Далі виберіть тип установки «Оновлення», яке рекомендується самою програмою.
 4. Далі виберіть тип установки «Оновлення», яке рекомендується самою програмою

 5. Після цього програма сама встановить необхідні файли, оновить пошкоджені і поверне систему до повноцінного виду.

Плюс відновлення операційної системи в порівнянні з її повною перевстановлення очевидний: користувач збереже всі свої файли, налаштування, драйвера, програми. Для зручності користувачів фахівці Microsoft свого часу зробили такий простий спосіб відновлення системи. Варто сказати, що існує чимало інших способів відновлення системи, наприклад, шляхом відкату її до попередніх конфігурацій. Але для цього вже не буде використовуватися носій у вигляді флешки або диска.

Читайте також: Як записати музику на флешку, щоб її читала магнітола

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: